En Çok Kazandıran Hisseler

06 Mayıs 2017 Cumartesi, 19:06
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Hisseler-Ne-Kazandırdı-Ne-Kaybettirdi En Çok Kazandıran Hisseler hisse performansı hisse getirileri hisse en çok kazandıran hisseler borsa analiz

En Çok Kazandıran Hisseler

Yatırımcısına En Çok Kazandıran Hisse Senetleri

Borsada işlem gören hisse senetlerinden yatırımcısına en çok kazandıran hisseler hangisi? Hangi hisse senetleri en çok kazandırdı? Hangisi en çok kaybettirdi? Yüzdesel bazda hisse senetleri performansı. BIST 100 Hisseleri En Çok Artan Hisseler. İşte haftanın en çok kazandıran hisse senetleri.

1 Haftada En Çok Kazandıran Hisseler %

HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
BLCYT1,46 TL1,423,723,727,0
BURVA2,04 TL15,332,536,032,5
KERVN0,48 TL20,071,4140,0152,6
KLGYO2,89 TL0,735,038,945,2
YESIL4,23 TL-5,623,388,8116,9

1 Hafta En Çok Değer Kaybeden Hisseler %

HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
IZTAR1,86 TL-5,6-19,1-13,5-3,1
KAPLM2,33 TL-3,7-8,3-6,0106,2
PIMAS4,15 TL-1,9-14,41,718,2
RAYSG1,04 TL1,0-21,2-16,1-8,8
YAPI1,81 TL-49,2-50,4-50,4-50,8

Hisse Senetleri Performansı –  06.05.2017 (%)

% Değişim
HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
ACSEL2,87 TL0,3-3,70,71,4
ADANA6,89 TL-0,70,72,43,1
ADBGR4,89 TL-0,20,81,22,3
ADNAC0,81 TL-1,2-1,20,0-2,4
ADEL18,89 TL-0,617,618,719,9
ADESE1,77 TL0,00,6-1,70,6
AFYON8,87 TL1,3-0,9-1,6-5,4
AKENR0,89 TL0,02,31,1-1,1
AKBNK9,30 TL0,3-1,50,39,5
AKGM3,54 TL-0,3-0,5-3,5-2,1
AKCNS11,86 TL-3,1-3,1-3,8-4,2
AKGUV3,02 TL0,0-1,01,7-8,2
AKFGY1,26 TL0,80,02,43,3
ATEKS9,25 TL0,30,90,2-0,5
AKSGY3,02 TL2,46,75,912,9
AKMGY23,42 TL-0,1-2,0-1,6-1,1
AKSA11,62 TL0,47,014,519,7
AKSEN3,13 TL0,34,35,74,3
AKSEL0,63 TL-3,1-4,5-4,5-10,0
AKGRT2,69 TL0,01,9-4,6-0,4
AKSUE13,18 TL2,1-0,25,36,8
AKPAZ0,37 TL2,812,115,615,6
ALCAR56,40 TL0,1-3,2-4,811,2
ALGYO43,14 TL-0,6-5,1-2,1-0,4
ALARK5,77 TL2,12,94,316,6
ALBRK1,22 TL0,81,72,50,8
ALCTL9,33 TL-0,74,23,4-6,2
ALKIM27,30 TL-0,1-2,01,915,2
ALKA4,13 TL-3,1-6,3-3,421,9
GLDGR140,12 TL-0,1-3,2-6,8-3,0
XAUUSD1227,970,0-3,2-4,4-1,3
ALYAG0,70 TL0,02,91,42,9
AYCES3,88 TL0,30,8-0,3-0,5
ANACM3,74 TL1,13,96,617,2
AEFES20,00 TL0,8-1,6-1,2-0,5
ANHYT5,40 TL0,7-0,9-0,97,9
ASUZU17,68 TL-1,20,3-0,81,0
ANSGR2,57 TL-0,4-0,85,88,5
ANELE2,50 TL0,82,54,29,2
ANELT0,48 TL0,0-2,06,7-7,7
ANSA1,20 TL0,00,01,70,8
ARCLK23,24 TL0,2-2,80,74,7
ARENA4,14 TL0,00,5-1,2-3,5
ARMDA5,87 TL-0,3-6,5-6,7-5,2
ARSAN1,52 TL-0,7-0,7-1,94,8
ARTI0,60 TL3,40,01,71,7
ASELS21,18 TL1,312,510,523,6
ASLAN39,74 TL-0,30,41,0-0,1
ATAGY4,18 TL-0,50,0-3,2-9,9
AGYO2,59 TL0,4-1,92,010,2
ATPET1,33 TL0,0-5,7-0,7-4,3
ATSYH0,79 TL1,31,39,716,2
ATLAS1,27 TL0,8-0,8-2,3-17,0
AVISA19,38 TL-1,3-1,3-1,52,1
AVOD1,14 TL2,71,84,61,8
AVGYO4,49 TL0,9-0,720,4-17,0
AVTUR7,62 TL-0,8-0,40,3-0,1
AVHOL1,77 TL0,0-3,3-8,8-45,9
AYEN4,14 TL0,05,62,0-13,4
AYES1,68 TL5,0-0,6-1,219,1
AYGAZ14,52 TL1,71,01,39,9
BAGFS11,06 TL0,92,44,07,0
BAKAB4,11 TL-1,00,50,55,1
BALAT0,53 TL1,90,01,9-5,4
BNTAS2,11 TL-0,5-6,2-10,6-64,4
BANVT10,97 TL0,63,81,53,3
BASCM2,90 TL1,80,0-2,713,7
BTCIM6,26 TL0,2-4,6-2,6-3,7
BSOKE2,10 TL1,9-6,3-2,8-0,9
BRKSN1,86 TL1,1-1,11,1-3,6
BJKAS4,70 TL-0,2-0,8-9,4-8,7
BEYAZ8,62 TL0,01,3-1,018,9
BLCYT1,46 TL1,423,723,727,0
BIMAS57,40 TL-0,3-0,33,31,5
BRKO0,53 TL-1,91,93,90,0
BRMEN1,71 TL-3,97,527,662,9
BISAS1,06 TL0,0-5,4-24,3-10,2
XU10093928,39061,0-0,42,14,6
XU030115501,57031,0-0,52,25,0
XU05090091,68751,0-0,52,14,9
XSADA104686,13280,01,33,421,6
XBANA108892,40630,31,32,74,6
XSANK115012,78130,52,34,19,6
XSANT46798,57810,51,10,12,2
XSBAL77235,65630,82,21,5-3,2
XBANK160616,20310,7-0,7-0,27,1
XBLSM25650,67971,10,4-0,56,8
XSBUR184152,42191,31,03,25,8
XSDNZ74848,8438-1,01,42,0-16,1
XELKT2986,21,12,83,41,9
XFINK31849,03912,14,08,49,7
XGMYO42942,32811,3-0,30,7-4,4
XGIDA115994,42190,1-1,80,20,7
XHARZ157777,70311,61,811,6-5,3
XUHIZ58088,85940,5-1,81,51,4
XHOLD78865,21881,1-0,13,35,4
XILTM29708,67971,4-5,8-2,6-2,0
XINSA82028,96880,9-1,20,7-2,4
XSIST88684,92970,8-1,41,52,8
XSIZM117585,10942,22,63,33,3
XSKAY242841,57811,4-1,2-1,66,7
XKMYA88620,753,73,37,04,4
XKOBI51030,12110,4-1,7-0,4-4,3
XSKOC169120,35943,32,55,93,4
XSKON54738,85940,92,84,36,3
XKURY83759,97661,10,02,45,3
XMADN25914,5508-0,4-3,3-7,7-4,3
XUMAL124021,85160,9-0,40,95,4
XYORT25021,1406-0,1-1,0-2,2-16,3
XMANA157069,0469-0,1-1,38,06,6
XMESY144903,96880,2-0,61,74,5
XKAGT49247,8906-0,10,40,05,8
XSGRT232672,5313-0,3-0,70,52,8
XUSIN99804,67191,10,34,03,8
XSPOR60422,85160,0-1,4-4,9-6,1
XUSRD120867,46881,1-0,52,25,5
XTAST78798,1563-0,6-0,11,0-0,2
XSTKR166255,4844-3,3-1,21,29,8
XUTEK96928,78131,27,45,916,4
XTEKS23276,91990,41,72,57,5
XTMTU100696,99220,5-0,51,84,7
XTCRT156152,9375-0,20,03,42,6
XUTUM95060,57810,9-0,32,04,4
XTUMY126987,85940,10,71,92,0
XTRZM8925,28030,0-0,30,1-1,5
XULAS65338,3906-0,11,58,211,6
XYLDZ94120,22660,9-0,42,14,9
BIZIM11,49 TL-0,3-1,4-2,2-3,0
BMEKS0,72 TL-1,4-1,45,95,9
BOLUC5,90 TL0,2-3,6-1,0-0,5
BMELK1,27 TL-2,310,432,3-7,3
BRSAN9,88 TL0,21,36,26,9
BRYAT39,44 TL0,1-1,2-1,3-4,7
BFREN143,80 TL0,20,5-0,5-1,2
BOSSA3,78 TL-0,312,58,620,4
BOYP46,56 TL0,0-4,5-8,2-13,5
BRISA6,85 TL-1,00,61,56,7
BURCE3,79 TL4,48,69,99,5
BURVA2,04 TL15,332,536,032,5
BUCIM5,78 TL0,5-1,45,51,9
CRFSA6,93 TL1,61,83,62,4
CLEBI22,90 TL0,51,9-0,84,4
CELHA3,41 TL-3,120,521,424,0
CEMTS3,54 TL-2,72,022,525,1
CMENT10,78 TL-3,8-5,81,6-2,7
CIMSA14,69 TL-2,0-2,7-1,7-3,8
CRDFA1,66 TL0,01,20,03,8
DAGI1,26 TL0,04,15,02,4
DAGHL1,39 TL0,00,70,71,5
DGATE5,43 TL-0,7-0,25,213,6
DENGE3,50 TL-4,13,26,737,3
DENZ3,55 TL-0,2-0,3-2,7-2,0
DENIZ3,76 TL1,64,44,76,5
DENCM11,52 TL0,9-2,0-6,40,0
DERIM7,27 TL0,00,30,30,6
DESA1,08 TL-0,9-0,93,85,9
DESPC4,13 TL0,72,0-0,5-5,9
DEVA4,12 TL-4,2-2,40,56,5
DIRIT1,55 TL-4,3-4,9-31,7-33,5
DITAS5,08 TL-6,616,517,925,4
DOCO246,50 TL0,04,36,98,4
DGZTE3,06 TL0,0-2,9-2,57,0
DOHOL0,73 TL1,4-2,70,01,4
DGKLB2,79 TL-2,1-5,15,732,2
DGGYO4,22 TL0,20,00,53,4
DOAS9,13 TL1,42,06,26,5
DURDO2,10 TL-0,93,43,43,4
ECILC4,29 TL1,74,48,919,5
ECBYO1,62 TL0,00,74,36,3
ECZYT10,71 TL1,44,55,29,7
EDIP0,94 TL1,14,42,21,1
EGEEN252,40 TL0,7-0,71,2-0,7
EGGUB22,56 TL1,22,42,54,4
EGPRO9,25 TL-10,04,56,45,1
EGSER3,78 TL0,83,35,613,5
EGCYO0,63 TL0,0-1,6-3,1-7,4
EGCYH0,16 TL0,06,76,76,7
EPLAS1,95 TL3,28,96,68,3
EKIZ0,45 TL4,72,32,30,0
EMKEL1,46 TL5,07,412,39,0
EMNIS4,46 TL0,2-0,40,70,0
EKGYO2,90 TL1,8-1,4-0,3-6,5
ENKAI5,40 TL0,9-1,6-0,3-2,2
ERBOS62,85 TL-0,20,0-0,43,8
EREGL6,32 TL0,0-1,99,014,0
ERSU0,88 TL-1,10,03,56,0
ESCOM1,24 TL1,6-0,8-0,8-3,9
ESEMS0,25 TL0,00,0-3,8-3,8
ETILR16,20 TL1,311,027,459,6
EUHOL0,74 TL0,0-2,6-5,1-6,3
EURTRY3,90 TL-0,20,7-0,2-0,1
EURUSD1,10 TL0,20,92,51,8
FENER34,54 TL0,1-1,80,7-0,6
FFKRL4,75 TL5,3-0,66,715,9
BNKTRF16,80 TL0,7-0,50,69,6
FBIT3,55 TL-0,1-0,3-2,7-2,1
FINBN5,31 TL1,1-0,9-7,22,5
FROTO38,96 TL-1,01,24,210,1
GSRAY24,02 TL-0,2-1,1-1,2-6,5
GSDHO0,64 TL3,26,76,74,9
GUBRF5,07 TL1,05,02,69,0
GUSGR1,28 TL-0,8-3,82,44,9
HALKS2,74 TL0,00,71,51,1
HEKTS4,32 TL0,77,27,217,7
HURGZ0,76 TL0,0-3,8-3,87,0
IHEVA0,46 TL-2,1-2,1-2,112,2
IHGZT0,72 TL1,40,0-2,72,9
IHLAS0,44 TL2,32,30,010,0
IHMAD0,94 TL-2,1-2,1-1,111,9
IHYAY0,45 TL2,34,74,712,5
INDES10,48 TL2,26,09,99,7
INFO1,55 TL3,3-5,5-1,332,5
IPEKE1,88 TL0,5-1,1-3,6-2,6
ISIST131.442,08 TL0,5-0,12,74,9
ISFIN1,17 TL0,00,97,39,3
ISGYO1,41 TL0,71,43,80,7
ISGSY1,63 TL0,0-1,2-1,2-3,0
ISMEN1,40 TL0,012,012,915,4
ISYAT0,83 TL0,00,0-1,2-5,1
ISBT3,55 TL-0,2-0,4-2,9-2,1
ISBIR110,10 TL-1,7-6,6-2,4-4,3
ISDMR2,43 TL0,8-4,01,3-1,7
ITTFH1,81 TL1,11,70,00,0
IZTAR1,86 TL-5,6-19,1-13,5-3,1
IZMDC3,25 TL0,03,56,97,3
IZOCM24,32 TL-0,1-1,90,1-2,6
JANTS24,64 TL0,52,12,32,0
KAPLM2,33 TL-3,7-8,3-6,0106,2
KRDMA1,50 TL-0,70,02,77,1
KRDMB1,53 TL0,70,71,37,0
KRDMD1,30 TL-0,81,66,614,0
KAREL3,42 TL4,322,625,324,4
KARSN1,16 TL0,00,00,0-1,7
KRTEK0,59 TL1,77,311,313,5
KARTN292,00 TL-0,60,3-2,60,4
KENT164,80 TL-0,83,33,17,0
KERVT48,70 TL0,13,23,31,5
KERVN0,48 TL20,071,4140,0152,6
KLGYO2,89 TL0,735,038,945,2
KLMSN8,58 TL3,2-1,67,88,1
KCHOL16,67 TL1,5-0,54,09,9
KOMHL1,65 TL1,97,17,15,8
KNFRT15,86 TL-2,91,34,53,7
KONYA289,90 TL0,50,32,90,9
KORDS8,41 TL-1,13,14,212,4
KRGYO1,83 TL1,72,82,80,5
KOZAL18,60 TL-0,8-6,3-10,0-7,4
KOZAA2,00 TL-0,5-1,0-9,9-1,0
KRONT13,90 TL5,85,8-1,633,3
KUTPO7,56 TL-0,95,65,615,2
LIDFA5,40 TL-1,6-2,4-1,8-2,4
LINK6,27 TL-1,30,21,31,3
LOGO57,60 TL1,1-2,4-4,57,9
LKMNH5,64 TL0,50,70,40,9
MRDIN4,63 TL-1,34,03,12,4
MRGYO0,48 TL2,1-2,00,0-2,0
MNDRS0,74 TL-1,34,25,7-28,8
MIPAZ1,11 TL0,0-4,3-4,3-5,1
MSGYO5,38 TL1,92,50,21,9
NTHOL2,47 TL-1,6-0,82,1-8,5
NTTUR1,81 TL0,0-1,10,0-4,2
NUHCM10,75 TL0,50,32,12,9
NUGYO4,64 TL-0,23,64,34,3
ORGE9,41 TL-0,65,216,127,2
ORMA0,95 TL0,02,21,1-1,0
OSMEN2,39 TL0,03,97,24,4
OSTIM2,29 TL1,30,9-0,4-8,4
OTKAR134,80 TL1,01,47,014,5
OYAYO1,00 TL2,0-1,0-2,016,3
OYLUM1,95 TL-2,0-4,9-3,5-7,1
OZKGY1,97 TL0,5-1,0-1,0-7,1
OZBAL1,66 TL1,8-1,816,116,1
OZGYO1,38 TL0,0-4,2-4,8-26,2
OZRDN3,02 TL6,05,613,517,1
PAGYO4,09 TL-0,2-0,7-0,7-1,0
PARSN9,20 TL0,80,09,510,2
PGSUS16,38 TL-0,52,13,013,5
PENGD1,77 TL0,0-3,80,0-4,8
PEGYO1,07 TL1,97,016,321,6
PETKM5,20 TL4,46,18,315,3
PKENT47,02 TL-4,0-2,0-0,2-1,9
PIMAS4,15 TL-1,9-14,41,718,2
PETUN10,20 TL-0,1-1,7-3,0-2,5
PINSU1,82 TL0,0-0,50,6-2,7
PNSUT15,09 TL-1,0-1,9-5,3-5,3
PKART2,69 TL-0,7-0,7-0,71,1
POLHO8,49 TL0,4-2,3-4,5-6,4
RAYSG1,04 TL1,0-21,2-16,1-8,8
RYGYO0,84 TL1,20,0-3,43,7
RYSAS1,07 TL2,95,911,528,9
SANKO4,20 TL0,06,19,115,4
SARKY3,78 TL-0,3-0,3-0,5-0,8
SEKFK1,76 TL0,0-1,15,48,6
SKBNK1,22 TL2,52,53,42,5
SEKUR9,03 TL0,30,30,42,3
SELEC3,61 TL0,60,02,66,2
SERVE0,54 TL-3,6-1,8-3,6-5,3
SODA6,42 TL1,40,53,42,9
HALKB11,61 TL1,0-1,6-2,13,8
GARAN9,45 TL0,9-0,21,911,7
ISATR14.500,00 TL0,00,0-3,34,3
ISCTR6,97 TL1,60,41,810,7
TSKB1,49 TL0,0-1,30,05,7
TCHOL3,63 TL0,01,4-1,413,4
TATGD7,00 TL1,72,90,0-9,4
TAVHL14,72 TL0,5-0,9-0,30,0
TKFEN9,64 TL5,21,96,913,8
TKNSA4,72 TL-0,29,015,733,0
TGSAS3,83 TL0,30,30,00,8
TSPOR2,61 TL0,8-3,0-1,9-7,8
TRKCM3,53 TL-0,61,43,513,9
TRNSK0,47 TL0,00,0-4,111,9
TUKAS1,53 TL-3,26,310,918,6
TRCAS2,02 TL1,0-1,90,55,8
KLNMA4,35 TL0,0-2,0-11,05,3
PRKAB2,19 TL0,92,30,01,5
TTKOM6,25 TL1,0-1,35,26,8
TTRAK78,00 TL-0,3-1,9-4,00,2
TBORG9,28 TL0,00,31,38,8
TCELL11,56 TL1,6-7,2-4,9-4,5
VAKBN5,98 TL-1,0-0,7-1,010,7
UTPYA2,55 TL0,82,42,49,9
UZERB0,83 TL0,00,02,51,2
VAKFN2,65 TL9,515,717,815,7
VKFYO1,66 TL-1,81,8-2,9-19,4
VBAX3,55 TL-0,1-0,3-2,6-2,0
VAKKO2,78 TL-2,53,39,97,3
VANGD2,23 TL-2,2-4,7-8,2-16,8
VERUS13,15 TL-0,3-1,40,0-4,8
VERTU2,74 TL-0,4-1,4-4,2-3,5
VESBE12,33 TL1,1-2,5-7,4-2,3
VESTL6,86 TL-0,6-5,8-7,33,8
VKING0,56 TL0,00,01,80,0
YAPI1,81 TL-49,2-50,4-50,4-50,8
YKBNK4,27 TL0,2-0,50,712,4
YAPRK2,44 TL-0,40,816,223,9
YATAS10,13 TL3,5-4,3-4,023,2
YAYLA2,35 TL1,30,00,02,2
YAZIC22,82 TL-1,1-2,23,213,9
YGGYO12,44 TL-0,1-0,9-1,9-6,4
YGYO0,81 TL3,83,8-5,81,3
YYAPI1,33 TL4,72,37,319,8
YESIL4,23 TL-5,623,388,8116,9
YBTAS1.939,60 TL-0,42,58,3-5,1
YONGA280,00 TL0,0-4,40,4-8,2
YUNSA3,35 TL-1,83,74,437,3
ZOREN1,20 TL3,44,35,32,6

Diğer Konulara Göz Atın

Borsa İstanbul 100 (BİST 100) Endeks Analizi Borsa İstanbul 100 (BİST 100) Endeks Analizi Borsa İstanbul 100 (BİST 100) endeksi 17.05.2016 gününü % 0,36 yükselişle 77.277,19 puandan tamamladı. ...
Alım Sinyali Veren Hisseler Alım Sinyali Veren Hisseler 9 Günlük hareketli ortalama fiyatının 21 günlük hareketli ortalama fiyatını yukarı keserek alım sinyali veren hisse senet...
Borsada Ne Zaman Alım Yapılabilir? Borsada Ne Zaman Alım Yapılabilir?Aracı kurum raporuna göre direnç seviyesi olan 81.100 aralığı geçilmeden yeni pozisyon açılması önerilmemektedi...
Piyasalarda Son Durum Piyasalarda Son Durum Piyasalarda neler oluyor? Dolar, Borsa ve Altında Son Durum nedir? Piyasalarda yeni hedef neresi, yön nereye? Borsada yükseliş ...
Piyasalarda Bugün – 11.04.2017 Piyasalarda Bugün - 11.04.2017 Bugün piyasalarda hangi gelişmeler bekleniyor? Hangi olaylar piyasayı etkileyebilir? Bugün açıklanması beklenen verile...
Türkiye’nin En Değerli Bankası Türkiye'nin En Değerli Bankası ( Bankacılık Sektör Raporu ) Bankacılık sektöründe büyüme devam ediyor. Hangi banka hangi alanda liderliğini koruyor?...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz