Göstergesi AL Sinyali Veren Hisseler

06 Mayıs 2017 Cumartesi, 20:50
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Göstergelerin-AL--SAT-Sinyalleri-640x320 Göstergesi AL Sinyali Veren Hisseler Teknik Göstergelerin Al Sinyali Verdiği Hisseler teknik analiz Sinyalleri AL Veren BİST Hisseleri hisse borsa analiz

Göstergesi AL Sinyali Veren Hisseler

Kısa Vadeli Göstergeleri Al Veren Hisse Senetleri

Al Sinyali Veren Hisseler Nasıl Bulunur ? Kısa vadeli hisse önerileri nelerdir? Mayıs 2017 ayında alım sinyali veren hisse senetleri. Teknik göstergelerin AL – SAT sinyali verdiği hisse senetleri. Dikkat çeken hisse senetleri listesi.

Sinyalleri AL Veren BİST Hisseleri

BİST 100 hisse senetlerinden teknik analiz göstergelerinin al sat sinyali verdiği hisse senetleri. Hangi hisseler alım, hangileri satım sinyali vermektedir? Teknik analizin önerdiği hisseler.

Teknik Analize Göre Dikkat Çeken Hisseler Hangileridir?

Teknik analiz yaparken kullanılan önemli göstergelerden olan CCI, MACD, STOCH ve RSI nin al sat sinyali verdiği hisseler.

Teknik Hisse Önerileri

CCIRSIStochOscMACDKapanış Fiyatı
ADANASAT6,89
ADEL18,89
AKGMSAT3,5407
AKCNSSAT11,86
AKSGY3,02
AKMGYAL23,42
AKSA11,62
ALCTLSAT9,33
ALKIMSAT27,3
GLDGR140,1174
AYCESSAT3,88
ANACM3,74
AEFESAL20
ANHYTAL5,4
ANELESAT2,5
ARMDA5,87
ATPETSAT1,33
ATLASAL1,27
AVHOLAL1,77
BNTAS2,11
BJKASAL4,7
BLCYT1,46
BRMENSAT1,71
XSADASAT104686,1328
XUHIZSAT58088,8594
XILTMAL29708,6797
XINSAAL82028,9688
XSISTSAT88684,9297
XSKAYAL242841,5781
XSKONSAT54738,8594
XSTKRSATSAT166255,4844
XTMTUSAT100696,9922
XTUMYSAT126987,8594
BMEKSSAT0,72
BOLUCSAT5,9
BMELKSAT1,27
BRSANSAT9,88
BOYP46,56
CELHASAT3,41
CEMTSSAT3,54
CIMSASAT14,69
CRDFASAT1,66
DENGESATSATSAT3,5
DENZAL3,547
DEVASAT4,12
DITASSATSAT5,08
DGZTEAL3,06
DGGYOSAT4,22
DURDOSAT2,1
ECILCSAT4,29
ECBYOSATSAT1,62
ECZYT10,71
EGPROSATSATSAT9,25
EGSERSAT3,78
EPLAS1,95
ENKAIAL5,4
HALKSAL2,74
IHGZTAL0,72
IHLASAL0,44
IHYAYAL0,45
INDES10,48
ISBIRSAT110,1
IZMDCSAT3,25
JANTSAL24,64
KAREL3,42
KERVN0,48
KLGYO2,89
KCHOLSAT16,67
KOMHL1,65
KNFRTSAT15,86
KORDSSAT8,41
KUTPOSAT7,56
LINKSAT6,27
LOGOAL57,6
MRDINSAT4,63
MRGYOAL0,48
MSGYOAL5,38
ORMASAT0,95
OSMENSAT2,39
OSTIMAL2,29
OTKARSAT134,8
OYAYOALAL1
OYLUM1,95
OZRDNAL3,02
PEGYO1,07
PKENTSAT47,02
RYGYOSAT0,84
RYSAS1,07
SERVESAT0,54
ISCTRAL6,97
TSKBSAT1,49
TATGDAL7
TKFENALAL9,64
TKNSA4,72
TSPORALSAT2,61
TRKCMSAT3,53
TUKASSATSAT1,53
TTRAKAL78
VBAXAL3,548
VAKKOSAT2,78
YAPI1,8095
YATASALAL10,13
YAYLAAL2,35
YAZICSAT22,82
YGGYOAL12,44
YESILSATSAT4,23
YBTASSAT1939,6

Diğer Konulara Göz Atın

Türkiye Nüfusunun Ne Kadarı Kadın? Türkiye Nüfusunun Ne Kadarı Kadın? TÜİK tarafından açıklanan verilere göre Türkiye nüfusunun ne kadarı kadın? İşte TÜİK verileri.Dünya Nüfus Günü...
Hisse Senetleri Performans Analizi Hisse Senetleri Performans Analizi Hisse senetleri performansları. Hisse senetlerinden hangisi çok kazandırdı? Hangisi en çok kaybettirdi? Hisselere ...
Bugünün Gündemi – 01.07.2016 Bugünün Gündemi - 01.07.2016 Bugün piyasalarda hangi gelişmeler bekleniyor? Borsa İstanbul tarafında takip edilecek veriler neler? Piyasanın gündemi ...
FED Tutanakları Açıklandı! FED Tutanakları Açıklandı! Piyasaların yakından izlediği FED'in son toplantı tutanakları belirlendi. Buna göre , AMERiKA BiRLEŞiK DEVLETLERi ekonomis...
Banka Hisse Senetleri Öneri Listesi Banka hisse senetleri öneri listesi
2016 Yılı Ekonomi Beklenti Raporu 2016 Yılı Ekonomi Raporu 2016 Yılında Türk Ekonomisini Ne Gibi Gelişmeler Bekliyor? Aracı kurumun yayınlamış olduğu bu rapora göre; 2016 yılında Tür...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz