Haftalık Hisse Önerileri – 24 – 28 Nisan 2017

24 Nisan 2017 Pazartesi, 20:42
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Haftalık-Hisse-Önerileri-640x320 Haftalık Hisse Önerileri – 24 – 28 Nisan 2017 rapor hisse tavsiye hisse öneri hisse haftalık hisse önerileri euro ekonomi dolar borsa aracı kurum raporları analiz alternatif yatırım araçları

Haftalık Hisse Önerileri – 24 – 28 Nisan 2017

Haftalık Yatırım Aracı Önerileri

Bu hafta hangi hisseler önerilmektedir? Hangi hisseler alım için tavsiye edilmektedir? Haftalık yatırım aracı analizleri.

Reform yanlısı Le Pen in daha çok oy alarak seçimleri kazanacağı beklentisi piyasalarda bahar havası yaşattı. Bu beklentiyle doların küresel piyasada değer kaybettiği aşikar. Avrupa daki bu gelişmeler dolar kurunu çok etkiledi. Dolar endeksi Fransa seçimleri sonrası 3.60 a kadar geriledi. Bu sonuçlar BİST 100 endeksinde de çok olumlu karşılandı ve BİST 100 endeksi rekor üstüne rekor kırdı.

BİST 100 Endeksi Teknik Analizi

BİST 100 de Rekor Devam Edecek Mi?

Borsanın rekor kırması üzerine piyasalar tarafından endeksin nereyi hedeflediği merak konusu oldu. BİST 100 endeksinin tüm zamanların rekorunu kırması sonrası, BİST 100 endeksinde 94.700 seviyeleri yeni hedef olarak görülebilir. Trendin aşağı kırılması sonrasında BİST 100 endeksinde 92.000 – 90.800 seviyelerine düşüş görünebilir.

Bu Hafta Hangi Hisseler Önerilmektedir?

  • Turkish Yatırım uzmanları tarafından haftalık hisse önerilerine buradan ulaşabilirsiniz.
  • Şeker Yatırım uzmanlarının AL önerisi verdiği bankalar hangisi? Hangi sanayi hisseleri alım için tavsiye edilmektedir? Bu öneri raporuna da buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik göstergeleri olumlu hisselere de buradan ulaşabilirsiniz.

Dolar, Euro Ve Altın Ne Olur?

Dolardaki düşüş ile kur fiyatı 3.55 olan önemli destek seviyesine yaklaşmış bulunuyor. Kurdaki olumsuzluk devam etmektedir. Euro fiyatı da düşüşünü sürdürmektedir. Kısa vadede yatay trend içinde devam etmektedir. Alternatif yatırım araçlarına ait teknik analiz incelemesini de buradan görebilirsiniz.

Diğer Konulara Göz Atın

Piyasalarda Bugün – 11.04.2017 Piyasalarda Bugün - 11.04.2017 Bugün piyasalarda hangi gelişmeler bekleniyor? Hangi olaylar piyasayı etkileyebilir? Bugün açıklanması beklenen verile...
Hangi Hisseye Yabancı Yatırımcı Girişi Artıyor?... Hangi Hisseye Yabancı Yatırımcı Girişi Artıyor?
Piyasalarda Bugün – 22.06.2016 Piyasalarda Bugün - 22.06.2016 Bugün yatay bir piyasa gününe uyanıyoruz. Piyasaların gözü İngiltere de olacak referandum kararında. Bugün, yurt içi ...
Banka Hisseleri Önerileri Banka Hisseleri Önerileri Aracı kurum tarafından önerilen haftalık banka hisseleri öneri listesi. Hangi banka şirketinin hisse senedi alım için öneri...
BİST 100 Endeksinde Yer Alan Bankaların Performans... XBANK Endeksi Performans İzleme Grafiksel Gösterim
En Çok Beğenilen Hisseler En Çok Beğenilen Hisseler

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz