Hisseler Haftalık Ne Kazandırdı?

14 Nisan 2017 Cuma, 21:56
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Hisse-Performansları-640x320 Hisseler Haftalık Ne Kazandırdı? hisse senetleri hisse performansları hisse fiyat hisse borsa analiz 2017

Hisseler Haftalık Ne Kazandırdı?

Hangi hisse senetleri yatırımcısına en çok kazandırdı? Hangi hisseler yatırımcısını üzdü? Haftalık hisse senetleri kazanç tablosu.

Hisse ve endekslere ait haftalık kazançları ve hisselere ait 5 günlük, 20 günlük hareketli ortalama fiyatları incelemesi.

 HisselerKapanış1 Gün Önce10 Gün Önce5 ho20ho
ACSEL2,782,772,792,79822,819
ADANA6,666,686,76,66636,683
ADBGR4,784,774,84,77844,7818
ADNAC0,810,80,820,80960,8232
ADEL15,6815,8515,9615,915716,0165
ADESE1,731,731,741,74121,7672
AFYON8,758,839,018,87268,9945
AKENR0,870,860,880,87020,8714
AKBNK9,098,958,538,98518,7676
AKGM3,66273,66183,63023,67183,6703
AKCNS12,2212,312,5812,380512,5508
AKGUV2,912,952,962,94282,9561
AKFGY1,221,231,21,2311,2283
ATEKS9,029,19,239,10829,2322
AKSGY2,922,932,972,96032,9503
AKMGY23,623,8223,1423,771323,5898
AKSA9,849,999,73259,87859,7453
AKSEN2,922,933,12,95272,9938
AKSEL0,670,680,680,67270,6865
AKGRT2,692,72,762,71622,7181
AKSUE12,0711,9611,7511,98611,9861
AKPAZ0,320,330,320,32420,3264
ALCAR56,556,957,156,928955,3016
ALGYO41,9842,9643,6643,007243,426
ALARK5,35,335,345,35775,2558
ALBRK1,21,191,20121,20431,2049
ALCTL8,158,168,168,19538,4166
ALKIM25,726,2424,8226,280725,715
ALKA3,733,733,593,76063,7364
GLDGR152,077151,6668146,0072151,2563148,6527
XAUUSD1285,51287,68991249,11278,8181258,268
ALYAG0,680,680,680,6810,6832
AYCES3,793,813,783,80153,8289
ANACM3,393,353,193,38893,2916
AEFES19,7819,7419,8119,85420,0266
ANHYT5,245,245,055,2085,1125
ASUZU17,6117,7818,717,728617,8453
ANSGR2,392,412,412,40992,4035
ANELE2,32,352,292,32822,2548
ANELT0,50,510,510,50670,5124
ANSA1,181,191,151,18161,1667
ARCLK22,0222,422,031122,389522,1501
ARENA4,044,084,34784,09894,2334
ARMDA6,256,196,176,22916,2445
ARSAN1,431,451,441,45151,4561
ARTI0,580,590,580,58450,588
ASELS16,9716,916,9917,009916,9373
ASLAN38,3438,53938,639839,078
ATAGY4,294,34,674,3574,5165
AGYO2,322,322,392,34082,3791
ATPET1,281,31,371,3111,3465
ATSYH0,740,770,820,77540,7814
ATLAS1,261,281,381,30771,3725
AVISA19,3719,6118,7519,557419,2493
AVOD1,061,071,111,06981,1062
AVGYO3,43,213,293,40283,581
AVTUR7,157,427,097,39627,4263
AVHOL1,851,873,282,082,5855
AYEN4,134,14,074,1164,2505
AYES1,771,771,551,7281,6096
AYGAZ13,8713,813,2313,749913,3925
BAGFS10,2810,3110,0410,322810,2629
BAKAB3,913,94,043,93943,9183
BALAT0,520,520,540,52310,5406
BNTAS2,352,515,972,63663,897
BANVT9,6510,2710,829,941110,3991
BASCM2,852,782,82,80552,7379
BTCIM6,366,346,486,41696,5359
BSOKE2,062,062,062,06392,0848
BRKSN1,791,81,851,81141,8695
BJKAS4,885,025,245,01685,1706
BEYAZ8,768,88,758,73528,4048
BLCYT1,131,151,151,14131,1464
BIMAS56,456,655,956,519356,226
BRKO0,530,540,610,5440,5546
BRMEN1,281,071,191,1581,1191
BISAS1,151,051,061,11341,0971
XU10090063,6989870,679788947,398490141,1989726,77
XU030110756,8110409,172109013,656110744,8110110,8
XU05086356,4786135,148485150,140686392,8585939,23
XSADA95591,7595956,140692514,640695847,1792883,24
XBANA101741,6102307,18103225,133102712,6103149,4
XSANK104258,6104910,703105315,891104611,1104488,5
XSANT44218,8844628,570346912,308644880,2445217,89
XSBAL71576,9273500,679779106,679772961,5275881,66
XBANK158294,4155531,875148422,844156411,3153133
XBLSM25290,0725146,839824143,679725248,4824585,85
XSBUR175066,6175916,375173446,703175945,4174617,1
XSDNZ69033,8770086,367271511,171970290,873963,72
XELKT2847,512851,722919,64992874,762895,519
XFINK28762,6829361,269529049,019529138,7729278,01
XGMYO41599,141570,949242762,621141926,9942807,68
XGIDA112418,1112970,43114843,352112841,3113964,5
XHARZ140370,3142511,547167150,266144013,4153078,3
XUHIZ56680,9156910,519556872,390656978,0357052,01
XHOLD74477,1774842,851673901,343874947,3774658,43
XILTM29934,4430263,769530104,419930106,0430154,65
XINSA8229781500,898483143,578182849,1383156,56
XSIST85252,685619,406385370,2585801,1185843,94
XSIZM110919,8115723,938115719,992114790,9114748,5
XSKAY239856,6241036,766219562,234240051,2232391,5
XKMYA81815,7782732,937585710,101682836,2983376,45
XKOBI49584,9449987,460953548,781350331,9851102,08
XSKOC159443,6159481,891164235,297159882,3160672,3
XSKON51040,4851817,761751111,011751433,0451603,45
XKURY79986,8579428,156379140,718879830,679508,61
XMADN27226,127593,550826632,029327341,8426934,06
XUMAL120472,2119377,688115953,891119921,3118510,2
XYORT24951,5125151,259825838,525280,426272,19
XMANA137941,6138217,203146289,422139764,1143600,5
XMESY138794,5139999,234138149,891139879,1138962,2
XKAGT46706,3147309,519545437,070346803,3146404,22
XSGRT225217,4226891,813222617,688226437,8225472
XUSIN93352,1894038,031395959,132894240,6694932,39
XSPOR61010,0762211,621164399,140662325,3464076,63
XUSRD115525,8115167,68113711,188115505,8114815,5
XTAST76330,476598,437577057,281377001,7377721,45
XSTKR157548,9158847,344151494,5159022,4155924,5
XUTEK84697,3384290,281383053,593884746,5683562,55
XTEKS21816,7521966,769521384,509821933,321593,52
XTMTU96801,3496351,781394945,070396711,4196157,08
XTCRT151807152265,688150740,453152234151535,2
XUTUM91139,4390978,453190199,570391274,6690934,17
XTUMY121604,4121895,438123152,32122622,2123322
XTRZM8535,768633,12998761,548655,1328691,93
XULAS58694,9958449,148458616,019558891,7659228,39
XYLDZ90289,8390103,429789106,273490371,1889896,73
BIZIM11,5511,5611,9511,5911,7204
BMEKS0,680,680,690,680,6874
BOLUC5,925,915,915,94775,9825
BMELK0,970,991,371,01241,2086
BRSAN9,129,19,029,1549,2189
BRYAT38,8438,840,1239,355640,4173
BFREN142,4143,9143,0695144,025144,9065
BOSSA3,223,23,063,16083,0582
BOYP53,750,25251,723752,6045
BRISA6,536,546,336,57936,5335
BURCE3,413,443,443,44553,4819
BURVA1,441,481,541,48371,5178
BUCIM5,365,395,625,44795,5814
CRFSA6,486,526,656,53766,6432
CLEBI22,6822,4223,422,628623,0195
CELHA2,812,82,772,82212,81
CEMTS2,732,722,832,76832,7987
CMENT10,5410,5911,0210,698711,0054
CIMSA1515,215,4515,24615,3891
CRDFA1,621,621,61,61741,6171
DAGI1,171,181,191,18671,2068
DAGHL1,361,361,371,371,3787
DGATE4,874,914,814,94974,8903
DENGE2,782,82,622,75272,6764
DENZ3,68553,6663,64253,68463,6748
DENIZ3,53,523,933,54963,6391
DENCM11,1811,4211,411,378111,4697
DERIM7,117,067,317,14957,289
DESA1,041,051,011,04831,0246
DESPC4,124,094,174,15644,1797
DEVA3,913,933,873,9413,9105
DIRIT2,262,242,332,28382,3366
DITAS4,24,114,224,20544,2225
DOCO235,5235,3235,9236,4037236,2599
DGZTE3,053,062,83,06222,9636
DOHOL0,690,70,680,69880,7035
DGKLB2,122,31,942,07461,9481
DGGYO4,14,134,084,13454,1334
DOAS8,478,478,468,49818,5782
DURDO2,022,042,022,03152,0312
ECILC3,73,723,683,74443,6948
ECBYO1,61,611,61,60231,6047
ECZYT9,799,869,89,88439,7911
EDIP0,870,870,910,87660,9027
EGEEN254,9259260259,1399262,8435
EGGUB20,8420,921,4821,065221,3805
EGPRO8,768,698,738,65658,6777
EGSER3,533,563,273,55453,4317
EGCYO0,640,640,650,63750,6522
EGCYH0,150,140,160,14790,1514
EPLAS1,771,71,791,74031,7701
EKIZ0,420,430,430,42370,4241
EMKEL1,31,311,371,32541,3436
EMNIS4,324,44,474,40334,4545
EKGYO2,842,832,92,85222,9192
ENKAI6,035,966,16,06916,0995
ERBOS62,7563,657,463,297562,2402
EREGL5,465,475,49625,52085,5487
ERSU0,830,840,840,83420,8331
ESCOM1,21,231,281,23491,2568
ESEMS0,250,250,260,25350,2567
ETILR12,0212,0210,711,866211,0279
EUHOL0,730,750,750,74540,7624
EURTRY3,91143,89333,87493,91273,9202
EURUSD1,06181,06121,06591,06251,0662
FENER33,6634,0235,1234,213234,9455
FFKRL4,074,084,134,0744,0548
BNKTRF16,3516,0615,2716,171215,7656
FBIT1,84383,66193,63823,06953,4992
FINBN5,235,25,155,2025,1934
FROTO3737,5834,4637,22836,3734
GSRAY24,0424,2424,3624,370625,1018
GSDHO0,580,580,60,58870,6006
GUBRF4,624,644,564,67144,6772
GUSGR1,191,221,181,1951,1923
HALKS2,852,72,742,76272,7439
HEKTS4,034,053,894,03373,8787
HURGZ0,710,710,680,71260,7084
IHEVA0,470,490,440,47320,4447
IHGZT0,730,750,750,74940,7403
IHLAS0,430,440,410,43650,4223
IHMAD0,980,980,910,97290,9202
IHYAY0,440,440,450,44660,4302
INDES9,239,329,519,35589,3365
INFO1,11,111,141,11571,15
IPEKE1,941,961,911,94691,9346
ISIST125097,6125080,063123452,359125696124875,4
ISFIN1,071,111,061,09051,0807
ISGYO1,451,471,451,46281,4719
ISGSY1,621,631,651,63161,6462
ISMEN1,231,221,251,2281,2259
ISYAT0,830,830,830,8310,8429
ISBT3,68923,66483,64053,68653,6759
ISBIR110,3111,5117112,8992115,1034
ISDMR2,42,342,4642,38412,4206
ITTFH1,741,751,761,7591,7821
IZTAR1,962,011,91,98481,9579
IZMDC2,993,023,013,02033,0548
IZOCM23,9623,923,824,127824,4313
JANTS24,624,525,2624,655824,5343
KAPLM2,32,491,132,05181,5111
KRDMA1,421,411,41,43171,4306
KRDMB1,471,451,441,47391,4717
KRDMD1,21,21,161,2121,1968
KAREL2,522,532,542,55712,5391
KARSN1,131,141,181,14791,1736
KRTEK0,520,520,50,51460,5081
KARTN297,5303,3278295,166290,408
KENT158,7157,5159,7160,3326159,9676
KERVT46,3646,648,2646,695447,254
KERVN0,190,190,190,18710,1868
KLGYO1,961,991,982,00981,9926
KLMSN7,47,47,847,56127,7826
KCHOL15,4915,6815,036815,603815,3997
KOMHL1,531,561,571,54911,5657
KNFRT14,6114,8614,7614,774714,8206
KONYA277279,2276,5279,0604281,7299
KORDS7,917,957,8217,9187,7366
KRGYO1,771,771,731,78791,7885
KOZAL20,2620,4419,9220,348520,06
KOZAA2,092,141,952,08152,0246
KRONT14,4314,111,1314,124712,2811
KUTPO6,646,726,666,70586,7223
LIDFA5,435,435,495,47265,5672
LINK6,036,16,176,11216,165
LOGO60,259,555,8559,624957,1542
LKMNH5,425,55,825,51095,559
MRDIN4,424,444,524,44634,4882
MRGYO0,460,470,520,47350,4811
MNDRS0,660,670,70,67550,7447
MIPAZ1,111,121,111,12261,13
MSGYO5,355,385,35,39065,3573
NTHOL2,432,382,482,41122,5165
NTTUR1,761,761,81,76631,7701
NUHCM10,410,4110,3210,418710,4562
NUGYO4,254,314,634,36594,4836
ORGE7,557,427,227,60537,5555
ORMA0,930,940,950,93850,9471
OSMEN2,32,32,232,29312,3085
OSTIM2,232,212,32,25432,3354
OTKAR121,8122,1118,6122,3744122,5237
OYAYO1,011,050,851,0250,9532
OYLUM2,032,062,052,05472,0815
OZKGY222,062,02022,0551
OZBAL1,421,431,421,43091,4438
OZGYO1,491,511,541,50731,5082
OZRDN2,482,522,432,50162,4715
PAGYO4,154,164,094,15314,1351
PARSN8,148,178,278,21568,2536
PGSUS14,5114,5414,3614,593314,6399
PENGD1,761,771,831,77561,8232
PEGYO0,850,860,890,85740,8585
PETKM4,684,634,66684,68714,6048
PKENT47,9847,984747,620547,3373
PIMAS4,134,143,794,05953,8314
PETUN10,610,6210,7510,649510,6506
PINSU1,791,791,821,79371,806
PNSUT15,5615,615,6215,589115,6994
PKART2,472,492,532,50292,5648
POLHO9,69,59,159,5499,4112
RAYSG1,261,271,221,27951,219
RYGYO0,780,770,780,77740,7852
RYSAS0,790,780,820,79520,8161
SANKO3,73,983,513,68553,6289
SARKY3,753,793,67523,77623,7425
SEKFK1,571,551,67711,58891,6035
SKBNK1,171,171,181,17451,1843
SEKUR8,88,818,768,79928,7939
SELEC3,443,413,343,45833,4369
SERVE0,550,550,560,55630,5641
SODA6,216,26,096,24416,167
HALKB11,1310,9310,3710,946710,8768
GARAN9,79,428,869,49849,1725
ISATR1450014497,607415495,343814551,9715171,57
ISCTR6,676,676,37126,71566,5515
TSKB1,411,411,381,41681,4135
TCHOL3,63,493,393,53853,4269
TATGD6,766,887,37986,96947,2214
TAVHL14,4514,6514,4914,643714,6358
TKFEN8,748,748,658,85688,7178
TKNSA3,673,713,653,7333,6836
TGSAS3,723,763,793,75643,7893
TSPOR2,582,622,722,61682,7002
TRKCM3,263,253,163,2663,1995
TRNSK0,480,470,490,48350,4659
TUKAS1,31,311,341,31411,3245
TRCAS1,881,921,921,92061,8885
KLNMA4,154,054,154,1224,1069
PRKAB2,182,22,332,2282,2581
TTKOM5,825,925,95,87755,877
TTRAK81,0580,4577,065681,227179,907
TBORG9,089,068,849,03558,8662
TCELL11,9312,0411,9711,984112,0094
VAKBN5,95,765,365,80855,5928
UTPYA2,492,422,32,42552,3553
UZERB0,820,810,810,81250,8134
VAKFN2,22,182,352,20772,3136
VKFYO1,631,631,661,66081,7164
VBAX3,68673,66973,64253,68493,6737
VAKKO2,392,432,52,45582,5527
VANGD2,42,42,422,4482,4835
VERUS13,313,5314,2613,413,8294
VERTU2,782,792,842,81062,8981
VESBE12,712,7212,8212,827212,7811
VESTL7,177,156,957,1576,9128
VKING0,560,570,570,56360,5627
YAPI3,66133,64773,65233,6773,6717
YKBNK4,14,053,84,03873,9303
YAPRK1,91,921,921,90051,893
YATAS9,879,98,69,82069,0541
YAYLA2,312,32,342,32112,331
YAZIC21,6821,7420,2221,886720,9302
YGGYO12,612,5513,26912,75813,0549
YGYO0,850,830,770,81570,7912
YYAPI1,161,21,161,18421,1706
YESIL2,051,991,942,05231,981
YBTAS1889,9181218801863,5851906,066
YONGA278,9279290,4902281,5549289,1504
YUNSA3,133,22,533,17282,8727
ZOREN1,121,141,161,141,1569

 

Diğer Konulara Göz Atın

KORTEKS MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (Pay Dışın... Özet BilgiTRSKORT31719 ISIN kodlu tahvilin 8. Kupon Ödeme Dönemine İlişkin Faiz Oranı AçıklamasıYapılan Açıklama Güncelleme mi ?HayırYapılan Açıklama ...
MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. (Şirket Genel Bilgi For... İletişim BilgileriMerkez AdresiOtakçılar Cd. Flatofis İstanbul No:78 Kat:3 D Blok No:103 Eyüp/Istanbul Üretim Tesislerinin Bulunduğu AdreslerMLP Sağl...
KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. (Şirket G... İletişim BilgileriMerkez AdresiEmniyet Evleri Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No.1/1 Kat.7 Kağıthane İstanbulİnternet Adresiwww.kilergyo.comElektroni...
Kasım Ayı Hisse Senedi Listesi Kasım Ayında Hangi Hisseler Önerilmektedir?
Hisse Senedi Öneri Listesi Hisse Senedi Öneri Listesi - 07.12.2015
AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. (Pay Dışında Serm... Özet BilgiNitelikli yatırımcıya borçlanma aracı ihracıYapılan Açıklama Güncelleme mi ?HayırYapılan Açıklama Düzeltme mi ?HayırYapılan Açıklama Ertelen...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz