Hisseler Ne Kazandırdı?

21 Nisan 2017 Cuma, 21:21
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Hisse-Performansları-640x320 Hisseler Ne Kazandırdı? hisse senetleri hisse performansları hisse fiyat değişim hisse en çok kazandıran hisseler en çok kaybettiren hisseler borsa analiz

Hisseler Ne Kazandırdı?

Hisse Senetleri Yatırımcısına Ne Kazandırdı? Hisse fiyatları değişim tablosu.

Borsa İstanbul da yükseliş trendi sürüyor. Bu yükseliş zamanı en çok değer kazanan ve en çok değer kaybeden hisseler hangileri? Hisse fiyatları haftalık, günlük ve aylık bazda ne kadar değişti?

Hisse Senetleri Değişim Tablosu (%)

Buna göre, Borsa İstanbul da işlem gören hisse senetlerinden gün içinde en fazla değer kaybeden hisse DIRIT olurken, en fazla değer kazanan hisse senedi ise BRMEN olmuştur. Haftalık bazda ise en fazla değer kazanan hisse FBIT, en fazla değer kaybeden hisse senedi ise DIRIT olmuştur. Aylık bazda ise en fazla değer kazanan hisse KAPLM, en çok değer kaybeden hisse ise BNTAS olmuştur. Detaylı hisse fiyat değişim tablosu aşağıda yer almaktadır.

Kapanış1 Gün Önce5 Gün Önce30 Gün Önce
ACSEL2,82 TL-1,05261,43880
ADANA6,75 TL0,29721,35141,3514
ADBGR4,80 TL-0,62110,41840,4184
ADNAC0,80 TL-1,2346-1,2346-5,8824
ADEL15,92 TL0,06291,53062,2479
ADESE1,78 TL-1,11112,8902-4,8128
AFYON9,00 TL-0,1112,8571-6,639
AKENR0,88 TL01,14943,5294
AKBNK9,31 TL0,43152,42027,721
AKGM3,64 TL0,1099-0,516-2,1615
AKCNS12,25 TL-0,64880,2455-5,5864
AKGUV2,98 TL0,33672,40554,5614
AKFGY1,23 TL00,81970
ATEKS9,16 TL-0,75841,5521-8,674
AKSGY3,07 TL0,32685,1375,4983
AKMGY23,96 TL0,67231,5254-3,3091
AKSA10,16 TL0,09853,2527,4953
AKSEN2,95 TL-0,33781,02741,3746
AKSEL0,64 TL-3,0303-4,4776-14,6667
AKGRT2,70 TL-4,25530,37171,1236
AKSUE12,48 TL-0,31953,39693,9134
AKPAZ0,32 TL00-5,8824
ALCAR58,80 TL-0,75954,070819,5608
ALGYO44,02 TL-0,09084,8595-1,6093
ALARK5,46 TL-1,26588,92211,2305
ALBRK1,19 TL0-0,8333-1,7227
ALCTL8,80 TL-2,4397,97555,3892
ALKIM27,50 TL-0,36237,00399,8243
ALKA4,80 TL2,783728,686322,449
GLDGR150,88 TL0,5793-1,41044,613
XAUUSD1286,7650,36230,09066,8462
ALYAG0,68 TL-1,44930-1,4493
AYCES3,87 TL-0,51412,11080,5195
ANACM3,49 TL-0,56982,949812,2187
AEFES20,12 TL-0,59291,7189-0,2973
ANHYT5,46 TL0,18354,198510,5556
ASUZU17,82 TL-0,05611,1925-0,4469
ANSGR2,42 TL-0,41151,25521,7019
ANELE2,37 TL-1,253,043541,9162
ANELT0,48 TL6,6667-4-5,8824
ANSA1,18 TL00-0,8403
ARCLK23,52 TL1,90646,81212,6231
ARENA4,18 TL-0,23873,4653-3,4257
ARMDA6,33 TL0,63591,28-1,248
ARSAN1,50 TL-3,22584,89511,3514
ARTI0,60 TL1,69493,4483-1,6393
ASELS18,80 TL-1,930110,783711,7717
ASLAN40,30 TL2,44035,1122-0,7389
ATAGY4,27 TL-1,1574-0,4662-9,1489
AGYO2,58 TL1,574811,20692,7888
ATPET1,33 TL-0,74633,9063-4,3165
ATSYH0,76 TL2,70272,70277,0423
ATLAS1,29 TL-0,76922,381-2,2727
AVISA19,51 TL-0,86380,72282,1705
AVOD1,09 TL02,8302-6,8376
AVGYO3,76 TL0,804310,5882-27,1318
AVTUR7,61 TL0,13166,43363,1165
AVHOL1,97 TL1,54646,4865-23,6434
AYEN4,06 TL0-1,6949-13,8004
AYES1,70 TL-2,8571-3,954817,2414
AYGAZ14,22 TL-0,83682,523410,4895
BAGFS10,51 TL-1,12892,23743,2416
BAKAB4,13 TL0,9785,626612,8415
BALAT0,52 TL00-7,1429
BNTAS2,35 TL-0,42370-56,1567
BANVT10,65 TL-1,480110,3627-4,5699
BASCM2,80 TL-6,0403-1,75446,8702
BTCIM6,44 TL0,15551,2579-8
BSOKE2,16 TL04,8544-1,3699
BRKSN1,88 TL2,17395,0279-2,5907
BJKAS5,07 TL-2,31213,8934-10,582
BEYAZ8,65 TL-0,6889-1,255712,3377
BLCYT1,16 TL-1,69492,65490
BIMAS56,25 TL1,2601-0,2660,7162
BRKO0,50 TL-1,9608-5,66044,1667
BRMEN1,48 TL10,447815,62538,3178
BISAS1,29 TL-7,857112,173935,7895
XU10092423,92970,41782,62063,1386
XU030113638,09380,54822,60153,3438
XU05088641,71880,48422,64633,2765
XSADA101273,34380,06025,943618,5064
XBANA106155,50,09754,33833,086
XSANK110046,2578-0,35855,55126,9264
XSANT47592,41021,7827,629211,5988
XSBAL75181,0313-1,20465,0353-5,9395
XBANK161187,1250,12311,82746,0631
XBLSM25813,58980,10962,070111,3873
XSBUR179293,79690,45472,41461,4371
XSDNZ72974,5-0,54625,7083-5,9841
XELKT28960,31561,70292,183
XFINK29654,92970,96263,1021-6,2742
XGMYO42740,87890,18032,7447-4,8183
XGIDA115674,5781-0,09762,89670,6544
XHARZ142402,43750,74371,4477-14,3484
XUHIZ57725,96880,85621,84381,12
XHOLD77028,63280,88993,42584,4212
XILTM30652,42970,49632,39851,7306
XINSA83149,21882,05181,0355-0,7921
XSIST87955,34380,71263,17032,9201
XSIZM113895,04690,10382,68234,8984
XSKAY245646,625-0,42632,41410,8014
XKMYA82823,1094-0,03631,2312-0,7684
XKOBI51142,5508-0,2153,1413-0,0941
XSKOC159869,01560,09390,2668-2,7268
XSKON52850,94920,69613,5471-0,2535
XKURY81904,29690,1742,39723,1506
XMADN27718,1094-1,3081,80719,5574
XUMAL123322,00780,33082,36554,3634
XYORT25371,5-0,86881,6832-9,7341
XMANA146734,76560,90956,37460,3052
XMESY143816,43750,89653,61834,1772
XKAGT49327,98050,1195,61315,316
XSGRT229208,7969-0,96411,77231,1247
XUSIN96258,96880,27633,11381,0445
XSPOR62695,9219-1,28322,7632-8,2094
XUSRD118770,10940,39772,80833,7464
XTAST77778,9531-0,31431,8977-2,5141
XSTKR165189,04690,57614,84948,3935
XUTEK90564,1719-1,07856,926811,6089
XTEKS22623,5605-0,35883,698112,6278
XTMTU99334,68750,45362,61713,3455
XTCRT152606,14061,07680,52641,4817
XUTUM93505,17970,3732,59572,9148
XTUMY124426,6172-0,12112,32080,5092
XTRZM9013,12991,07175,59267,0003
XULAS60979,85941,01993,89281,6071
XYLDZ92577,02340,39232,53323,3362
BIZIM11,73 TL-0,17021,5584-2,1685
BMEKS0,69 TL1,47061,47061,4706
BOLUC5,95 TL-0,16780,5068-3,0945
BMELK0,96 TL0-1,0309-35,5705
BRSAN9,24 TL-0,64521,3158-4,5455
BRYAT39,56 TL-1,0011,8538-2,801
BFREN143,80 TL-0,48440,9832-2,8899
BOSSA3,50 TL0,57478,695725,8993
BOYP50,50 TL-0,3945-5,959-8,7624
BRISA6,66 TL-1,33331,99084,717
BURCE3,43 TL-0,57970,5865-0,8671
BURVA1,51 TL0,66674,8611-1,9481
BUCIM5,52 TL0,72992,9851-3,3275
CRFSA6,67 TL-0,2992,9321-3,193
CLEBI23,78 TL-2,3814,8501-2,381
CELHA2,81 TL001,444
CEMTS2,92 TL1,03816,95976,1818
CMENT10,58 TL-0,28270,3795-12,1992
CIMSA14,77 TL-1,204-1,5333-3,4801
CRDFA1,65 TL-0,60241,85190,6098
DAGI1,20 TL02,5641-4
DAGHL1,37 TL-0,72460,7353-2,1429
DGATE5,40 TL4,651210,88318,9427
DENGE3,19 TL-2,743914,748222,6923
DENZ3,64 TL-0,1508-1,1939-2,4772
DENIZ3,57 TL-0,557121,4205
DENCM12,40 TL0,731110,91235,5319
DERIM7,23 TL-0,27591,6878-3,8564
DESA1,05 TL0,96150,9615-0,9434
DESPC4,13 TL-0,48190,24278,971
DEVA4,09 TL-0,24394,60365,1414
DIRIT1,82 TL-19,8238-19,469-24,4813
DITAS4,30 TL-0,2322,3814,1162
DOCO231,80 TL0,564-1,5711-5,3491
DGZTE3,17 TL0,95543,934410,453
DOHOL0,72 TL-1,36994,34787,4627
DGKLB2,82 TL6,818233,018965,8823
DGGYO4,17 TL-0,71431,70732,2059
DOAS8,68 TL0,93022,4793-4,9288
DURDO2,03 TL00,4950,495
ECILC3,92 TL-0,50765,945913,2948
ECBYO1,65 TL03,1251,8519
ECZYT10,14 TL-0,39293,575110,578
EDIP0,90 TL-2,17393,4483-6,25
EGEEN260,00 TL-0,49752,0008-6,8768
EGGUB22,08 TL0,36365,95013,2741
EGPRO8,66 TL-0,3452-1,1416-2,4775
EGSER3,61 TL0,8382,26637,1217
EGCYO0,65 TL01,5625-2,9851
EGCYH0,15 TL00-6,25
EPLAS1,82 TL-0,54642,82490,5525
EKIZ0,44 TL04,761910
EMKEL1,29 TL-0,7692-0,76923,2
EMNIS4,42 TL-0,22572,3148-1,3393
EKGYO2,92 TL0,34362,8169-6,4103
ENKAI6,06 TL2,19222,5381-0,434
ERBOS62,45 TL-1,0301-0,4781-6,0196
EREGL5,84 TL0,68976,95976,4364
ERSU0,85 TL02,40962,4096
ESCOM1,24 TL-0,83,33330
ESEMS0,25 TL-3,84620-7,4074
ETILR12,98 TL2,0447,986729,8
EUHOL0,77 TL-1,28215,47941,3158
EURTRY3,90 TL-0,1101-0,7984-2,0549
EURUSD1,07 TL-0,21090,77550,0276
FENER34,30 TL01,9014-3,5975
FFKRL4,38 TL-1,5737,616710,0503
BNKTRF16,73 TL0,17962,32427,9355
FBIT3,64 TL-0,008297,6244-2,1563
FINBN5,42 TL-5,24483,63292,4575
FROTO37,76 TL0,96262,0543,0898
GSRAY24,20 TL-0,41150,6656-8,5412
GSDHO0,60 TL03,4483-3,2258
GUBRF4,86 TL-1,61945,19482,7484
GUSGR1,24 TL-0,84,20170
HALKS2,75 TL0,365-3,5088-1,4337
HEKTS4,01 TL-0,4963-0,496314,245
HURGZ0,78 TL-1,26589,859214,7059
IHEVA0,46 TL-2,1277-2,127717,9487
IHGZT0,73 TL-1,351402,8169
IHLAS0,44 TL02,325612,8205
IHMAD0,96 TL-2,0408-2,040817,0732
IHYAY0,44 TL2,3256022,2222
INDES9,61 TL0,73374,1177,6148
INFO1,56 TL-0,636941,818223,8095
IPEKE1,92 TL-1,5385-1,0309-1,5385
ISIST128.282,84 TL0,20622,54623,3439
ISFIN1,10 TL0,91742,80373,7736
ISGYO1,46 TL00,6897-1,1124
ISGSY1,67 TL1,21213,0864-1,7647
ISMEN1,23 TL-0,806502,1437
ISYAT0,83 TL-1,19050-6,082
ISBT3,65 TL-0,1643-1,1791-2,1603
ISBIR112,00 TL-0,70921,5412-1,2346
ISDMR2,45 TL2,08332,08330,9037
ITTFH1,78 TL-1,65752,2988-4,8128
IZTAR2,28 TL6,046516,326529,5455
IZMDC3,08 TL1,31583,01-0,9646
IZOCM24,30 TL01,419-3,0327
JANTS24,92 TL0,40291,300812,0504
KAPLM2,55 TL2,822610,8696131,8182
KRDMA1,49 TL2,05484,92967,971
KRDMB1,53 TL1,32454,08166,993
KRDMD1,27 TL4,09845,833312,3894
KAREL2,76 TL1,09899,523815,9664
KARSN1,16 TL02,6549-4,1322
KRTEK0,53 TL01,92316
KARTN296,40 TL-1,1011-0,3697-5,7552
KENT159,90 TL00,75612,5
KERVT46,96 TL-0,38181,2942-1,7573
KERVN0,20 TL05,26325,2632
KLGYO2,06 TL-0,96155,10211,3513
KLMSN8,05 TL1,13078,78382,1574
KCHOL16,22 TL1,18534,71278,2923
KOMHL1,53 TL-0,64940-4,9689
KNFRT15,22 TL0,26354,1752-0,9115
KONYA281,20 TL-0,17751,5162-7,3781
KORDS8,05 TL-0,24781,769912,7902
KRGYO1,79 TL0,56181,1299-3,2432
KOZAL20,46 TL-0,96810,987211,5594
KOZAA2,16 TL-2,70273,34937,4627
KRONT14,30 TL0-0,900932,5301
KUTPO7,13 TL-0,4197,37956,4179
LIDFA5,45 TL-0,90910,3683-8,4034
LINK6,22 TL0,48463,15090,4846
LOGO60,40 TL0,16580,332214,1777
LKMNH5,58 TL-0,71172,9523,3333
MRDIN4,49 TL01,5837-3,8544
MRGYO0,51 TL6,2510,869627,5
MNDRS0,69 TL-1,42864,5455-13,75
MIPAZ1,15 TL-0,86213,60362,6786
MSGYO5,34 TL-0,5587-0,18690,9452
NTHOL2,43 TL0,41320-10,3321
NTTUR1,83 TL1,1053,97736,3953
NUHCM10,56 TL0,28491,5385-2,6728
NUGYO4,46 TL0,22474,9412-1,3274
ORGE8,59 TL2,874213,774817,3497
ORMA0,94 TL01,0753-1,0526
OSMEN2,39 TL-0,41673,91313,9131
OSTIM2,28 TL-0,86962,2422-10,9375
OTKAR127,50 TL1,19054,67981,0617
OYAYO1,02 TL00,990121,4286
OYLUM2,02 TL0-0,4926-6,9124
OZKGY1,99 TL0-0,5-5,2381
OZBAL1,48 TL3,49654,2254-3,8961
OZGYO1,44 TL-0,6897-3,35579,0909
OZRDN2,78 TL4,511312,096820,8696
PAGYO4,12 TL0-0,7229-1,9048
PARSN8,37 TL-0,35712,82553,3333
PGSUS15,80 TL-0,69148,89049,7222
PENGD1,77 TL00,5682-7,8125
PEGYO0,94 TL2,173910,58828,046
PETKM4,82 TL0,41672,991515,086
PKENT47,10 TL0-1,83411,2903
PIMAS4,20 TL2,94121,694927,2727
PETUN10,43 TL-0,8555-1,6038-0,6667
PINSU1,80 TL-0,55250,55870,5587
PNSUT15,90 TL-0,25092,1851-0,7491
PKART2,70 TL-0,3699,31170,3717
POLHO8,96 TL0,2237-6,6667-3,0303
RAYSG1,21 TL-2,4194-3,968328,7234
RYGYO0,85 TL-2,29888,97447,5949
RYSAS0,98 TL2,083324,05068,8889
SANKO3,88 TL0,77924,86496,3014
SARKY3,80 TL01,33335,6197
SEKFK1,67 TL06,3694-8,6364
SKBNK1,19 TL0,84751,7094-1,6529
SEKUR8,89 TL-1,11231,0227-1,6593
SELEC3,50 TL-0,56821,74424,4776
SERVE0,55 TL-1,78570-5,1724
SODA6,23 TL0,32210,32213,6606
HALKB11,75 TL-0,92755,57056,2387
GARAN9,60 TL0,3135-1,03097,2626
ISATR14.500,00 TL00,01724,3359
ISCTR6,86 TL0,1462,84867,9984
TSKB1,48 TL-0,67114,96454,2456
TCHOL3,62 TL-0,82190,555623,5495
TATGD7,02 TL0,28573,8462-10,3179
TAVHL14,71 TL-0,40621,79935,2785
TKFEN9,25 TL2,54995,83524,6599
TKNSA4,14 TL1,470612,806522,8487
TGSAS3,82 TL-0,26112,6882-0,2611
TSPOR2,64 TL-0,75192,3256-8,0139
TRKCM3,41 TL04,601210,356
TRNSK0,48 TL-2,0408017,0732
TUKAS1,37 TL-0,72465,38463,0075
TRCAS2,00 TL-0,49756,3835,8201
KLNMA4,60 TL-5,930510,843414,7132
PRKAB2,16 TL-1,36991,97432,4442
TTKOM5,97 TL0,5052,57734,3706
TTRAK81,35 TL0,12310,37016,6026
TBORG9,25 TL0,98251,87223,9326
TCELL12,21 TL0,49382,3470,9926
VAKBN6,02 TL-0,33112,033912,3134
UTPYA2,50 TL0,40160,40169,6491
UZERB0,81 TL-1,2195-1,2195-4,7059
VAKFN2,28 TL1,33333,6364-32,7434
VKFYO1,67 TL-2,33922,454-13,9175
VBAX3,6393-0,0755-1,2884-2,4787
VAKKO2,51 TL-0,79055,0209-11,9298
VANGD2,42 TL-0,41150,83339,009
VERUS13,14 TL-0,076-1,203-18,8889
VERTU2,85 TL-0,34972,518-12,037
VESBE13,16 TL-1,1273,62210,9612
VESTL7,35 TL-0,67572,510515,3846
VKING0,56 TL1,818201,8182
YAPI3,65 TL0,2061-0,0137-2,6361
YKBNK4,25 TL0,23593,65859,2545
YAPRK2,20 TL4,761915,789517,6471
YATAS10,52 TL-0,28446,585647,9606
YAYLA2,34 TL-0,42551,2987-1,2658
YAZIC21,94 TL-0,81371,199320,5494
YGGYO12,62 TL-0,47320,1587-4,9578
YGYO0,87 TL1,16282,352914,4737
YYAPI1,22 TL-1,61295,172412,963
YESIL2,30 TL2,678612,195117,9487
YBTAS1.951,10 TL0,36527,6766-4,1699
YONGA292,00 TL5,87384,6595-2,7228
YUNSA3,31 TL3,11535,750832,9317
ZOREN1,15 TL0,87722,6786-2,5424

 

Diğer Konulara Göz Atın

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Pay Alım Satım Bildir... Yapılan açıklama düzeltme mi?HayırKonuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi-İlgili ŞirketlerATAGY, APYAçıklamalarSermaye Piyasası Kurulu'nun...
KORDSA GLOBAL ENDÜSTRİYEL İPLİK VE KORD BEZİ SANAY... İlgili Şirketler Related Companies [] ...
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Özel Durum Açıklaması... Yapılan açıklama düzeltme mi?Hayırİlgili ŞirketlerTGSASAçıklamalarTGS Dış Ticaret A.Ş. ile ilgili olarak Burak Tanrıverdi tarafından Kuruluşumuza gönd...
Hisse Önerileri – Oyak Yatırım Hisse Önerileri Oyak Yatırım aracı kurum raporuna göre hangi hisse senetleri ağustos ayında önerilmektedir? Yükselen borsada alınabilecek hisseler. ...
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. (Şirket Genel Bilg... İletişim Bilgileri Yatırımcı İlişkileri Bölümü veya Bağlantı Kurulacak Şirket Yetkili...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz