KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim)

05 Ekim 2016 Çarşamba, 08:44
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Sermaye Piyasası Araçlarına İlişkin Satış Öncesi Bildirim)

Yapılan açıklama düzeltme mi?
Hayır
İlgili Şirketler
Açıklamalar

Egeli &. Co Yatırım Holding A.Ş. ile ilgili olarak Elif Pehlivanlı tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır.

Bildirimlerin MKK tarafından KAP’a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

Diğer Konulara Göz Atın

KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (Şirket Gene... İletişim BilgileriMerkez AdresiÜniversite Mahallesi Bağlariçi Caddesi No:29 Avcılar-İstanbul Üretim Tesislerinin Bulunduğu AdreslerAkçalar Mahallesi G...
COCA-COLA İÇECEK A.Ş. (Şirket Genel Bilgi Formu)... Yönetime İlişkin Bilgiler Yönetim Kurulu Üyeleri ...
BOMONTİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TUR... İlgili ŞirketlerRelated Companies[]İlgili FonlarRelated Funds[]İngilizceEnglishTürkçeTurki...
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Pay Alım Satım Bildir... Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır ...
FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. (Pay Dışında Sermaye... Özet Bilgi TRFFFKR21714 ISIN KODLU BONO İHRACI...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz