Hisse Senetleri Performansı (% Değişim)

10 Aralık 2015 Perşembe, 20:39
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Borsa-Şirketlerinin-Performansları Hisse Senetleri Performansı (% Değişim) ZOREN YYAPI YUNSA YONGA YKGYO YKBNK YGGYO YESIL YBTAS YAZIC YAYLA YATAS YAPRK XYUZO XYORT XUTUM XUTEK XUSRD XUSIN XUMAL XULUS XULAS XUHIZ XU100 XU050 XU030 XTUMY XTRZM XTMTU XTM25 XTEKS XTCRT XTAST XSTKR XSPOR XSKON XSKOC XSKAY XSIZM XSIST XSGRT XSDNZ XSBUR XSBAL XSANT XSANK XSADA XMESY XMANA XMADN XKURY XKOBI XKMYA XKAGT XINSA XILTM XIKIU XHOLD XHARZ XGMYO XGIDA XFINK XELKT XBLSM XBANK XAGGR X100S X030S WHEAT W1DOW VKING VKGYO VKFYO VESTL VESBE VERUS VANGD VAKKO VAKFN VAKBN UZERB UTPYA UNYEC UNICO UMPAS ULUUN ULUSE ULKER TURGG TUPRS TUKAS TUCLK TTRAK TTKOM TSPOR TSGYO TRNSK TRLON TRL9M TRL6M TRL3M TRL2M TRL1Y TRL1W TRL1M TRKCM TRGYO TRCAS TR20D TOASO TMPOL TKURU TKNSA TKFEN THYAO TGSAS TEKTU TEKST teknik analiz TCHOL TCELL TBORG TAVHL TATGD TARAF TACTR SUGAR SRVGY SOYBE SONME SODSN SNPAM SNKRN SNGYO SKTAS SKBNK SILVR SGLDD SEYKM SEURO SERVE SELGD SELEC SEKUR SEKFK SAYAS SARKY SANKO SANFM SANEL SAMAT SAHOL SAFGY RYSAS RYGYO RTALB ROYAL RODRG RHEAG RAYSG PSI20 PSDTC PRZMA PRKME PRKAB POLTK POLHO PNSUT PLASP PKHSX PKENT PKART PINSU PIMAS PGSUS PETUN PETKM PENGD PEGYO PARSN PAGYO OZRDN OZKGY OZGYO OZBAL OYLUM OYAYO OTKAR OSTIM OSMEN OLMIP NYMXP NUHCM NUGYO NTTUR NTHOL NIBAS MRDIN METUR MAALT LUKSK LKMNH LIDFA KSTUR KRSTL KRONT KRGYO KAREL KAPLM JANTS IZTAR IZOCM IZMDC IZFAS ISIST ISGYO ISGSY ISFIN ISCTR ISBTR IHGZT IHEVA IEYHO IDGYO HZNDR HURGZ HLGYO hisse HEKTS HATEK HALKS HALKB GYHOL GUSGR GRNYO GOZDE GOODY GNPWR GLRYH GENTS GEDZA GEDIZ GEDIK GDKGS GARFA FROTO FONSY FFKRL FENIS FENER ETYAT ESEMS ESDOW ESCOM EREGL ERBOS EMNIS EMKEL ekonomi EGSER EGPRO EGLYO EGGUB EGCYO ECZYT ECILC ECBYO DZGYO DURDO DOBUR DMSAS DITAS DIRIT DGZTE DGKLB DGGYO DGATE DESPC DENIZ DENGE DAGHL CRDFA COTON COSMO COMDO COCOA CMENT CMBTN CLEBI CIMSA CEMTS CEMAS CELHA CATTL BURVA BURCE BUCIM BTCIM BSOKE BRYAT BRSAN BRISA BRENT BOSSA borsa BOLUC BNTAS BJKAS BIZIM BISAS BIMAS BEYAZ BEL20 BANVT BALAT BAKAN BAGFS AYGAZ AVTUR AVISA AVHOL AVGYO ATSYH ATAGY ASUZU ASLAN ASELS ARTOG ARMDA ARENA ARBUL ANSGR ANHYT ANELT ANELE analiz ANACM ALYAG ALKIM ALGYO ALCAR ALBRK AKSUE AKSGY AKSEL AKPAZ AKMGY AKGUV AKFEN AKCNS AFYON AEFES ADNAC ADBGR ADANA ACSEL

Hisse Senetleri Performansı (% Değişim)

 

 

 

10.12.2015
~ Hisse Senetleri Ve Endeklerin Performansı – (%’lik Bazda Değişim) ~
Hisse Senetleri Ve  EndekslerKapanış1 Günlük5 Günlük10 Günlük30 Günlük60 Günlük
ACSEL4,23-3,42-17,70-24,99-23,90-24,45
ADANA6,77-2,59-4,24-1,172,898,49
ADBGR4,49-1,32-2,39-0,440,676,40
ADNAC0,710,001,432,905,9710,94
AEFES18,68-3,16-6,60-6,37-20,51-6,37
AFYON5,78-4,62-11,21-11,21-5,7117,24
AKCNS13,45-1,75-1,47-0,74-2,54-0,74
AKFEN11,070,550,649,6036,3335,83
AKGUV3,61-2,43-1,83-1,046,929,76
AKMGY16,03-2,14-2,85-3,14-8,66-2,37
AKPAZ0,692,991,4743,757,81-73,86
AKSEL1,47-3,29-10,91-4,55-20,1128,95
AKSGY2,1-2,33-2,33-3,23-2,33-1,87
AKSUE10,78-0,19-6,10-2,443,65-9,79
ALBRK1,36-2,86-4,23-2,16-0,733,82
ALCAR32,04-2,73-4,76-5,215,3916,51
ALGYO25,68-3,89-3,53-1,806,5615,94
ALKIM13,25-1,49-7,92-8,30-2,9314,72
ALYAG0,65-1,52-4,41-5,80-30,85-13,33
ANACM1,65-2,94-7,82-6,78-23,61-19,51
ANELE1,133,670,89-0,883,672,73
ANELT2,29-0,874,099,05-2,1429,38
ANHYT5,41-4,08-5,58-5,580,933,24
ANSGR1,61-1,23-1,23-0,625,237,33
ARBUL1,26-3,086,7818,87-3,82-5,97
ARENA3,31-1,490,003,122,168,52
ARMDA5,9-2,48-1,99-1,5010,690,17
ARTOG0,531,92-26,39-28,38-39,77-49,52
ASELS15,71-2,78-3,02-2,7211,4219,02
ASLAN42,56-2,79-6,69-6,673,998,69
ASUZU16,96-1,51-1,34-0,53-3,360,36
ATAGY2,58-0,39-0,771,181,573,20
ATSYH0,3918,1814,712,63-26,42-27,78
AVGYO0,89-2,20-8,25-7,29-4,301,14
AVHOL7,9-1,25-1,86-4,82-7,06-21,00
AVISA16,75-1,87-0,300,004,698,74
AVTUR1,4-4,11-10,26-9,688,5312,00
AYGAZ10,21-3,13-4,85-1,35-6,339,55
BAGFS12,78-0,16-3,69-4,98-3,914,75
BAKAN2,690,00-3,24-1,1025,1222,27
BALAT0,77-1,28-2,53-3,75-7,23-7,86
BANVT2,26-0,440,44-2,592,260,00
BEL203577,98-0,21-1,91-4,66-0,253,20
BEYAZ3,55-1,93-1,39-10,1327,2443,72
BIMAS54,150,560,74-1,55-8,924,54
BISAS0,613,2117,6513,2117,653,45
BIZIM12,5-1,65-3,62-3,10-1,962,88
BJKAS2,11-1,86-3,21-5,80-4,526,57
BNTAS1,94-1,52-3,96-3,96-2,51-3,00
BOLUC5,39-2,00-3,92-0,19-1,827,37
BOSSA1,96-3,92-4,85-6,224,817,10
BRENT39,69-1,37-9,90-12,48-18,27-19,31
BRISA7,57-2,57-8,02-6,77-8,35-3,20
BRSAN5,75-4,96-5,12-5,43-7,85-4,33
BRYAT24,362,100,250,25-5,581,92
BSOKE2,25-0,88-1,751,81-3,0212,50
BTCIM5,73-3,54-5,45-3,70-9,05-2,05
BUCIM4,2-1,18-3,451,45-0,475,79
BURCE3,41-3,13-5,2815,9916,3827,72
BURVA1,31-2,24-8,39-1,50-2,967,38
CATTL126,9752,340,69-3,18-11,05-7,39
CELHA1,91-3,05-5,91-4,50-12,39-5,45
CEMAS0,570,00-1,720,00-3,39-9,52
CEMTS1,53-3,16-7,27-7,27-15,93-14,04
CIMSA15,4-0,13-1,91-2,53-2,532,67
CLEBI35,48-3,480,231,37-1,1715,01
CMBTN36,02-3,59-9,04-9,95-6,443,65
CMENT9,23-3,85-9,42-9,51-13,74-12,92
COCOA3355-0,53-0,301,644,753,17
COMDO3,66-1,61-2,921,112,813,10
COSMO1,25-2,342,469,6513,644,17
COTON63,75-1,643,062,861,721,66
CRDFA1,56-1,89-2,50-3,110,654,00
DAGHL1,24-1,59-0,80-0,80-3,13-22,98
DENGE2,590,00-3,723,19-7,50-15,91
DENIZ2,91-4,280,34-14,41-14,41-0,50
DESPC2,79-2,45-6,69-4,123,336,90
DGATE14,19-4,12-4,12-1,464,3410,00
DGGYO3,32-5,41-9,29-7,78-2,357,44
DGKLB1,38-10,97-1,437,812,2236,63
DGZTE2,37-1,25-6,6917,3310,2350,96
DIRIT0,73-3,95-8,75-10,98-17,05-9,88
DITAS3,99-4,09-7,21-2,45-15,64-6,78
DMSAS1,24-1,59-8,82-4,626,9018,10
DOBUR2,23-0,45-2,62-1,76-12,55-0,45
DURDO2,29-2,14-1,290,00-2,14-0,87
DZGYO1,46-3,95-8,75-21,08-6,41-5,19
ECBYO1,21,691,690,84-0,835,26
ECILC2,5-1,96-3,470,403,735,93
ECZYT10,05-2,24-1,281,014,1511,42
EGCYO0,53-1,85-5,36-8,62-14,52-52,25
EGGUB16,250,62-1,04-2,40-0,311,88
EGLYO1,260,00-4,55-5,97-26,74-74,49
EGPRO2,99-0,99-0,99-1,971,6912,26
EGSER4,02-2,90-5,85-2,1911,9828,03
EMKEL1,14-2,56-8,80-6,560,0012,87
EMNIS1,9-2,06-5,001,60-2,56-2,56
ERBOS36,1-0,88-5,30-7,916,1814,97
EREGL3,34-1,76-7,22-9,24-18,14-11,17
ESCOM0,89-2,20-6,32-6,32-9,18-9,18
ESDOW418,23-0,420,523,013,797,80
ESEMS0,3417,2413,3317,2413,336,25
ETYAT0,45-2,17-2,17-2,177,149,76
FENER37-1,18-4,100,82-2,63-1,60
FENIS0,3719,3537,0427,5937,0415,63
FFKRL3,050,331,677,391,6715,09
FONSY1,52-0,65-1,30-4,40-4,40-10,59
FROTO32,08-3,72-7,18-5,09-6,478,06
GARFA1,81-3,72-3,72-3,72-5,737,74
GDKGS1,160,87-1,690,870,001,75
GEDIK2,371,280,850,003,491,28
GEDIZ0,61,69-9,09-9,09-11,76-22,08
GEDZA4,36-4,39-10,29-9,546,348,73
GENTS1,14-1,72-3,39-4,202,705,56
GLRYH1,24-4,62-9,49-6,061,64-45,37
GNPWR0,3210,340,00-8,57-13,51-34,69
GOODY73,05-3,44-6,11-5,867,4326,38
GOZDE2,26-2,59-3,83-3,00-4,242,73
GRNYO0,65-1,52-1,521,561,561,56
GUSGR2,13-0,470,003,40-4,91-14,46
GYHOL1,06-0,93-0,930,952,917,29
HALKB10,58-3,91-2,94-1,12-1,1210,67
HALKS3,170,001,286,7318,7332,08
HATEK3,58,0213,2717,8523,6721,53
HEKTS2,52-2,33-6,321,690,9110,68
HLGYO0,98-2,00-5,77-4,85-2,978,89
HURGZ0,54-5,26-3,570,00-11,480,00
HZNDR4,55-1,090,00-0,872,942,71
IDGYO0,810,000,001,25-3,57-5,81
IEYHO0,273,85-3,57-3,57-6,900,00
IHEVA0,29-3,33-3,33-3,33-3,33-6,45
IHGZT0,44-4,35-4,35-8,33-4,35-24,14
ISBTR1100-2,66-10,94-10,753,775,77
ISCTR4,57-4,39-4,19-2,77-5,582,70
ISFIN0,76-2,56-3,80-5,000,0010,14
ISGSY1,630,00-2,40-2,98-4,681,88
ISGYO1,51-1,95-3,21-5,034,1412,69
ISIST85222,2578-4,08-5,37-3,66-6,971,68
IZFAS1,410,00-2,08-2,08-21,67-27,32
IZMDC1,98-4,81-4,35-5,717,0310,00
IZOCM29,42-3,48-6,13-6,754,513,96
IZTAR1,33-0,75-1,48-2,21-14,74-17,90
JANTS19,34-3,97-7,02-7,24-3,54-2,32
KAPLM1,360,741,498,80-0,73-1,45
KAREL1,733,594,2214,5740,6549,14
KRGYO1,14-4,200,89-1,7223,9122,58
KRONT3,77-1,314,7217,8120,4583,90
KRSTL1,59-1,24-3,64-5,36-13,11-25,35
KSTUR12,50,810,081,21-4,58-33,51
LIDFA2,13-5,33-2,747,0418,3317,03
LKMNH2,14-2,28-4,89-0,93-0,930,47
LUKSK2,67-1,11-2,55-0,37-3,960,00
MAALT11,7-0,43-4,10-4,49-1,68-12,36
METUR1,21,690,843,451,694,35
MRDIN4,39-2,88-5,39-2,88-1,3514,32
NIBAS0,62-3,13-4,62-6,06-4,62-11,43
NTHOL3,30,000,300,922,804,76
NTTUR1,63-2,40-4,68-3,55-8,435,16
NUGYO3,52-4,09-15,59-19,4510,6912,10
NUHCM9,73-1,92-2,80-4,61-1,125,19
NYMXP36,74-1,32-10,89-13,57-19,69-21,61
OLMIP7,69-0,90-1,03-0,65-2,291,18
OSMEN3,51-16,82-0,2811,4340,40102,60
OSTIM2,5-1,57-4,580,00-3,105,49
OYLUM0,74-1,33-1,334,230,00-28,85
OZBAL1,46-4,587,3510,6152,08100,00
OZKGY1,81-1,09-10,40-2,69-1,6319,08
PARSN6,96-2,660,875,78-1,1412,44
PEGYO0,390,00-17,025,415,415,41
PENGD1,940,00-2,0211,4920,5027,63
PETUN11,03-2,82-6,92-5,73-1,525,05
PGSUS16,9-3,70-5,32-2,59-7,65-1,74
PIMAS2,17-2,25-4,41-4,41-6,87-2,25
PINSU3,38-0,59-1,740,00-1,460,90
PKENT590,00-6,35-11,6112,4917,76
PKHSX21704,6094-0,45-3,18-3,49-4,890,66
PLASP0,63-19,23-37,00-37,00-92,67-93,55
POLTK19,61-0,761,0810,799,558,34
PRKAB2,38-1,242,593,4854,5590,40
PRKME3,34-2,91-6,18-2,05-2,62-8,99
PSDTC4,15-1,66-5,47-3,94-18,15-54,35
PSI205172,14010,07-2,14-3,28-5,131,19
RHEAG1,07-4,46-8,55-5,319,188,08
ROYAL1,63-2,40-4,68-4,12-6,32-2,40
RTALB11,19-2,44-3,53-1,41-13,59-9,02
SAHOL7,86-2,60-4,96-4,15-14,10-5,87
SAMAT0,96-1,03-4,95-3,030,003,23
SANEL1,93-3,50-7,21-8,967,229,04
SANFM1,48-5,13-7,50-7,50-5,13-6,33
SANKO3,25-3,27-7,14-6,6112,0714,44
SARKY2,86-0,69-3,38-6,2317,7028,83
SAYAS2,95-1,99-1,01-2,644,244,61
SEKFK0,9-2,175,8818,4238,4636,36
SELEC2,32-1,28-2,11-3,33-4,920,00
SELGD0,4418,9222,2215,7910,007,32
SERVE0,9319,2360,3466,0775,4775,47
SEURO3,19150,001,823,00-0,31-7,56
SGLDD34310-0,521,180,00-8,56-2,83
SILVR0,89-2,20-5,32-3,260,005,95
SNGYO0,62-3,13-3,13-1,59-8,82-7,46
SNKRN3,48-2,52-1,69-2,79-21,97-42,86
SNPAM1,270,79-3,79-0,781,605,83
SOYBE885,750,74-1,281,230,40-0,14
SRVGY2,31,322,227,980,880,00
SUGAR14,55-3,58-6,61-2,41-0,6826,85
TATGD5,53-2,81-6,271,84-3,83-13,46
TAVHL19,3-7,21-6,58-11,87-16,09-19,42
TBORG7,09-0,980,571,7213,4415,28
TCELL10,39-4,85-6,65-6,82-11,57-1,98
TCHOL0,99-2,94-1,98-2,94-10,00-10,00
TEKST2,33-2,92-4,90-4,90-0,430,00
TEKTU0,590,00-15,71-26,255,3615,69
TGSAS4,09-0,97-4,22-3,76-1,211,74
TKNSA6,47-3,86-3,86-4,712,053,35
TKURU8,171,360,250,860,490,62
TMPOL7,41,51-3,909,1420,9251,95
TOASO18,54-3,19-9,47-2,931,046,25
TR20D517,320,504,7314,1928,3839,40
TRCAS1,47-3,29-5,77-4,55-8,70-2,65
TRGYO3,17-5,37-12,91-10,20-2,466,73
TRKCM1,64-4,09-7,34-6,82-15,03-5,20
TRL1M11,27680,250,420,42-1,78-5,79
TRL2M11,33560,000,490,41-1,84-5,30
TRL3M11,38810,010,420,42-3,14-4,93
TRL6M11,40760,000,150,15-3,00-4,92
TRNSK1,5119,84143,55439,29738,89738,89
TSGYO0,58-1,69-4,92-4,92-6,45-7,94
TSPOR1,3-2,26-4,412,36-2,99-9,09
TTKOM5,53-2,64-3,66-6,59-9,05-4,66
TUCLK2,79-5,10-3,79-5,74-37,02-59,86
TUKAS2,15-4,02-4,44-4,02-4,87-0,92
TUPRS69,75-1,13-0,64-5,74-10,52-1,48
TURGG35,5-0,84-5,08-1,39-9,21-1,11
ULKER18,09-3,57-5,49-5,54-8,643,08
ULUSE8,66-0,46-0,461,05-0,92-5,87
ULUUN1,96-1,01-3,92-1,015,3820,25
UMPAS0,63-1,56-3,08-3,08-1,56-10,00
UNICO3,940,000,000,000,51-9,01
UNYEC4,28-1,38-2,73-0,471,422,88
UTPYA1,13-2,59-3,42-5,83-5,83-3,42
UZERB0,95,88-6,25-8,16-10,00-10,00
VAKBN3,93-2,48-2,720,51-3,4411,33
VAKFN1,17-2,500,863,540,8614,71
VAKKO1,23-3,15-3,91-4,657,8923,00
VANGD1,06-3,64-6,19-5,36-3,641,92
VERUS47-0,210,604,4420,8219,90
VKFYO0,81-1,22-2,41-1,22-1,221,25
VKGYO2,2-4,35-7,17-6,78-3,9317,65
VKING0,78-2,50-6,02-4,88-6,02-21,21
WHEAT497,751,846,363,48-1,632,16
X100S72347,4063-2,99-4,11-3,52-7,871,48
XAGGR1,32860,031,46-0,95-8,88-9,42
XBANK121301,5313-3,63-3,07-0,88-4,747,58
XBLSM19243,7695-2,29-0,174,0618,4527,13
XELKT2335,52-2,54-7,04-6,50-3,96-3,86
XFINK18091,3594-2,57-3,24-3,97-0,259,75
XGIDA111889,9375-2,09-4,03-2,98-9,191,79
XGMYO36688,4883-3,10-6,08-5,91-4,533,51
XHARZ129957,3984-2,81-5,70-7,522,370,15
XHOLD57757,5703-3,08-4,71-3,69-10,84-3,41
XIKIU18265,5195-2,17-4,36-5,20-3,57-0,71
XILTM26601,2109-4,33-5,95-6,76-10,98-2,63
XINSA56756,6992-2,63-6,68-5,17-13,52-9,46
XKAGT36284,5703-2,88-2,69-2,416,5212,29
XKMYA64750,4609-1,21-1,55-4,19-6,951,97
XKURY62852,3008-3,00-3,81-3,27-6,631,79
XMANA90605,7969-1,86-6,81-8,22-14,89-8,16
XMESY105296,1484-3,28-6,80-3,70-0,268,72
XSADA67493,5078-2,14-3,68-1,212,354,79
XSANK83166,1797-2,93-4,16-4,30-4,850,82
XSANT33044,7891-0,87-8,72-14,011,363,45
XSBAL58566,1406-0,36-3,31-4,78-4,60-0,98
XSBUR126850,0781-2,93-7,87-2,050,814,63
XSGRT182128,4063-2,12-2,23-2,081,694,39
XSKAY117243,6328-0,65-1,870,2713,2426,83
XSKON58316,8789-3,31-5,96-7,284,696,16
XSTKR160579,9844-3,42-3,76-2,44-4,236,57
XTAST64656,1406-2,40-4,61-4,45-2,905,00
XTCRT146048,9375-0,21-0,54-2,09-7,542,73
XTEKS13198,1396-3,41-5,42-2,36-0,377,78
XTM2597329,1328-2,85-5,07-6,40-9,17-3,61
YONGA196-1,01-1,51-2,003,43-20,00
OSMEN3,51 TL-16,82-0,2811,4340,40102,60
OSTIM2,54 TL-0,78-3,79-3,42-3,425,39
OTKAR86,60 TL0,99-2,153,7112,6914,10
OYAYO0,70 TL0,00-11,39-5,417,6912,90
OYLUM0,75 TL0,002,744,170,00-30,56
OZBAL1,53 TL-3,7710,8716,7954,55106,76
OZGYO1,26 TL0,80-4,55-5,970,8017,76
OZKGY1,83 TL0,00-8,50-6,632,8118,83
OZRDN3,68 TL0,27-1,081,387,609,52
PAGYO4,44 TL0,68-0,67-1,99-3,90-1,33
PARSN7,15 TL0,146,726,085,9315,51
PEGYO0,39 TL0,00-15,222,632,635,41
PENGD1,94 TL1,571,0410,2320,5027,63
PETKM4,60 TL3,372,684,077,7317,65
PETUN11,35 TL0,71-4,38-2,164,618,61
PGSUS17,55 TL1,86-3,36-3,31-5,140,29
PIMAS2,22 TL0,91-1,77-2,63-6,720,00
PINSU3,40 TL1,19-1,160,00-3,130,89
PKART2,29 TL-1,295,533,6212,8118,04
PKENT59,00 TL-4,84-6,35-15,7112,7017,88
PKHSX21.803,76 TL-0,46-3,01-3,09-5,021,39
PLASP0,78 TL-19,59-23,53-37,60-90,98-91,67
PNSUT17,49 TL-0,63-4,79-5,46-10,77-8,97
POLHO2,12 TL0,95-4,50-7,42-6,19-5,78
POLTK19,76 TL0,153,4612,599,787,98
PRKAB2,41 TL0,424,786,1756,4992,80
PRKME3,44 TL0,88-7,53-1,15-0,58-7,03
PRZMA1,00 TL0,00-4,760,005,264,17
PSDTC4,22 TL0,96-4,31-2,99-7,25-53,78
PSI205.168,31 TL0,11-4,05-2,42-3,751,33
RAYSG0,46 TL0,00-2,130,00-2,132,22
RHEAG1,12 TL0,90-5,88-3,4512,0010,89
RODRG1,55 TL4,03-0,642,65-19,6934,78
ROYAL1,67 TL0,00-2,34-2,34-5,110,60
RTALB11,47 TL-0,86-2,38-3,21-11,43-1,97
RYGYO0,53 TL1,92-1,85-1,853,92-4,69
RYSAS0,64 TL1,59-3,03-1,541,59-1,54
SAFGY0,81 TL2,53-4,71-5,81-12,52-8,15
SAHOL8,07 TL2,54-4,04-3,93-12,00-1,59
SAMAT0,97 TL-1,02-3,00-3,002,113,19
SANEL2,00 TL-0,50-4,76-9,0910,5011,11
SANFM1,56 TL0,00-3,11-3,70-1,89-7,69
SANKO3,36 TL1,20-6,41-5,6215,4618,73
SARKY2,88 TL0,70-4,64-4,6419,0128,57
SAYAS3,01 TL0,00-0,99-0,996,745,61
SEKFK0,92 TL8,2421,0516,4641,5441,54
SEKUR2,25 TL1,35-5,86-9,27-9,275,14
SELEC2,35 TL1,29-3,69-4,08-7,112,17
SELGD0,37 TL2,780,00-2,63-5,13-2,63
SERVE0,78 TL20,0036,8439,2947,1747,17
SEURO3,19 TL0,664,494,69-0,68-7,10
SEYKM2,54 TL-0,78-1,93-3,42-7,64-10,25
SGLDD34.490,00 TL0,351,800,64-7,48-1,91
SILVR0,91 TL-1,09-3,19-6,190,005,81
SKBNK1,67 TL1,837,055,036,3726,52
SKTAS2,18 TL1,87-5,63-5,63-12,10-17,11
SNGYO0,64 TL3,230,000,00-4,48-5,88
SNKRN3,57 TL-0,56-1,11-2,99-20,49-41,57
SNPAM1,26 TL-0,79-3,08-0,79-2,335,00
SODSN3,30 TL10,0010,003,13-5,71-2,94
SONME2,85 TL1,06-1,043,64-2,405,95
SOYBE876,25 TL-0,20-2,011,24-1,66-1,57
SRVGY2,27 TL1,34-0,875,09-2,99-1,30
SUGAR15,05 TL0,33-1,890,334,3732,02
TACTR11,04 TL-20,0018,7184,62-9,51-45,88
TARAF0,93 TL0,00-17,7013,41-19,8316,25
TATGD5,69 TL1,79-2,740,18-5,48-13,79
TAVHL20,80 TL-0,190,39-3,48-9,17-9,37
TBORG7,16 TL0,56-0,142,1413,6513,83
TCELL10,92 TL0,55-1,44-5,45-7,462,54
TCHOL1,02 TL2,00-0,97-0,97-6,42-8,93
TEKST2,40 TL0,84-3,61-0,415,732,56
TEKTU0,59 TL-4,84-15,71-35,877,2715,69
TGSAS4,13 TL-1,43-3,95-5,49-3,05-0,48
THYAO7,64 TL2,28-3,29-3,90-7,95-1,55
TKFEN4,09 TL2,00-2,62-0,49-0,496,51
TKNSA6,73 TL1,36-1,03-0,305,656,49
TKURU8,06 TL-1,10-1,10-0,86-0,12-0,74
TMPOL7,29 TL-0,141,397,3621,5046,09
TOASO19,15 TL1,27-2,84-2,054,3611,99
TR20D517,32 TL0,504,7314,1928,3839,40
TRCAS1,52 TL1,33-3,18-4,40-6,170,66
TRGYO3,35 TL-0,59-8,97-6,162,4510,56
TRKCM1,71 TL2,40-4,47-3,93-10,470,00
TRL1M11,25 TL0,000,170,17-2,24-6,03
TRL1W11,28 TL0,000,000,00-0,48-4,32
TRL1Y11,44 TL0,010,000,13-3,11-4,80
TRL2M11,34 TL0,110,490,41-1,82-5,30
TRL3M11,39 TL0,090,410,42-3,14-4,94
TRL6M11,41 TL0,000,150,15-3,00-4,76
TRL9M11,43 TL0,090,330,33-3,13-4,84
TRLON11,28 TL0,000,000,000,00-0,53
TRNSK1,26 TL20,00142,31404,00600,00600,00
TSGYO0,59 TL0,00-1,67-3,28-3,28-6,35
TSPOR1,33 TL0,00-6,991,53-1,48-7,64
TTKOM5,68 TL2,53-2,91-5,65-7,19-2,07
TTRAK72,05 TL1,05-2,31-2,313,118,08
TUCLK2,94 TL3,8921,49-6,67-33,63-65,00
TUKAS2,24 TL2,281,36-1,751,361,36
TUPRS70,55 TL1,51-2,89-5,37-8,38-1,47
TURGG35,80 TL1,88-3,24-4,28-10,05-0,56
ULKER18,76 TL0,59-3,10-2,04-5,018,44
ULUSE8,70 TL0,58-0,340,00-0,11-6,45
ULUUN1,98 TL0,51-4,35-2,467,0320,00
UMPAS0,64 TL4,92-4,48-3,03-1,54-9,86
UNICO3,94 TL0,000,000,000,51-9,01
UNYEC4,34 TL-0,23-1,81-0,913,094,33
UTPYA1,16 TL1,75-3,33-4,92-2,52-1,69
UZERB0,85 TL-5,56-15,84-13,27-17,48-18,27
VAKBN4,03 TL3,60-0,98-1,95-0,9811,94
VAKFN1,20 TL1,693,452,566,1916,50
VAKKO1,27 TL0,79-3,790,0012,3924,51
VANGD1,10 TL-0,90-3,51-3,51-0,901,85
VERUS47,10 TL0,514,485,3720,7720,46
VESBE12,33 TL2,07-7,64-4,79-1,7523,30
VESTL5,39 TL2,47-4,94-3,753,0633,42
VKFYO0,82 TL1,23-1,20-2,38-1,201,23
VKGYO2,30 TL1,77-5,74-5,35-1,2921,69
VKING0,80 TL1,27-2,44-3,61-5,88-17,53
W1DOW324,82 TL0,000,491,652,223,41
WHEAT488,00 TL3,727,790,83-4,59-1,41
X030S91.682,02 TL2,21-2,19-2,97-5,554,32
X100S74.576,78 TL2,03-2,37-2,93-5,194,53
XAGGR1,33 TL0,252,180,79-9,76-9,34
XBANK125.869,66 TL3,18-0,89-0,90-1,389,25
XBLSM19.693,79 TL2,710,063,6620,4328,00
XELKT2.396,46 TL1,56-6,25-6,51-2,61-2,30
XFINK18.568,19 TL1,27-0,91-2,912,5213,50
XGIDA114.280,76 TL0,32-2,96-1,80-8,155,15
XGMYO37.862,07 TL1,99-4,30-5,86-0,976,80
XHARZ133.708,41 TL1,78-1,04-5,854,922,08
XHOLD59.591,58 TL1,60-2,28-2,15-8,471,06
XIKIU18.265,52 TL-2,17-4,36-5,20-3,57-0,71
XILTM27.806,13 TL1,01-1,79-5,50-7,391,41
XINSA58.290,81 TL0,08-5,96-4,98-11,65-5,68
XKAGT37.361,63 TL0,81-1,70-1,778,5415,29
XKMYA65.540,63 TL1,66-2,67-4,06-5,062,42
XKOBI41.858,45 TL-0,76-4,98-5,27-3,14-0,64
XKURY64.794,90 TL2,00-2,12-2,35-4,014,58
XMADN16.863,63 TL8,85-0,61-2,60-30,92-35,77
XMANA92.322,14 TL1,10-5,56-6,13-12,53-5,37
XMESY108.864,96 TL1,51-3,19-2,743,0613,19
XSADA68.967,92 TL0,53-1,920,764,976,45
XSANK85.675,40 TL1,28-2,68-2,68-2,884,35
XSANT33.333,53 TL-1,49-8,94-19,752,423,34
XSBAL58.777,28 TL0,82-5,01-4,37-4,91-0,36
XSBUR130.673,16 TL1,40-2,63-1,442,858,76
XSDNZ63.382,86 TL0,07-6,09-10,76-7,994,65
XSGRT186.075,80 TL0,43-0,421,273,127,83
XSIST74.093,94 TL1,30-2,86-3,29-7,841,60
XSIZM83.668,24 TL3,420,290,80-1,232,66
XSKAY118.007,10 TL0,57-1,33-1,3713,5625,92
XSKOC132.377,53 TL1,66-2,60-4,52-4,753,44
XSKON60.311,35 TL1,90-4,68-6,806,7112,49
XSPOR39.582,85 TL0,63-3,39-3,28-4,60-1,48
XSTKR166.270,81 TL2,11-1,98-2,19-1,1010,33
XTAST66.244,64 TL1,21-3,57-2,45-1,137,57
XTCRT146.355,16 TL1,28-2,17-4,06-6,934,28
XTEKS13.663,69 TL2,39-3,07-1,442,9312,79
XTM25100.187,41 TL1,59-3,65-4,71-6,110,08
XTMTU78.425,39 TL2,20-2,30-2,70-4,445,35
XTRZM6.450,95 TL-1,07-6,24-10,40-2,236,64
XTUMY102.891,56 TL0,70-1,75-1,103,156,89
XU03091.587,28 TL2,22-2,16-2,92-5,474,45
XU05071.122,48 TL2,11-2,30-2,91-5,424,57
XU10074.583,74 TL2,03-2,37-2,93-5,194,53
XUHIZ54.686,24 TL1,23-2,52-4,47-7,031,53
XULAS79.234,73 TL2,04-2,31-2,95-5,810,35
XULUS76.773,68 TL-2,26-6,57-8,35-5,32-0,32
XUMAL97.236,68 TL2,55-1,66-1,78-3,396,50
XUSIN75.161,64 TL1,36-3,34-3,44-5,513,19
XUSRD94.281,35 TL2,06-2,21-2,63-5,534,47
XUTEK51.252,64 TL1,00-1,390,5616,6226,03
XUTUM75.627,37 TL1,92-2,32-2,78-4,554,71
XYORT21.260,81 TL0,18-2,10-1,461,784,65
XYUZO96.043,22 TL1,09-3,40-3,01-3,764,93
YAPRK2,20 TL0,004,764,765,773,77
YATAS2,16 TL1,41-2,26-3,141,8913,68
YAYLA3,69 TL16,778,213,65-25,00-28,76
YAZIC13,10 TL0,54-6,50-9,66-19,63-20,61
YBTAS2.250,00 TL2,274,707,099,65-6,25
YESIL0,93 TL0,00-6,062,2014,8117,72
YGGYO12,84 TL-0,08-1,31-1,611,901,50
YKBNK3,50 TL4,171,450,57-0,855,42
YKGYO1,38 TL0,73-4,17-2,820,006,15
YONGA196,00 TL-1,01-1,51-2,003,43-20,00
YUNSA3,55 TL-0,28-0,56-0,56-6,087,58
YYAPI0,75 TL0,00-2,60-6,250,001,35
ZOREN1,29 TL3,20-5,84-6,52-4,194,58

Diğer Konulara Göz Atın

Hareketli Hisse Senetleri Hacimleri, 50 Günlük Hacimlerine Göre Yüksek Olan HisselerHisseler% YükseklikGLBMD1.741,05TRNSK867,11SEKUR53...
Seçim Sonrası Faizlerde Düşüş Başladı Seçim Sonrası Faizlerde Son Durum
Hangi Hisse Senedinde Ne Kadar Yabancı Yatırımcı V... Hangi Hisse Senedinde Ne Kadar Yabancı Yatırımcı Var? Grafiksel gösterim analizi...
Piyasalarda Bugün – 12.04.2017 Piyasalarda Bugün - 12.04.2017 Piyasalarda bugün hangi gelişmeler bekleniyor? Piyasalar hangi verileri takip edecek? Yurt dışı Çin tarafında dün enf...
Çimento Sektör Raporu Çimento Sektör Raporu Çimento sektör hisselerinde son durum. 2016 yılında hangi sektör hisse senedinin yıldızının parlaması beklenmektedir? Yıllar it...
Eylül Ayı Hisse Önerileri Eylül Ayı Hisse Önerileri Eylül ayında önerilen hisseler. Turkish Yatırım Uzmanları tarafından tavsiye edilen hisseler. Hangi hisse senetleri uzmanl...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz