En Çok Kazandıran Hisseler

10 Nisan 2017 Pazartesi, 21:51
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Hisse-Performansları-640x320 En Çok Kazandıran Hisseler hisse performansları hisse fiyat değişim hisse endeksler borsa BIST 100 analiz 2017

En Çok Kazandıran Hisseler

Borsa İstanbul endekslerinin yükseldiği bugünde zirve seviyeler zorlanmış oldu. Peki, en çok hangi hisse kazandırdı? Hisse fiyat değişim raporu. Hisse performansları nasıl? İşte fiyat değişim analizi.

En Çok Kazandıran Hisse Ve Endeksler

10.04.201707.04.2017Değişim
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.KAPLM1,451,2119,83%
KRON TELEKOM HIZ A.S.KRONT15,2413,512,89%
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAOVAKBN5,945,557,03%
T. IS BANKASI C GRUBUISCTR7,026,567,01%
VESTEL ELEKTRONIKVESTL7,286,826,74%
T. GARANTI BANKASIGARAN9,639,066,29%
FINANS POR. BANKBNKTRF16,4315,496,07%
YIBITAS INSAAT MALZEME ASYBTAS1918,918115,96%
AKBANKAKBNK9,078,565,96%
BIST BANKAXBANK158466,438149681,4695,87%

Hisse Ve Endeks Değişim Raporu

10.04.201707.04.2017Değişim
ACISELSAN ACIPAYACSEL2,832,84-0,35%
ADANA CIMENTO AADANA6,76,680,30%
ADANA CIMENTO BADBGR4,84,780,42%
ADANA CIMENTO CADNAC0,830,821,22%
ADEL KALEMCILIKADEL16,2416,10,87%
ADESE ALISVERISADESE1,761,760,00%
AFYON CIMENTOAFYON9,028,91,35%
AK ENERJI ELEKTRAKENR0,870,861,16%
AKBANKAKBNK9,078,565,96%
AKBANKAKGM3,72573,72410,04%
AKCANSA CIMENTOAKCNS12,5912,550,32%
AKDENIZ GUVENLIKAKGUV32,932,39%
AKFEN GAYRIMENKUAKFGY1,251,250,00%
AKIN TEKSTIL A.SATEKS9,239,170,65%
AKIS GAYRIMENKULAKSGY3,043,020,66%
AKMERKEZ GAYRIMEAKMGY23,823,60,85%
AKSA AKRILIK A.SAKSA9,749,621,25%
AKSA ENERJI URETAKSEN2,952,921,03%
AKSEL ENERJI YATAKSEL0,670,661,52%
AKSIORTA A.S.AKGRT2,742,720,74%
AKSU ENERJI VE TAKSUE11,7511,710,34%
AKYUREK TUKETIMAKPAZ0,320,313,23%
ALARKO CARRIER SALCAR57,256,90,53%
ALARKO GAYRIMENKALGYO43,843,580,50%
ALARKO HOLDINGALARK5,435,371,12%
ALBARAKA TURK KAALBRK1,231,19163,22%
ALCATEL LUCENT TALCTL8,248,151,10%
ALKIM ALKALI KIMALKIM27,1826,642,03%
ALKIM KAGIT SANAALKA3,873,88-0,26%
ALTIN GRAM – TLGLDGR150,4471150,4310,01%
ALTIN ONSXAUUSD1254,841254,370,04%
ALTINYAG KOMBINAALYAG0,670,670,00%
ALTINYUNUS CESMEAYCES3,823,781,06%
ANADOLU CAMANACM3,483,382,96%
ANADOLU EFES BIRAEFES20,0820,060,10%
ANADOLU HAYAT EMANHYT5,085,14-1,17%
ANADOLU ISUZU OTASUZU17,7217,620,57%
ANADOLU SIGORTAANSGR2,442,430,41%
ANEL ELEKTRIK PRANELE2,42,43-1,23%
ANEL TELEKOMINIKANELT0,510,52-1,92%
ANSA YATIRIM HOLANSA1,191,180,85%
ARCELIKARCLK23,122,33,59%
ARENA BILGISAYARARENA4,094,13-0,97%
ARMADA BILGISAYAARMDA6,26,180,32%
ARSAN TEKSTIL TIARSAN1,461,450,69%
ARTI YAT HOLDINGARTI0,570,570,00%
ASELSANASELS17,15170,88%
ASLAN CIMENTO A.ASLAN39,0238,61,09%
ATA GAYRIMENKULATAGY4,454,47-0,45%
ATAKULE GAYRIMENAGYO2,362,360,00%
ATLANTIK PETROLATPET1,341,330,75%
ATLANTIS YATIRIMATSYH0,80,765,26%
ATLAS MENKUL KIYATLAS1,351,340,75%
AVIVASA EMEKLILIAVISA19,2518,91,85%
AVOD KURUTULMUSAVOD1,081,080,00%
AVRASYA GAYRIMENAVGYO3,53,79-7,65%
AVRASYA PETROL VAVTUR7,67,60,00%
AVRUPA YATIRIM HAVHOL2,242,8-20,00%
AYEN ENERJI A.S.AYEN4,134,110,49%
AYES CELIK HASIRAYES1,71,653,03%
AYGAZAYGAZ13,3813,30,60%
BAGFASBAGFS10,2910,141,48%
BAK AMBALAJ SANBAKAB43,980,50%
BALATACILAR BALABALAT0,530,530,00%
BANTAS BANDIRMABNTAS2,672,641,14%
BANVIT VITAMINLIBANVT10,3810,65-2,54%
BASTAS BASKENT CBASCM2,772,770,00%
BATICIM BATI ANABTCIM6,576,530,61%
BATISOKE SOKE CIBSOKE2,112,071,93%
BERKOSAN YALITIMBRKSN1,841,830,55%
BESIKTAS FUTBOLBJKAS5,215,160,97%
BEYAZ FILO OTO KBEYAZ8,698,423,21%
BILICI YATIRIM SBLCYT1,141,140,00%
BIM BIRLESIK MAGBIMAS56,456,10,53%
BIRKO BIRLESIK KBRKO0,50,61-18,03%
BIRLIK MENSUCATBRMEN1,111,10,91%
BISAS TEKSTIL SABISAS1,071,09-1,83%
BIST 100XU10091240,453188497,32813,10%
BIST 30XU030112143,711108411,2193,44%
BIST 50XU05087476,710984663,75783,32%
BIST ADANAXSADA97101,031397305,9766-0,21%
BIST ANAXBANA104325,258103095,8671,19%
BIST ANKARAXSANK104522,258104010,0470,49%
BIST ANTALYAXSANT45693,859445598,35160,21%
BIST BALIKESIRXSBAL74075,960974192,2734-0,16%
BIST BANKAXBANK158466,438149681,4695,87%
BIST BILISIMXBLSM25600,480524975,17972,50%
BIST BURSAXSBUR178029,516172653,5943,11%
BIST DENIZLIXSDNZ72038,523471145,95311,25%
BIST ELEKTRIKXELKT2896,522881,760,51%
BIST FIN KIR FAKTORINGXFINK29120,599628620,11911,75%
BIST GAYRIMENKUL YOXGMYO43045,089842342,01951,66%
BIST GIDA ICECEKXGIDA113472,969112840,2030,56%
BIST HALKA ARZXHARZ145464,453144990,9690,33%
BIST HIZMETLERXUHIZ57413,609456840,12111,01%
BIST HOLDING VE YATIRIMXHOLD76041,281374074,65632,65%
BIST ILETISIMXILTM30279,710930104,41990,58%
BIST INSAATXINSA84272,992282825,63281,75%
BIST ISTANBULXSIST86990,132885212,04692,09%
BIST IZMIRXSIZM117769,188115986,4531,54%
BIST KAYSERIXSKAY241962,016236603,6722,26%
BIST KIMYA PETROL PLASTIKXKMYA83564,906382913,71880,79%
BIST KOBI SANAYIXKOBI51047,699250408,07811,27%
BIST KOCAELIXSKOC160178,469158658,2030,96%
BIST KONYAXSKON51640,851651138,23050,98%
BIST KURUMSAL YONETIMXKURY80572,023478320,45312,87%
BIST MADENCILIKXMADN26497,210926394,77930,39%
BIST MALIXUMAL121658,75116508,2194,42%
BIST MENKUL KIYM YOXYORT25769,269525497,57031,07%
BIST METAL ANAXMANA143279,625139973,4532,36%
BIST METAL ESYA MAKINAXMESY141927,625137452,9063,26%
BIST ORMAN KAGIT BASIMXKAGT46591,429746013,62111,26%
BIST SIGORTAXSGRT225189,266224125,2190,47%
BIST SINAIXUSIN95367,429793873,53911,59%
BIST SPORXSPOR64162,890663519,05861,01%
BIST SURDURULEBILIRLIKXUSRD117030,43112998,3673,57%
BIST TAS TOPRAKXTAST78241,429777363,93751,13%
BIST TEKIRDAGXSTKR160220,406157910,8131,46%
BIST TEKNOLOJIXUTEK85658,203184313,99221,59%
BIST TEKSTIL DERIXTEKS21960,179721803,71090,72%
BIST TEMETTUXTMTU97998,023494596,74223,60%
BIST TICARETXTCRT152384,063151339,8750,69%
BIST TUMXUTUM92411,796989814,72662,89%
BIST TUM-100XTUMY124504,477123678,8980,67%
BIST TURIZMXTRZM8811,92978783,28030,33%
BIST ULASTIRMAXULAS59836,699258349,91022,55%
BIST YILDIZXYLDZ91424,570388750,42193,01%
BIZIM TOPTAN SATBIZIM11,6311,550,69%
BMEKS BILGI ISLEBMEKS0,680,671,49%
BOLU CIMENTOBOLUC65,960,67%
BOMONTI ELEKTRIKBMELK1,010,983,06%
BORUSAN MANNESMABRSAN9,219,091,32%
BORUSAN YATIRIMBRYAT40,2640,10,40%
BOSCH FREN SISTEBFREN1451450,00%
BOSSA TIC VE SANBOSSA3,063,011,66%
BOYNER PERAKENDEBOYP50,851,55-1,45%
BRISABRISA6,686,61,21%
BURCELIKBURCE3,473,450,58%
BURCELIK VANA SABURVA1,511,50,67%
BURSA CIMENTOBUCIM5,565,530,54%
CARREFOURSA CARRCRFSA6,576,510,92%
CELEBI HAVA SERVCLEBI22,6222,361,16%
CELIK HALATCELHA2,852,830,71%
CEMTASCEMTS2,832,820,35%
CIMENTASCMENT10,910,830,65%
CIMSA CIMENTOCIMSA15,5515,50,32%
CREDITWEST FACTOCRDFA1,621,610,62%
DAGI GIYIM SAN VDAGI1,21,20,00%
DAGI YATIRIM HOLDAGHL1,381,380,00%
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC ASDGATE5,155,18-0,58%
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.DENGE2,682,680,00%
DENIZBANKDENZ3,72653,7260,01%
DENIZBANK A.S.DENIZ3,593,541,41%
DENIZLI CAMDENCM11,5911,411,58%
DERIMODDERIM7,177,170,00%
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.DESA0,990,981,02%
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.DESPC4,264,33-1,62%
DEVA HOLDINGDEVA3,953,881,80%
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TICDIRIT2,332,330,00%
DITAS DOGAN YEDEK PARCADITAS4,264,3-0,93%
DOCO AKTIENGESELLSCHAFTDOCO238,3239-0,29%
DOGAN GAZETECILIK ASDGZTE3,023,04-0,66%
DOGAN HOLDINGDOHOL0,710,710,00%
DOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.DGKLB1,931,920,52%
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORTDGGYO4,164,130,73%
DOGUS OTOMOTIVDOAS8,448,311,56%
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJDURDO2,032,020,50%
ECZACIBASI ILACECILC3,843,820,52%
ECZACIBASI YAT ORTECBYO1,591,6-0,63%
ECZACIBASI YATIRIMECZYT9,9910-0,10%
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TIEDIP0,880,89-1,12%
EGE ENDUSTRIEGEEN263,5261,70,69%
EGE GUBREEGGUB21,3621,280,38%
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.EGPRO8,628,540,94%
EGE SERAMIKEGSER3,613,454,64%
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT OEGCYO0,640,65-1,54%
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.EGCYH0,150,150,00%
EGEPLAST EGE PLASTIKEPLAS1,731,75-1,14%
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.EKIZ0,420,420,00%
EMEK ELEKTRIK A.S.EMKEL1,361,350,74%
EMINIS AMBALAJEMNIS4,484,450,67%
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORTEKGYO2,922,852,46%
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.ENKAI6,176,051,98%
ERBOSANERBOS64,7565-0,38%
EREGLI DEMIR CELIKEREGL5,685,532,71%
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.ERSU0,830,84-1,19%
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.ESCOM1,281,261,59%
ESEM SPOR GIYIM SANAYIIESEMS0,260,254,00%
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLARETILR11,7511,452,62%
EURO YATIRIM HOLDING ASEUHOL0,760,751,33%
EURO/TURK LIRASIEURTRY3,95363,95130,06%
EURO/USDEURUSD1,06021,05910,10%
FENERBAHCE FUTBOL A.S.FENER34,934,760,40%
FINANS FINANSAL KIRALAMAFFKRL4,044,18-3,35%
FINANS POR. BANKBNKTRF16,4315,496,07%
FINANSBANKFBIT3,72823,7294-0,03%
FINANSBANKFINBN5,25,111,76%
FORD OTOMOTIV SANAYIFROTO37,3836,043,72%
GALATASARAY A.S.GSRAY25,1424,243,71%
GSD HOLDINGGSDHO0,610,61,67%
GUBRE FABRIKALARIGUBRF4,824,643,88%
GUNES SIGORTAGUSGR1,181,180,00%
HALK SIGORTA A.S.HALKS2,712,79-2,87%
HEKTASHEKTS4,13,95,13%
HURRIYET GAZETECILIKHURGZ0,730,712,82%
IHLAS EV ALETLERIIHEVA0,460,444,55%
IHLAS GAZETECELIKIHGZT0,770,744,05%
IHLAS HOLDINGIHLAS0,430,430,00%
IHLAS MADENCILIKIHMAD0,940,94,44%
IHLAS YAYIN HOLDING A.S.IHYAY0,460,452,22%
INDEKS BILGISAYAR A.S.INDES9,389,281,08%
INFO YATIRIM A.S.INFO1,131,120,89%
IPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.IPEKE1,871,870,00%
IS BANKASI ISTIRAKLERIISIST127695,961124572,1022,51%
IS FINANSAL KIRALAMA A.S.ISFIN1,081,061,89%
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGIISGYO1,471,460,68%
IS GIRISIM SERMAYESI YAT ORTISGSY1,671,641,83%
IS YATIRIM MENKUL DEGISMEN1,231,230,00%
IS YATIRIM ORTAKLIGIISYAT0,840,831,20%
ISBANKASIISBT3,7273,7332-0,17%
ISBIR HOLDING A.S.ISBIR118120,5-2,07%
ISKENDERUN DEMIR CELIKISDMR2,342,49-6,02%
ITTIFAK HOLDING A.S.ITTFH1,791,761,70%
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANIZTAR2,022,010,50%
IZMIR DEMIR CELIKIZMDC3,0732,33%
IZOCAMIZOCM24,6424,261,57%
JANTSA JANT SANAYIJANTS25,6225,21,67%
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.KAPLM1,451,2119,83%
KARDEMIR A GRUBUKRDMA1,461,441,39%
KARDEMIR B GRUBUKRDMB1,51,481,35%
KARDEMIR D GRUBUKRDMD1,241,221,64%
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.KAREL2,62,571,17%
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.KARSN1,171,160,86%
KARSU TEKSTIL A.S.KRTEK0,50,51-1,96%
KARTONSANKARTN285280,41,64%
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.KENT161,7162-0,19%
KEREVITAS GIDAKERVT47,0446,680,77%
KERVANSARAY YAT. HOL.KERVN0,180,180,00%
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.KLGYO2,12,042,94%
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.KLMSN7,827,84-0,26%
KOC HOLDINGKCHOL15,9415,294,25%
KOMBASSAN HOLDING A.S.KOMHL1,561,550,65%
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.KNFRT14,9314,761,15%
KONYA CIMENTOKONYA281,2277,81,22%
KORDSA GLOBAL ENDUSTRIYEL IPLIKKORDS7,927,75362,15%
KORFEZ GMYOKRGYO1,851,821,65%
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.KOZAL19,8219,810,05%
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK ISKOZAA1,951,931,04%
KRON TELEKOM HIZ A.S.KRONT15,2413,512,89%
KUTAHYA PORSELENKUTPO6,846,761,18%
LIDER FAKTORING A.SLIDFA5,555,57-0,36%
LINK BILGISAYAR SISTEMLERILINK6,26,150,81%
LOGO YAZILIMLOGO60,1558,52,82%
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.LKMNH5,575,6-0,54%
MARDIN CIMENTOMRDIN4,474,450,45%
MARTI GMYO A.S.MRGYO0,490,490,00%
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.MNDRS0,70,691,45%
MILLIYET PAZARLAMA A.S.MIPAZ1,131,120,89%
MISTRAL GMYOMSGYO5,415,40,19%
NET HOLDINGNTHOL2,432,45-0,82%
NET TURIZM TIC VE SAN ASNTTUR1,791,780,56%
NUH CIMENTO SANAYI ASNUHCM10,4210,360,58%
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORTNUGYO4,454,48-0,67%
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT ASORGE7,957,98-0,38%
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SNORMA0,950,941,06%
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLEROSMEN2,32,32-0,86%
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT ASOSTIM2,362,32,61%
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAIOTKAR122,7120,22,08%
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI ASOYAYO1,111,055,71%
OYLUM SINAI YATIRIM ASOYLUM2,092,051,95%
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OPOZKGY2,052,030,99%
OZBAL CELIK BORU SANAYI ASOZBAL1,451,440,69%
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT ASOZGYO1,521,520,00%
OZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. AOZRDN2,512,490,80%
PANORA GAYRI MENKUL YAT ORT ASPAGYO4,164,120,97%
PARSAN MAKINAPARSN8,388,340,48%
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI ASPGSUS14,8714,532,34%
PENGUEN GIDA SANAYI ASPENGD1,751,740,57%
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT ASPEGYO0,860,860,00%
PETKIM ASPETKM5,25,092,16%
PETROKENT TURIZM ASPKENT46,547,5-2,11%
PIMAS ASPIMAS43,970,76%
PINAR ET VE UN SANAYI ASPETUN10,6910,660,28%
PINAR SUPINSU1,81,80,00%
PINAR SUT ASPNSUT15,615,520,52%
PLASTIKKART ASPKART2,552,511,59%
POLISAN HOLDING ASPOLHO9,529,460,63%
RAY SIGORTA ASRAYSG1,321,31,54%
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT ASRYGYO0,790,772,60%
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIKRYSAS0,810,810,00%
SANKO PAZARLAMA ITHALAT ASSANKO3,553,520,85%
SARKUYSANSARKY3,943,930,25%
SEKER FINANSAL KIRALAMA ASSEKFK1,621,610,62%
SEKERBANKSKBNK1,191,171,71%
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN ASSEKUR8,88,631,97%
SELCUK ECZA DEPOSUSELEC3,563,521,14%
SERVE KIRTASIYESERVE0,560,58-3,45%
SODA SANAYII ASSODA6,36,290,16%
T HALK BANKASI A.S.HALKB10,7610,344,06%
T. GARANTI BANKASIGARAN9,639,066,29%
T. IS BANKASI A GRUBUISATR1450014497,60740,02%
T. IS BANKASI C GRUBUISCTR7,026,567,01%
T. SINAI KALKINMA BANKASI ASTSKB1,421,392,16%
TACIRLER YATIRIM HOLDINGTCHOL3,653,475,19%
TAT GIDA SANAYI ASTATGD7,277,28-0,14%
TAV HAVALIMANLARI ASTAVHL14,9814,850,88%
TEKFEN HOLDING ASTKFEN9,058,773,19%
TEKNOSA IC VE DIS TICARET ASTKNSA3,843,781,59%
TGS DIS TICARET ASTGSAS3,83,780,53%
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC ASTSPOR2,642,65-0,38%
TRAKYA CAMTRKCM3,323,252,15%
TRANSTURK HOLDING ASTRNSK0,510,52-1,92%
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC ASTUKAS1,341,321,52%
TURCAS PETROL ASTRCAS1,971,960,51%
TURK KALKINMA BANKASI A.S.KLNMA4,154,150,00%
TURK PRYSMIAN KABLO SIST ASPRKAB2,262,27-0,44%
TURK TELEKOMUNIKASYON ASTTKOM5,95,90,00%
TURK TRAKTOR ASTTRAK82,481,80,73%
TURK TUBORGTBORG9,018,921,01%
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI ASTCELL12,0611,970,75%
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAOVAKBN5,945,557,03%
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC ASUTPYA2,42,390,42%
UZERTAS BOYA SAN VE TIC ASUZERB0,810,810,00%
VAKIF FINANSAL KIRALAMA ASVAKFN2,252,22,27%
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGIVKFYO1,731,711,17%
VAKIFLAR BANKASIVBAX3,72383,7292-0,14%
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM ASVAKKO2,522,50,80%
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TICVANGD2,52,50,00%
VERUSA HOLDING ASVERUS13,1913,080,84%
VERUSATURK GSYO A.S.VERTU2,862,831,06%
VESTEL BEYAZ ESYA ASVESBE13,0612,82,03%
VESTEL ELEKTRONIKVESTL7,286,826,74%
VIKING KAGIT VE SELULOZVKING0,570,561,79%
YAPI VE KREDI BANKASIYAPI3,72623,72620,00%
YAPI VE KREDI BANKASI ASYKBNK4,023,854,42%
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TICYAPRK1,891,861,61%
YATAS YATAKYATAS9,89,35,38%
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM ASYAYLA2,342,330,43%
YAZICILAR HOLDING ASYAZIC21,9621,920,18%
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR ASYGGYO14,0214,07-0,36%
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT ASYGYO0,770,761,32%
YESIL YAPI ENDUSTRI ASYYAPI1,21,20,00%
YESIL YATIRIM HOLDINGYESIL2,072,050,98%
YIBITAS INSAAT MALZEME ASYBTAS1918,918115,96%
YONGA MOBILYA SAN TIC ASYONGA281,9284,9-1,05%
YUNSAYUNSA3,253,230,62%
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GRZOREN1,151,150,00%

Diğer Konulara Göz Atın

Teknik Göstergelerin Hisse Bazında Al / Sat Sinyal... Teknik Göstergelerin Al / Sat Sinyali Verdiği Hisseler Hisse senetleri analiz yöntemlerinden teknik analizin alım satım sinyali verdiği hisseler. His...
2016 Yılında Borsada Rekor Bekleniyor Mu 2016 Yılında Borsada Rekor Bekleniyor Mu?
Sinema İzleyenlerde Artış Yaşandı Sinema İzleyenlerde Artış Yaşandı TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) tarafından yapılan çalışma sonucuna göre sinema seyirci sayısında artış yaşandı. B...
Hisseler Haftalık Ne Kazandırdı? Hisseler Haftalık Ne Kazandırdı? Hangi hisse senetleri yatırımcısına en çok kazandırdı? Hangi hisseler yatırımcısını üzdü? Haftalık hisse senetleri k...
Piyasalarda Bugün – 05.08.2016 Piyasalarda Bugün – 05.08.2016 Bugün borsada hangi gelişmeler bekleniyor? Piyasalar hangi verileri takip edecek? Piyasa haberleri neler? Piyasa Günde...
GARAN – Garanti Bankası Hisse Teknik Analizi... GARAN - Garanti Bankası Hisse Teknik Analizi           ...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz