Hisse Senedi Fiyatları – 04.04.2017

04 Nisan 2017 Salı, 21:43
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı growth-e1458590797496-534x320 Hisse Senedi Fiyatları - 04.04.2017 hisse senedi fiyatları hisse borsa analiz

Hisse Senedi Fiyatları – 04.04.2017

Hisse senedi fiyatları. Hangi hisse senedi kaç tl den kapanışını yaptı?

Son Fiyat1 Gün Önceki FiyatDeğişim TL
ACSELACISELSAN ACIPAY2,98 TL2,79 TL0,19 TL
ADANAADANA CIMENTO A6,67 TL6,70 TL-0,03 TL
ADBGRADANA CIMENTO B4,75 TL4,81 TL-0,06 TL
ADNACADANA CIMENTO C0,82 TL0,83 TL-0,01 TL
ADELADEL KALEMCILIK16,03 TL15,98 TL0,05 TL
ADESEADESE ALISVERIS1,79 TL1,73 TL0,06 TL
AFYONAFYON CIMENTO8,98 TL9,00 TL-0,02 TL
AKENRAK ENERJI ELEKTR0,86 TL0,86 TL0,00 TL
AKBNKAKBANK8,53 TL8,47 TL0,06 TL
AKGMAKBANK3,66 TL3,64 TL0,02 TL
AKCNSAKCANSA CIMENTO12,64 TL12,58 TL0,06 TL
AKGUVAKDENIZ GUVENLIK2,94 TL2,97 TL-0,03 TL
AKFGYAKFEN GAYRIMENKU1,20 TL1,19 TL0,01 TL
ATEKSAKIN TEKSTIL A.S9,20 TL9,16 TL0,04 TL
AKSGYAKIS GAYRIMENKUL3,01 TL2,98 TL0,03 TL
AKMGYAKMERKEZ GAYRIME23,80 TL23,46 TL0,34 TL
AKSAAKSA AKRILIK A.S10,66 TL10,66 TL0,00 TL
AKSENAKSA ENERJI URET3,08 TL3,12 TL-0,04 TL
AKSELAKSEL ENERJI YAT0,69 TL0,69 TL0,00 TL
AKGRTAKSIORTA A.S.2,76 TL2,75 TL0,01 TL
AKSUEAKSU ENERJI VE T12,01 TL11,84 TL0,17 TL
AKPAZAKYUREK TUKETIM0,31 TL0,32 TL-0,01 TL
ALCARALARKO CARRIER S56,90 TL57,60 TL-0,70 TL
ALGYOALARKO GAYRIMENK43,44 TL43,40 TL0,04 TL
ALARKALARKO HOLDING5,27 TL5,31 TL-0,04 TL
ALBRKALBARAKA TURK KA1,25 TL1,26 TL-0,01 TL
ALCTLALCATEL LUCENT T7,99 TL8,07 TL-0,08 TL
ALKIMALKIM ALKALI KIM26,14 TL25,20 TL0,94 TL
ALKAALKIM KAGIT SANA3,71 TL3,61 TL0,10 TL
GLDGRALTIN GRAM – TL148,74 TL146,83 TL1,91 TL
XAUUSDALTIN ONS1.255,81 TL1.253,28 TL2,53 TL
ALYAGALTINYAG KOMBINA0,68 TL0,69 TL-0,01 TL
AYCESALTINYUNUS CESME3,85 TL3,86 TL-0,01 TL
ANACMANADOLU CAM3,22 TL3,22 TL0,00 TL
AEFESANADOLU EFES BIR20,34 TL19,90 TL0,44 TL
ANHYTANADOLU HAYAT EM5,17 TL5,10 TL0,07 TL
ASUZUANADOLU ISUZU OT18,66 TL18,90 TL-0,24 TL
ANSGRANADOLU SIGORTA2,43 TL2,42 TL0,01 TL
ANELEANEL ELEKTRIK PR2,31 TL2,30 TL0,01 TL
ANELTANEL TELEKOMINIK0,51 TL0,52 TL-0,01 TL
ANSAANSA YATIRIM HOL1,15 TL1,15 TL0,00 TL
ARCLKARCELIK22,22 TL22,16 TL0,06 TL
ARENAARENA BILGISAYAR4,45 TL4,49 TL-0,04 TL
ARMDAARMADA BILGISAYA6,16 TL6,18 TL-0,02 TL
ARSANARSAN TEKSTIL TI1,45 TL1,44 TL0,01 TL
ARTIARTI YAT HOLDING0,60 TL0,60 TL0,00 TL
ASELSASELSAN17,09 TL17,14 TL-0,05 TL
ASLANASLAN CIMENTO A.38,98 TL38,94 TL0,04 TL
ATAGYATA GAYRIMENKUL4,63 TL4,64 TL-0,01 TL
AGYOATAKULE GAYRIMEN2,38 TL2,37 TL0,01 TL
ATPETATLANTIK PETROL1,37 TL1,38 TL-0,01 TL
ATSYHATLANTIS YATIRIM0,89 TL0,85 TL0,04 TL
ATLASATLAS MENKUL KIY1,41 TL1,41 TL0,00 TL
AVISAAVIVASA EMEKLILI18,76 TL18,78 TL-0,02 TL
AVODAVOD KURUTULMUS1,09 TL1,10 TL-0,01 TL
AVGYOAVRASYA GAYRIMEN3,45 TL3,48 TL-0,03 TL
AVTURAVRASYA PETROL V7,68 TL8,03 TL-0,35 TL
AVHOLAVRUPA YATIRIM H3,05 TL3,21 TL-0,16 TL
AYENAYEN ENERJI A.S.4,10 TL4,08 TL0,02 TL
AYESAYES CELIK HASIR1,60 TL1,60 TL0,00 TL
AYGAZAYGAZ15,00 TL14,70 TL0,30 TL
BAGFSBAGFAS10,14 TL10,17 TL-0,03 TL
BAKABBAK AMBALAJ SAN4,03 TL4,03 TL0,00 TL
BALATBALATACILAR BALA0,54 TL0,54 TL0,00 TL
BNTASBANTAS BANDIRMA4,48 TL5,60 TL-1,12 TL
BANVTBANVIT VITAMINLI10,83 TL10,77 TL0,06 TL
BASCMBASTAS BASKENT C2,80 TL2,80 TL0,00 TL
BTCIMBATICIM BATI ANA6,48 TL6,49 TL-0,01 TL
BSOKEBATISOKE SOKE CI2,06 TL2,06 TL0,00 TL
BRKSNBERKOSAN YALITIM1,83 TL1,85 TL-0,02 TL
BJKASBESIKTAS FUTBOL5,11 TL5,21 TL-0,10 TL
BEYAZBEYAZ FILO OTO K8,40 TL8,12 TL0,28 TL
BLCYTBILICI YATIRIM S1,13 TL1,14 TL-0,01 TL
BIMASBIM BIRLESIK MAG55,95 TL56,00 TL-0,05 TL
BRKOBIRKO BIRLESIK K0,62 TL0,62 TL0,00 TL
BRMENBIRLIK MENSUCAT1,12 TL1,14 TL-0,02 TL
BISASBISAS TEKSTIL SA1,09 TL1,03 TL0,06 TL
XU100BIST 10088612,546988669,4688-56,9219
XU030BIST 30108424,0938108629,4688-205,375
XU050BIST 5084705,648484856,9688-151,3204
XSADABIST ADANA93102,617293736,8984-634,2812
XBANABIST ANA103500,1484103740,8672-240,7188
XSANKBIST ANKARA104919,2109104474,1172445,0937
XSANTBIST ANTALYA47104,089847130,8203-26,7305
XSBALBIST BALIKESIR77285,468878988,1875-1702,7187
XBANKBIST BANKA148387,0938148190,5938196,5
XBLSMBIST BILISIM24588,640624299,0703289,5703
XSBURBIST BURSA172605,7813170724,92191880,8594
XSDNZBIST DENIZLI71813,593871425,3828388,211
XELKTBIST ELEKTRIK2935,61012922,590113,02
XFINKBIST FIN KIR FAKTORING28843,039128720,6406122,3985
XGMYOBIST GAYRIMENKUL YO42599,039142691,1484-92,1093
XGIDABIST GIDA ICECEK114185,0391113759,8828425,1563
XHARZBIST HALKA ARZ156931,5156165344,8125-8413,2969
XUHIZBIST HIZMETLER57046,398456848,8398197,5586
XHOLDBIST HOLDING VE YATIRIM73893,2573876,867216,3828
XILTMBIST ILETISIM3020830084,0508123,9492
XINSABIST INSAAT83702,421983546,4531155,9688
XSISTBIST ISTANBUL85469,007885193,4375275,5703
XSIZMBIST IZMIR115517,9375114955,4609562,4766
XSKAYBIST KAYSERI228333,375230528,25-2194,875
XKMYABIST KIMYA PETROL PLASTIK82293,062585108,6016-2815,5391
XKOBIBIST KOBI SANAYI52453,710953487,1484-1033,4375
XSKOCBIST KOCAELI155556,5156163350,75-7794,2344
XSKONBIST KONYA51115,601650957,4883158,1133
XKURYBIST KURUMSAL YONETIM78813,078178810,57032,5078
XMADNBIST MADENCILIK26444,710926540,4902-95,7793
XUMALBIST MALI115900,8672115820,531380,3359
XYORTBIST MENKUL KIYM YO25914,980525829,119185,8614
XMANABIST METAL ANA148552,7344146007,93752544,7969
XMESYBIST METAL ESYA MAKINA137225,6563136257,0156968,6407
XKAGTBIST ORMAN KAGIT BASIM45611,449245769,6211-158,1719
XSGRTBIST SIGORTA224382,2656223393,6406988,625
XUSINBIST SINAI94869,281395307,5313-438,25
XSPORBIST SPOR63356,480564248,8789-892,3984
XUSRDBIST SURDURULEBILIRLIK113084,0625113239,2266-155,1641
XTASTBIST TAS TOPRAK77444,539177170,0938274,4453
XSTKRBIST TEKIRDAG152089,2813152820,7656-731,4843
XUTEKBIST TEKNOLOJI83991,367283701,2109290,1563
XTEKSBIST TEKSTIL DERI21685,449221383,7695301,6797
XTMTUBIST TEMETTU94940,992294678,5391262,4531
XTCRTBIST TICARET151022,4375150967,187555,25
XUTUMBIST TUM89926,492289964,0781-37,5859
XTUMYBIST TUM-100123757123512,2188244,7812
XTRZMBIST TURIZM8912,049057,0996-145,0596
XULASBIST ULASTIRMA58920,320357948,3594971,9609
XYLDZBIST YILDIZ88830,2588853,4375-23,1875
BIZIMBIZIM TOPTAN SAT11,61 TL11,60 TL0,01 TL
BMEKSBMEKS BILGI ISLE0,68 TL0,69 TL-0,01 TL
BOLUCBOLU CIMENTO6,01 TL5,93 TL0,08 TL
BMELKBOMONTI ELEKTRIK1,36 TL1,36 TL0,00 TL
BRSANBORUSAN MANNESMA9,18 TL9,21 TL-0,03 TL
BRYATBORUSAN YATIRIM40,90 TL40,58 TL0,32 TL
BFRENBOSCH FREN SISTE143,20 TL145,10 TL-1,90 TL
BOSSABOSSA TIC VE SAN3,01 TL3,04 TL-0,03 TL
BOYPBOYNER PERAKENDE51,85 TL52,00 TL-0,15 TL
BRISABRISA6,58 TL6,47 TL0,11 TL
BURCEBURCELIK3,49 TL3,53 TL-0,04 TL
BURVABURCELIK VANA SA1,52 TL1,55 TL-0,03 TL
BUCIMBURSA CIMENTO5,56 TL5,61 TL-0,05 TL
CRFSACARREFOURSA CARR6,56 TL6,54 TL0,02 TL
CLEBICELEBI HAVA SERV23,00 TL23,08 TL-0,08 TL
CELHACELIK HALAT2,85 TL2,83 TL0,02 TL
CEMTSCEMTAS2,82 TL2,82 TL0,00 TL
CMENTCIMENTAS10,96 TL11,00 TL-0,04 TL
CIMSACIMSA CIMENTO15,50 TL15,51 TL-0,01 TL
CRDFACREDITWEST FACTO1,61 TL1,60 TL0,01 TL
DAGIDAGI GIYIM SAN V1,20 TL1,21 TL-0,01 TL
DAGHLDAGI YATIRIM HOL1,37 TL1,40 TL-0,03 TL
DGATEDATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS5,00 TL4,96 TL0,04 TL
DENGEDENGE YATIRIM HOLDING A.S.2,76 TL2,60 TL0,16 TL
DENZDENIZBANK3,66 TL3,64 TL0,02 TL
DENIZDENIZBANK A.S.3,95 TL3,97 TL-0,02 TL
DENCMDENIZLI CAM11,36 TL11,39 TL-0,03 TL
DERIMDERIMOD7,29 TL7,27 TL0,02 TL
DESADESA DERI SANAYI VE TIC A.S.0,99 TL1,00 TL-0,01 TL
DESPCDESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.4,27 TL4,24 TL0,03 TL
DEVADEVA HOLDING3,85 TL3,86 TL-0,01 TL
DIRITDIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC2,52 TL2,41 TL0,11 TL
DITASDITAS DOGAN YEDEK PARCA4,43 TL4,68 TL-0,25 TL
DOCODOCO AKTIENGESELLSCHAFT233,00 TL233,70 TL-0,70 TL
DGZTEDOGAN GAZETECILIK AS2,87 TL2,84 TL0,03 TL
DOHOLDOGAN HOLDING0,69 TL0,69 TL0,00 TL
DGKLBDOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.1,91 TL1,93 TL-0,02 TL
DGGYODOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT4,11 TL4,11 TL0,00 TL
DOASDOGUS OTOMOTIV8,46 TL8,44 TL0,02 TL
DURDODURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ2,03 TL2,03 TL0,00 TL
ECILCECZACIBASI ILAC3,74 TL3,76 TL-0,02 TL
ECBYOECZACIBASI YAT ORT1,61 TL1,63 TL-0,02 TL
ECZYTECZACIBASI YATIRIM10,02 TL9,92 TL0,10 TL
EDIPEDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI0,91 TL0,92 TL-0,01 TL
EGEENEGE ENDUSTRI261,50 TL260,20 TL1,30 TL
EGGUBEGE GUBRE21,62 TL21,66 TL-0,04 TL
EGPROEGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.8,70 TL8,72 TL-0,02 TL
EGSEREGE SERAMIK3,42 TL3,25 TL0,17 TL
EGCYOEGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O0,66 TL0,65 TL0,01 TL
EGCYHEGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.0,15 TL0,15 TL0,00 TL
EPLASEGEPLAST EGE PLASTIK1,78 TL1,80 TL-0,02 TL
EKIZEKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.0,42 TL0,42 TL0,00 TL
EMKELEMEK ELEKTRIK A.S.1,36 TL1,38 TL-0,02 TL
EMNISEMINIS AMBALAJ4,46 TL4,48 TL-0,02 TL
EKGYOEMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT2,88 TL2,89 TL-0,01 TL
ENKAIENKA INSAAT VE SANAYI A.S.6,14 TL6,13 TL0,01 TL
ERBOSERBOSAN61,20 TL64,90 TL-3,70 TL
EREGLEREGLI DEMIR CELIK5,99 TL5,86 TL0,13 TL
ERSUERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.0,83 TL0,83 TL0,00 TL
ESCOMESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.1,25 TL1,26 TL-0,01 TL
ESEMSESEM SPOR GIYIM SANAYII0,26 TL0,26 TL0,00 TL
ETILRETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR11,00 TL10,75 TL0,25 TL
EUHOLEURO YATIRIM HOLDING AS0,77 TL0,77 TL0,00 TL
EURTRYEURO/TURK LIRASI3,93 TL3,89 TL0,04 TL
EURUSDEURO/USD1,07 TL1,07 TL0,00 TL
FENERFENERBAHCE FUTBOL A.S.34,96 TL35,00 TL-0,04 TL
FFKRLFINANS FINANSAL KIRALAMA4,12 TL4,12 TL0,00 TL
BNKTRFFINANS POR. BANK15,28 TL15,22 TL0,06 TL
FBITFINANSBANK3,67 TL3,64 TL0,02 TL
FINBNFINANSBANK5,15 TL5,16 TL-0,01 TL
FROTOFORD OTOMOTIV SANAYI35,42 TL35,74 TL-0,32 TL
GSRAYGALATASARAY A.S.24,22 TL24,58 TL-0,36 TL
GSDHOGSD HOLDING0,61 TL0,60 TL0,01 TL
GUBRFGUBRE FABRIKALARI4,76 TL4,63 TL0,13 TL
GUSGRGUNES SIGORTA1,17 TL1,18 TL-0,01 TL
HALKSHALK SIGORTA A.S.2,75 TL2,75 TL0,00 TL
HEKTSHEKTAS3,91 TL3,83 TL0,08 TL
HURGZHURRIYET GAZETECILIK0,69 TL0,69 TL0,00 TL
IHEVAIHLAS EV ALETLERI0,44 TL0,44 TL0,00 TL
IHGZTIHLAS GAZETECELIK0,73 TL0,73 TL0,00 TL
IHLASIHLAS HOLDING0,42 TL0,42 TL0,00 TL
IHMADIHLAS MADENCILIK0,90 TL0,90 TL0,00 TL
IHYAYIHLAS YAYIN HOLDING A.S.0,44 TL0,44 TL0,00 TL
INDESINDEKS BILGISAYAR A.S.9,54 TL9,58 TL-0,04 TL
INFOINFO YATIRIM A.S.1,13 TL1,13 TL0,00 TL
IPEKEIPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.1,88 TL1,88 TL0,00 TL
ISISTIS BANKASI ISTIRAKLERI123.378,72 TL123.552,09 TL-173,38 TL
ISFINIS FINANSAL KIRALAMA A.S.1,06 TL1,04 TL0,02 TL
ISGYOIS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI1,47 TL1,47 TL0,00 TL
ISGSYIS GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,64 TL1,66 TL-0,02 TL
ISMENIS YATIRIM MENKUL DEG1,23 TL1,25 TL-0,02 TL
ISYATIS YATIRIM ORTAKLIGI0,83 TL0,83 TL0,00 TL
ISBTISBANKASI3,66 TL3,64 TL0,02 TL
ISBIRISBIR HOLDING A.S.117,10 TL116,20 TL0,90 TL
ISDMRISKENDERUN DEMIR CELIK2,78 TL2,70 TL0,08 TL
ITTFHITTIFAK HOLDING A.S.1,77 TL1,76 TL0,01 TL
IZTARIZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SAN2,14 TL2,00 TL0,14 TL
IZMDCIZMIR DEMIR CELIK3,00 TL2,96 TL0,04 TL
IZOCMIZOCAM24,32 TL23,96 TL0,36 TL
JANTSJANTSA JANT SANAYI25,18 TL25,28 TL-0,10 TL
KAPLMKAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.1,18 TL1,11 TL0,07 TL
KRDMAKARDEMIR A GRUBU1,42 TL1,42 TL0,00 TL
KRDMBKARDEMIR B GRUBU1,48 TL1,46 TL0,02 TL
KRDMDKARDEMIR D GRUBU1,18 TL1,18 TL0,00 TL
KARELKAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.2,47 TL2,50 TL-0,03 TL
KARSNKARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.1,17 TL1,17 TL0,00 TL
KRTEKKARSU TEKSTIL A.S.0,50 TL0,50 TL0,00 TL
KARTNKARTONSAN277,00 TL280,30 TL-3,30 TL
KENTKENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.164,60 TL166,00 TL-1,40 TL
KERVTKEREVITAS GIDA47,02 TL46,98 TL0,04 TL
KERVNKERVANSARAY YAT. HOL.0,18 TL0,18 TL0,00 TL
KLGYOKILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.2,03 TL1,99 TL0,04 TL
KLMSNKLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.7,89 TL7,90 TL-0,01 TL
KCHOLKOC HOLDING15,53 TL15,51 TL0,02 TL
KOMHLKOMBASSAN HOLDING A.S.1,56 TL1,56 TL0,00 TL
KNFRTKONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.14,66 TL14,68 TL-0,02 TL
KONYAKONYA CIMENTO278,40 TL277,90 TL0,50 TL
KORDSKORDSA GLOBAL ENDUSTRIYEL IPLIK8,20 TL8,03 TL0,17 TL
KRGYOKORFEZ GMYO1,76 TL1,75 TL0,01 TL
KOZALKOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.19,73 TL19,85 TL-0,12 TL
KOZAAKOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS1,93 TL1,94 TL-0,01 TL
KRONTKRON TELEKOM HIZ A.S.10,75 TL10,89 TL-0,14 TL
KUTPOKUTAHYA PORSELEN6,64 TL6,53 TL0,11 TL
LIDFALIDER FAKTORING A.S5,60 TL5,65 TL-0,05 TL
LINKLINK BILGISAYAR SISTEMLERI6,17 TL6,18 TL-0,01 TL
LOGOLOGO YAZILIM58,00 TL56,50 TL1,50 TL
LKMNHLOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.5,81 TL5,73 TL0,08 TL
MRDINMARDIN CIMENTO4,49 TL4,50 TL-0,01 TL
MRGYOMARTI GMYO A.S.0,51 TL0,53 TL-0,02 TL
MNDRSMENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.0,70 TL0,70 TL0,00 TL
MIPAZMILLIYET PAZARLAMA A.S.1,11 TL1,10 TL0,01 TL
MSGYOMISTRAL GMYO5,23 TL5,39 TL-0,16 TL
NTHOLNET HOLDING2,48 TL2,47 TL0,01 TL
NTTURNET TURIZM TIC VE SAN AS1,79 TL1,81 TL-0,02 TL
NUHCMNUH CIMENTO SANAYI AS10,39 TL10,24 TL0,15 TL
NUGYONUROL GAYRI MENKUL YAT ORT4,66 TL4,65 TL0,01 TL
ORGEORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS7,23 TL7,21 TL0,02 TL
ORMAORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN0,94 TL0,95 TL-0,01 TL
OSMENOSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER2,26 TL2,23 TL0,03 TL
OSTIMOSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS2,24 TL2,23 TL0,01 TL
OTKAROTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI122,70 TL119,00 TL3,70 TL
OYAYOOYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS0,95 TL0,83 TL0,12 TL
OYLUMOYLUM SINAI YATIRIM AS2,09 TL2,08 TL0,01 TL
OZKGYOZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP2,07 TL2,05 TL0,02 TL
OZBALOZBAL CELIK BORU SANAYI AS1,41 TL1,43 TL-0,02 TL
OZGYOOZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS1,53 TL1,56 TL-0,03 TL
OZRDNOZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. A2,49 TL2,47 TL0,02 TL
PAGYOPANORA GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,05 TL4,07 TL-0,02 TL
PARSNPARSAN MAKINA8,34 TL8,19 TL0,15 TL
PGSUSPEGASUS HAVA TASIMACILIGI AS14,68 TL14,41 TL0,27 TL
PENGDPENGUEN GIDA SANAYI AS1,87 TL1,94 TL-0,07 TL
PEGYOPERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,87 TL0,89 TL-0,02 TL
PETKMPETKIM AS5,06 TL5,02 TL0,04 TL
PKENTPETROKENT TURIZM AS48,00 TL48,00 TL0,00 TL
PIMASPIMAS AS3,94 TL3,83 TL0,11 TL
PETUNPINAR ET VE UN SANAYI AS10,74 TL10,72 TL0,02 TL
PINSUPINAR SU1,82 TL1,82 TL0,00 TL
PNSUTPINAR SUT AS15,47 TL15,59 TL-0,12 TL
PKARTPLASTIKKART AS2,58 TL2,55 TL0,03 TL
POLHOPOLISAN HOLDING AS9,42 TL9,49 TL-0,07 TL
RAYSGRAY SIGORTA AS1,31 TL1,30 TL0,01 TL
RYGYOREYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,78 TL0,77 TL0,01 TL
RYSASREYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK0,82 TL0,81 TL0,01 TL
SANKOSANKO PAZARLAMA ITHALAT AS3,52 TL3,54 TL-0,02 TL
SARKYSARKUYSAN3,84 TL3,82 TL0,02 TL
SEKFKSEKER FINANSAL KIRALAMA AS1,73 TL1,75 TL-0,02 TL
SKBNKSEKERBANK1,17 TL1,17 TL0,00 TL
SEKURSEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN AS8,66 TL8,68 TL-0,02 TL
SELECSELCUK ECZA DEPOSU3,47 TL3,42 TL0,05 TL
SERVESERVE KIRTASIYE0,56 TL0,55 TL0,01 TL
SODASODA SANAYII AS6,24 TL6,04 TL0,20 TL
HALKBT HALK BANKASI A.S.10,34 TL10,32 TL0,02 TL
GARANT. GARANTI BANKASI8,99 TL8,85 TL0,14 TL
ISATRT. IS BANKASI A GRUBU14.497,61 TL14.497,61 TL0,00 TL
ISCTRT. IS BANKASI C GRUBU6,39 TL6,43 TL-0,04 TL
TSKBT. SINAI KALKINMA BANKASI AS1,41 TL1,39 TL0,02 TL
TCHOLTACIRLER YATIRIM HOLDING3,71 TL3,51 TL0,20 TL
TATGDTAT GIDA SANAYI AS7,31 TL7,33 TL-0,02 TL
TAVHLTAV HAVALIMANLARI AS14,27 TL14,33 TL-0,06 TL
TKFENTEKFEN HOLDING AS8,83 TL8,67 TL0,16 TL
TKNSATEKNOSA IC VE DIS TICARET AS3,74 TL3,85 TL-0,11 TL
TGSASTGS DIS TICARET AS3,81 TL3,79 TL0,02 TL
TSPORTRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS2,67 TL2,73 TL-0,06 TL
TRKCMTRAKYA CAM3,23 TL3,20 TL0,03 TL
TRNSKTRANSTURK HOLDING AS0,48 TL0,50 TL-0,02 TL
TUKASTUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS1,32 TL1,33 TL-0,01 TL
TRCASTURCAS PETROL AS1,93 TL1,93 TL0,00 TL
KLNMATURK KALKINMA BANKASI A.S.4,15 TL4,15 TL0,00 TL
PRKABTURK PRYSMIAN KABLO SIST AS2,35 TL2,30 TL0,05 TL
TTKOMTURK TELEKOMUNIKASYON AS5,99 TL5,95 TL0,04 TL
TTRAKTURK TRAKTOR AS80,80 TL78,25 TL2,55 TL
TBORGTURK TUBORG8,84 TL8,77 TL0,07 TL
TCELLTURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS11,97 TL11,93 TL0,04 TL
VAKBNTURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO5,40 TL5,31 TL0,09 TL
UTPYAUTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS2,40 TL2,32 TL0,08 TL
UZERBUZERTAS BOYA SAN VE TIC AS0,81 TL0,81 TL0,00 TL
VAKFNVAKIF FINANSAL KIRALAMA AS2,27 TL2,35 TL-0,08 TL
VKFYOVAKIF YATIRIM ORTAKLIGI1,67 TL1,64 TL0,03 TL
VBAXVAKIFLAR BANKASI3,65 TL3,64 TL0,02 TL
VAKKOVAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS2,61 TL2,45 TL0,16 TL
VANGDVANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC2,60 TL2,52 TL0,08 TL
VERUSVERUSA HOLDING AS13,71 TL13,70 TL0,01 TL
VERTUVERUSATURK GSYO A.S.2,89 TL2,91 TL-0,02 TL
VESBEVESTEL BEYAZ ESYA AS12,98 TL12,78 TL0,20 TL
VESTLVESTEL ELEKTRONIK6,91 TL6,93 TL-0,02 TL
VKINGVIKING KAGIT VE SELULOZ0,56 TL0,57 TL-0,01 TL
YAPIYAPI VE KREDI BANKASI3,68 TL3,64 TL0,04 TL
YKBNKYAPI VE KREDI BANKASI AS3,84 TL3,83 TL0,01 TL
YAPRKYAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC1,91 TL1,92 TL-0,01 TL
YATASYATAS YATAK8,93 TL8,74 TL0,19 TL
YAYLAYAYLA ENERJI URETIM TURIZM AS2,33 TL2,38 TL-0,05 TL
YAZICYAZICILAR HOLDING AS21,16 TL20,40 TL0,76 TL
YGGYOYENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR AS14,14 TL14,22 TL-0,08 TL
YGYOYESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,76 TL0,77 TL-0,01 TL
YYAPIYESIL YAPI ENDUSTRI AS1,21 TL1,19 TL0,02 TL
YESILYESIL YATIRIM HOLDING1,89 TL1,90 TL-0,01 TL
YBTASYIBITAS INSAAT MALZEME AS1.880,00 TL1.875,00 TL5,00 TL
YONGAYONGA MOBILYA SAN TIC AS287,49 TL287,59 TL-0,10 TL
YUNSAYUNSA2,68 TL2,71 TL-0,03 TL
ZORENZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR1,16 TL1,16 TL0,00 TL

Diğer Konulara Göz Atın

Darbe Girişimi Sonrası Hisse Önerileri Darbe Girişimi Sonrası Hisse Önerileri Uzmanların araştırmaları sonucu tavsiye edilen hisse senetleri listesi. Darbe girişiminden sonra ucuz kalan ve...
Enerji üreten doğa dostu çiftlik Enerji üreten doğa dostu çiftlik, haberini hisserapor.com farkı ile detaylı olarak sitemizde daha sonra bulabileceksiniz. isterseniz haberin detayları...
SAT Sinyali Veren Hisseler SAT Sinyali Veren Hisseler Borsanın düşüşü devam ederken SAT sinyali veren hisse senetleri listesi. Hangi hisseler satım için önerilmektedir? Satış t...
Aralık Ayı Hisse Senedi Öneri Listesi Aralık Ayı Hisse Senedi Öneri Listesi
Piyasalarda Haftanın Özeti Ve Beklentisi Piyasalarda Haftanın Özeti Ve Beklentisi
Haftalık Hisse Önerileri – 19.09.2016 –... Haftalık Hisse Önerileri - 19.09.2016 - 23.09.2016 Haftalık hisse önerileri listesi. Turkish Yatırım uzmanları tarafından hazırlanmış haftalık hisse ...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz