En Çok Kazandıran Hisseler

06 Mayıs 2017 Cumartesi, 19:06
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Hisseler-Ne-Kazandırdı-Ne-Kaybettirdi En Çok Kazandıran Hisseler hisse performansı hisse getirileri hisse en çok kazandıran hisseler borsa analiz

En Çok Kazandıran Hisseler

Yatırımcısına En Çok Kazandıran Hisse Senetleri

Borsada işlem gören hisse senetlerinden yatırımcısına en çok kazandıran hisseler hangisi? Hangi hisse senetleri en çok kazandırdı? Hangisi en çok kaybettirdi? Yüzdesel bazda hisse senetleri performansı. BIST 100 Hisseleri En Çok Artan Hisseler. İşte haftanın en çok kazandıran hisse senetleri.

1 Haftada En Çok Kazandıran Hisseler %

HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
BLCYT1,46 TL1,423,723,727,0
BURVA2,04 TL15,332,536,032,5
KERVN0,48 TL20,071,4140,0152,6
KLGYO2,89 TL0,735,038,945,2
YESIL4,23 TL-5,623,388,8116,9

1 Hafta En Çok Değer Kaybeden Hisseler %

HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
IZTAR1,86 TL-5,6-19,1-13,5-3,1
KAPLM2,33 TL-3,7-8,3-6,0106,2
PIMAS4,15 TL-1,9-14,41,718,2
RAYSG1,04 TL1,0-21,2-16,1-8,8
YAPI1,81 TL-49,2-50,4-50,4-50,8

Hisse Senetleri Performansı –  06.05.2017 (%)

% Değişim
HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
ACSEL2,87 TL0,3-3,70,71,4
ADANA6,89 TL-0,70,72,43,1
ADBGR4,89 TL-0,20,81,22,3
ADNAC0,81 TL-1,2-1,20,0-2,4
ADEL18,89 TL-0,617,618,719,9
ADESE1,77 TL0,00,6-1,70,6
AFYON8,87 TL1,3-0,9-1,6-5,4
AKENR0,89 TL0,02,31,1-1,1
AKBNK9,30 TL0,3-1,50,39,5
AKGM3,54 TL-0,3-0,5-3,5-2,1
AKCNS11,86 TL-3,1-3,1-3,8-4,2
AKGUV3,02 TL0,0-1,01,7-8,2
AKFGY1,26 TL0,80,02,43,3
ATEKS9,25 TL0,30,90,2-0,5
AKSGY3,02 TL2,46,75,912,9
AKMGY23,42 TL-0,1-2,0-1,6-1,1
AKSA11,62 TL0,47,014,519,7
AKSEN3,13 TL0,34,35,74,3
AKSEL0,63 TL-3,1-4,5-4,5-10,0
AKGRT2,69 TL0,01,9-4,6-0,4
AKSUE13,18 TL2,1-0,25,36,8
AKPAZ0,37 TL2,812,115,615,6
ALCAR56,40 TL0,1-3,2-4,811,2
ALGYO43,14 TL-0,6-5,1-2,1-0,4
ALARK5,77 TL2,12,94,316,6
ALBRK1,22 TL0,81,72,50,8
ALCTL9,33 TL-0,74,23,4-6,2
ALKIM27,30 TL-0,1-2,01,915,2
ALKA4,13 TL-3,1-6,3-3,421,9
GLDGR140,12 TL-0,1-3,2-6,8-3,0
XAUUSD1227,970,0-3,2-4,4-1,3
ALYAG0,70 TL0,02,91,42,9
AYCES3,88 TL0,30,8-0,3-0,5
ANACM3,74 TL1,13,96,617,2
AEFES20,00 TL0,8-1,6-1,2-0,5
ANHYT5,40 TL0,7-0,9-0,97,9
ASUZU17,68 TL-1,20,3-0,81,0
ANSGR2,57 TL-0,4-0,85,88,5
ANELE2,50 TL0,82,54,29,2
ANELT0,48 TL0,0-2,06,7-7,7
ANSA1,20 TL0,00,01,70,8
ARCLK23,24 TL0,2-2,80,74,7
ARENA4,14 TL0,00,5-1,2-3,5
ARMDA5,87 TL-0,3-6,5-6,7-5,2
ARSAN1,52 TL-0,7-0,7-1,94,8
ARTI0,60 TL3,40,01,71,7
ASELS21,18 TL1,312,510,523,6
ASLAN39,74 TL-0,30,41,0-0,1
ATAGY4,18 TL-0,50,0-3,2-9,9
AGYO2,59 TL0,4-1,92,010,2
ATPET1,33 TL0,0-5,7-0,7-4,3
ATSYH0,79 TL1,31,39,716,2
ATLAS1,27 TL0,8-0,8-2,3-17,0
AVISA19,38 TL-1,3-1,3-1,52,1
AVOD1,14 TL2,71,84,61,8
AVGYO4,49 TL0,9-0,720,4-17,0
AVTUR7,62 TL-0,8-0,40,3-0,1
AVHOL1,77 TL0,0-3,3-8,8-45,9
AYEN4,14 TL0,05,62,0-13,4
AYES1,68 TL5,0-0,6-1,219,1
AYGAZ14,52 TL1,71,01,39,9
BAGFS11,06 TL0,92,44,07,0
BAKAB4,11 TL-1,00,50,55,1
BALAT0,53 TL1,90,01,9-5,4
BNTAS2,11 TL-0,5-6,2-10,6-64,4
BANVT10,97 TL0,63,81,53,3
BASCM2,90 TL1,80,0-2,713,7
BTCIM6,26 TL0,2-4,6-2,6-3,7
BSOKE2,10 TL1,9-6,3-2,8-0,9
BRKSN1,86 TL1,1-1,11,1-3,6
BJKAS4,70 TL-0,2-0,8-9,4-8,7
BEYAZ8,62 TL0,01,3-1,018,9
BLCYT1,46 TL1,423,723,727,0
BIMAS57,40 TL-0,3-0,33,31,5
BRKO0,53 TL-1,91,93,90,0
BRMEN1,71 TL-3,97,527,662,9
BISAS1,06 TL0,0-5,4-24,3-10,2
XU10093928,39061,0-0,42,14,6
XU030115501,57031,0-0,52,25,0
XU05090091,68751,0-0,52,14,9
XSADA104686,13280,01,33,421,6
XBANA108892,40630,31,32,74,6
XSANK115012,78130,52,34,19,6
XSANT46798,57810,51,10,12,2
XSBAL77235,65630,82,21,5-3,2
XBANK160616,20310,7-0,7-0,27,1
XBLSM25650,67971,10,4-0,56,8
XSBUR184152,42191,31,03,25,8
XSDNZ74848,8438-1,01,42,0-16,1
XELKT2986,21,12,83,41,9
XFINK31849,03912,14,08,49,7
XGMYO42942,32811,3-0,30,7-4,4
XGIDA115994,42190,1-1,80,20,7
XHARZ157777,70311,61,811,6-5,3
XUHIZ58088,85940,5-1,81,51,4
XHOLD78865,21881,1-0,13,35,4
XILTM29708,67971,4-5,8-2,6-2,0
XINSA82028,96880,9-1,20,7-2,4
XSIST88684,92970,8-1,41,52,8
XSIZM117585,10942,22,63,33,3
XSKAY242841,57811,4-1,2-1,66,7
XKMYA88620,753,73,37,04,4
XKOBI51030,12110,4-1,7-0,4-4,3
XSKOC169120,35943,32,55,93,4
XSKON54738,85940,92,84,36,3
XKURY83759,97661,10,02,45,3
XMADN25914,5508-0,4-3,3-7,7-4,3
XUMAL124021,85160,9-0,40,95,4
XYORT25021,1406-0,1-1,0-2,2-16,3
XMANA157069,0469-0,1-1,38,06,6
XMESY144903,96880,2-0,61,74,5
XKAGT49247,8906-0,10,40,05,8
XSGRT232672,5313-0,3-0,70,52,8
XUSIN99804,67191,10,34,03,8
XSPOR60422,85160,0-1,4-4,9-6,1
XUSRD120867,46881,1-0,52,25,5
XTAST78798,1563-0,6-0,11,0-0,2
XSTKR166255,4844-3,3-1,21,29,8
XUTEK96928,78131,27,45,916,4
XTEKS23276,91990,41,72,57,5
XTMTU100696,99220,5-0,51,84,7
XTCRT156152,9375-0,20,03,42,6
XUTUM95060,57810,9-0,32,04,4
XTUMY126987,85940,10,71,92,0
XTRZM8925,28030,0-0,30,1-1,5
XULAS65338,3906-0,11,58,211,6
XYLDZ94120,22660,9-0,42,14,9
BIZIM11,49 TL-0,3-1,4-2,2-3,0
BMEKS0,72 TL-1,4-1,45,95,9
BOLUC5,90 TL0,2-3,6-1,0-0,5
BMELK1,27 TL-2,310,432,3-7,3
BRSAN9,88 TL0,21,36,26,9
BRYAT39,44 TL0,1-1,2-1,3-4,7
BFREN143,80 TL0,20,5-0,5-1,2
BOSSA3,78 TL-0,312,58,620,4
BOYP46,56 TL0,0-4,5-8,2-13,5
BRISA6,85 TL-1,00,61,56,7
BURCE3,79 TL4,48,69,99,5
BURVA2,04 TL15,332,536,032,5
BUCIM5,78 TL0,5-1,45,51,9
CRFSA6,93 TL1,61,83,62,4
CLEBI22,90 TL0,51,9-0,84,4
CELHA3,41 TL-3,120,521,424,0
CEMTS3,54 TL-2,72,022,525,1
CMENT10,78 TL-3,8-5,81,6-2,7
CIMSA14,69 TL-2,0-2,7-1,7-3,8
CRDFA1,66 TL0,01,20,03,8
DAGI1,26 TL0,04,15,02,4
DAGHL1,39 TL0,00,70,71,5
DGATE5,43 TL-0,7-0,25,213,6
DENGE3,50 TL-4,13,26,737,3
DENZ3,55 TL-0,2-0,3-2,7-2,0
DENIZ3,76 TL1,64,44,76,5
DENCM11,52 TL0,9-2,0-6,40,0
DERIM7,27 TL0,00,30,30,6
DESA1,08 TL-0,9-0,93,85,9
DESPC4,13 TL0,72,0-0,5-5,9
DEVA4,12 TL-4,2-2,40,56,5
DIRIT1,55 TL-4,3-4,9-31,7-33,5
DITAS5,08 TL-6,616,517,925,4
DOCO246,50 TL0,04,36,98,4
DGZTE3,06 TL0,0-2,9-2,57,0
DOHOL0,73 TL1,4-2,70,01,4
DGKLB2,79 TL-2,1-5,15,732,2
DGGYO4,22 TL0,20,00,53,4
DOAS9,13 TL1,42,06,26,5
DURDO2,10 TL-0,93,43,43,4
ECILC4,29 TL1,74,48,919,5
ECBYO1,62 TL0,00,74,36,3
ECZYT10,71 TL1,44,55,29,7
EDIP0,94 TL1,14,42,21,1
EGEEN252,40 TL0,7-0,71,2-0,7
EGGUB22,56 TL1,22,42,54,4
EGPRO9,25 TL-10,04,56,45,1
EGSER3,78 TL0,83,35,613,5
EGCYO0,63 TL0,0-1,6-3,1-7,4
EGCYH0,16 TL0,06,76,76,7
EPLAS1,95 TL3,28,96,68,3
EKIZ0,45 TL4,72,32,30,0
EMKEL1,46 TL5,07,412,39,0
EMNIS4,46 TL0,2-0,40,70,0
EKGYO2,90 TL1,8-1,4-0,3-6,5
ENKAI5,40 TL0,9-1,6-0,3-2,2
ERBOS62,85 TL-0,20,0-0,43,8
EREGL6,32 TL0,0-1,99,014,0
ERSU0,88 TL-1,10,03,56,0
ESCOM1,24 TL1,6-0,8-0,8-3,9
ESEMS0,25 TL0,00,0-3,8-3,8
ETILR16,20 TL1,311,027,459,6
EUHOL0,74 TL0,0-2,6-5,1-6,3
EURTRY3,90 TL-0,20,7-0,2-0,1
EURUSD1,10 TL0,20,92,51,8
FENER34,54 TL0,1-1,80,7-0,6
FFKRL4,75 TL5,3-0,66,715,9
BNKTRF16,80 TL0,7-0,50,69,6
FBIT3,55 TL-0,1-0,3-2,7-2,1
FINBN5,31 TL1,1-0,9-7,22,5
FROTO38,96 TL-1,01,24,210,1
GSRAY24,02 TL-0,2-1,1-1,2-6,5
GSDHO0,64 TL3,26,76,74,9
GUBRF5,07 TL1,05,02,69,0
GUSGR1,28 TL-0,8-3,82,44,9
HALKS2,74 TL0,00,71,51,1
HEKTS4,32 TL0,77,27,217,7
HURGZ0,76 TL0,0-3,8-3,87,0
IHEVA0,46 TL-2,1-2,1-2,112,2
IHGZT0,72 TL1,40,0-2,72,9
IHLAS0,44 TL2,32,30,010,0
IHMAD0,94 TL-2,1-2,1-1,111,9
IHYAY0,45 TL2,34,74,712,5
INDES10,48 TL2,26,09,99,7
INFO1,55 TL3,3-5,5-1,332,5
IPEKE1,88 TL0,5-1,1-3,6-2,6
ISIST131.442,08 TL0,5-0,12,74,9
ISFIN1,17 TL0,00,97,39,3
ISGYO1,41 TL0,71,43,80,7
ISGSY1,63 TL0,0-1,2-1,2-3,0
ISMEN1,40 TL0,012,012,915,4
ISYAT0,83 TL0,00,0-1,2-5,1
ISBT3,55 TL-0,2-0,4-2,9-2,1
ISBIR110,10 TL-1,7-6,6-2,4-4,3
ISDMR2,43 TL0,8-4,01,3-1,7
ITTFH1,81 TL1,11,70,00,0
IZTAR1,86 TL-5,6-19,1-13,5-3,1
IZMDC3,25 TL0,03,56,97,3
IZOCM24,32 TL-0,1-1,90,1-2,6
JANTS24,64 TL0,52,12,32,0
KAPLM2,33 TL-3,7-8,3-6,0106,2
KRDMA1,50 TL-0,70,02,77,1
KRDMB1,53 TL0,70,71,37,0
KRDMD1,30 TL-0,81,66,614,0
KAREL3,42 TL4,322,625,324,4
KARSN1,16 TL0,00,00,0-1,7
KRTEK0,59 TL1,77,311,313,5
KARTN292,00 TL-0,60,3-2,60,4
KENT164,80 TL-0,83,33,17,0
KERVT48,70 TL0,13,23,31,5
KERVN0,48 TL20,071,4140,0152,6
KLGYO2,89 TL0,735,038,945,2
KLMSN8,58 TL3,2-1,67,88,1
KCHOL16,67 TL1,5-0,54,09,9
KOMHL1,65 TL1,97,17,15,8
KNFRT15,86 TL-2,91,34,53,7
KONYA289,90 TL0,50,32,90,9
KORDS8,41 TL-1,13,14,212,4
KRGYO1,83 TL1,72,82,80,5
KOZAL18,60 TL-0,8-6,3-10,0-7,4
KOZAA2,00 TL-0,5-1,0-9,9-1,0
KRONT13,90 TL5,85,8-1,633,3
KUTPO7,56 TL-0,95,65,615,2
LIDFA5,40 TL-1,6-2,4-1,8-2,4
LINK6,27 TL-1,30,21,31,3
LOGO57,60 TL1,1-2,4-4,57,9
LKMNH5,64 TL0,50,70,40,9
MRDIN4,63 TL-1,34,03,12,4
MRGYO0,48 TL2,1-2,00,0-2,0
MNDRS0,74 TL-1,34,25,7-28,8
MIPAZ1,11 TL0,0-4,3-4,3-5,1
MSGYO5,38 TL1,92,50,21,9
NTHOL2,47 TL-1,6-0,82,1-8,5
NTTUR1,81 TL0,0-1,10,0-4,2
NUHCM10,75 TL0,50,32,12,9
NUGYO4,64 TL-0,23,64,34,3
ORGE9,41 TL-0,65,216,127,2
ORMA0,95 TL0,02,21,1-1,0
OSMEN2,39 TL0,03,97,24,4
OSTIM2,29 TL1,30,9-0,4-8,4
OTKAR134,80 TL1,01,47,014,5
OYAYO1,00 TL2,0-1,0-2,016,3
OYLUM1,95 TL-2,0-4,9-3,5-7,1
OZKGY1,97 TL0,5-1,0-1,0-7,1
OZBAL1,66 TL1,8-1,816,116,1
OZGYO1,38 TL0,0-4,2-4,8-26,2
OZRDN3,02 TL6,05,613,517,1
PAGYO4,09 TL-0,2-0,7-0,7-1,0
PARSN9,20 TL0,80,09,510,2
PGSUS16,38 TL-0,52,13,013,5
PENGD1,77 TL0,0-3,80,0-4,8
PEGYO1,07 TL1,97,016,321,6
PETKM5,20 TL4,46,18,315,3
PKENT47,02 TL-4,0-2,0-0,2-1,9
PIMAS4,15 TL-1,9-14,41,718,2
PETUN10,20 TL-0,1-1,7-3,0-2,5
PINSU1,82 TL0,0-0,50,6-2,7
PNSUT15,09 TL-1,0-1,9-5,3-5,3
PKART2,69 TL-0,7-0,7-0,71,1
POLHO8,49 TL0,4-2,3-4,5-6,4
RAYSG1,04 TL1,0-21,2-16,1-8,8
RYGYO0,84 TL1,20,0-3,43,7
RYSAS1,07 TL2,95,911,528,9
SANKO4,20 TL0,06,19,115,4
SARKY3,78 TL-0,3-0,3-0,5-0,8
SEKFK1,76 TL0,0-1,15,48,6
SKBNK1,22 TL2,52,53,42,5
SEKUR9,03 TL0,30,30,42,3
SELEC3,61 TL0,60,02,66,2
SERVE0,54 TL-3,6-1,8-3,6-5,3
SODA6,42 TL1,40,53,42,9
HALKB11,61 TL1,0-1,6-2,13,8
GARAN9,45 TL0,9-0,21,911,7
ISATR14.500,00 TL0,00,0-3,34,3
ISCTR6,97 TL1,60,41,810,7
TSKB1,49 TL0,0-1,30,05,7
TCHOL3,63 TL0,01,4-1,413,4
TATGD7,00 TL1,72,90,0-9,4
TAVHL14,72 TL0,5-0,9-0,30,0
TKFEN9,64 TL5,21,96,913,8
TKNSA4,72 TL-0,29,015,733,0
TGSAS3,83 TL0,30,30,00,8
TSPOR2,61 TL0,8-3,0-1,9-7,8
TRKCM3,53 TL-0,61,43,513,9
TRNSK0,47 TL0,00,0-4,111,9
TUKAS1,53 TL-3,26,310,918,6
TRCAS2,02 TL1,0-1,90,55,8
KLNMA4,35 TL0,0-2,0-11,05,3
PRKAB2,19 TL0,92,30,01,5
TTKOM6,25 TL1,0-1,35,26,8
TTRAK78,00 TL-0,3-1,9-4,00,2
TBORG9,28 TL0,00,31,38,8
TCELL11,56 TL1,6-7,2-4,9-4,5
VAKBN5,98 TL-1,0-0,7-1,010,7
UTPYA2,55 TL0,82,42,49,9
UZERB0,83 TL0,00,02,51,2
VAKFN2,65 TL9,515,717,815,7
VKFYO1,66 TL-1,81,8-2,9-19,4
VBAX3,55 TL-0,1-0,3-2,6-2,0
VAKKO2,78 TL-2,53,39,97,3
VANGD2,23 TL-2,2-4,7-8,2-16,8
VERUS13,15 TL-0,3-1,40,0-4,8
VERTU2,74 TL-0,4-1,4-4,2-3,5
VESBE12,33 TL1,1-2,5-7,4-2,3
VESTL6,86 TL-0,6-5,8-7,33,8
VKING0,56 TL0,00,01,80,0
YAPI1,81 TL-49,2-50,4-50,4-50,8
YKBNK4,27 TL0,2-0,50,712,4
YAPRK2,44 TL-0,40,816,223,9
YATAS10,13 TL3,5-4,3-4,023,2
YAYLA2,35 TL1,30,00,02,2
YAZIC22,82 TL-1,1-2,23,213,9
YGGYO12,44 TL-0,1-0,9-1,9-6,4
YGYO0,81 TL3,83,8-5,81,3
YYAPI1,33 TL4,72,37,319,8
YESIL4,23 TL-5,623,388,8116,9
YBTAS1.939,60 TL-0,42,58,3-5,1
YONGA280,00 TL0,0-4,40,4-8,2
YUNSA3,35 TL-1,83,74,437,3
ZOREN1,20 TL3,44,35,32,6

Diğer Konulara Göz Atın

Haftanın Özeti Ve Gelecek Haftaya Bakış – ( 25.07.... Haftanın Özeti Ve Gelecek Haftaya Bakış – ( 25.07.2016 – 01.08.2016 ) Geçtiğimiz hafta BİST de neler oldu? Piyasalar hangi verileri takip etti? Önümü...
Piyasalarda Bugün – 27.06.2016 Piyasalarda Bugün - 27.06.2016 Geçtiğimiz hafta Perşembe günü İngiliz halkı, referandumdan çıkan %52' lik oy ile Avrupa Birliği'nden ayrılmaya karar ...
Şirketlerin Yıllık Kar Rakamları Şirketlerin Yıllık Kar Rakamları Borsada işlem gören şirketlerin açıklamış olduğu kar rakamları. Hisse Rapor
2015 Yılı Türkiye İçin Nasıl Geçti? 2015 Yılı Türkiye İçin Nasıl Geçti?
Tüm Hisselere Ait Hisse Al Sat Sinyalleri Tüm Hisselere Ait Hisse Al Sat Sinyalleri Hisselere Ait Al Sat Sinyalleri
ZOREN | Zorlu Enerji Hisse Analizi ZOREN | Zorlu Enerji Hisse Analizi  ZOREN hisse senedi 1.55 tl seviyelerinden toparlanmış ve 1.74 tl seviyelerini görmüş. Hisse yatay tre...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz