En Çok Kazandıran Hisseler

06 Mayıs 2017 Cumartesi, 19:06
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Hisseler-Ne-Kazandırdı-Ne-Kaybettirdi En Çok Kazandıran Hisseler hisse performansı hisse getirileri hisse en çok kazandıran hisseler borsa analiz

En Çok Kazandıran Hisseler

Yatırımcısına En Çok Kazandıran Hisse Senetleri

Borsada işlem gören hisse senetlerinden yatırımcısına en çok kazandıran hisseler hangisi? Hangi hisse senetleri en çok kazandırdı? Hangisi en çok kaybettirdi? Yüzdesel bazda hisse senetleri performansı. BIST 100 Hisseleri En Çok Artan Hisseler. İşte haftanın en çok kazandıran hisse senetleri.

1 Haftada En Çok Kazandıran Hisseler %

HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
BLCYT1,46 TL1,423,723,727,0
BURVA2,04 TL15,332,536,032,5
KERVN0,48 TL20,071,4140,0152,6
KLGYO2,89 TL0,735,038,945,2
YESIL4,23 TL-5,623,388,8116,9

1 Hafta En Çok Değer Kaybeden Hisseler %

HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
IZTAR1,86 TL-5,6-19,1-13,5-3,1
KAPLM2,33 TL-3,7-8,3-6,0106,2
PIMAS4,15 TL-1,9-14,41,718,2
RAYSG1,04 TL1,0-21,2-16,1-8,8
YAPI1,81 TL-49,2-50,4-50,4-50,8

Hisse Senetleri Performansı –  06.05.2017 (%)

% Değişim
HisselerKapanış1 Gün1 Hafta2 Hafta1 Ay
ACSEL2,87 TL0,3-3,70,71,4
ADANA6,89 TL-0,70,72,43,1
ADBGR4,89 TL-0,20,81,22,3
ADNAC0,81 TL-1,2-1,20,0-2,4
ADEL18,89 TL-0,617,618,719,9
ADESE1,77 TL0,00,6-1,70,6
AFYON8,87 TL1,3-0,9-1,6-5,4
AKENR0,89 TL0,02,31,1-1,1
AKBNK9,30 TL0,3-1,50,39,5
AKGM3,54 TL-0,3-0,5-3,5-2,1
AKCNS11,86 TL-3,1-3,1-3,8-4,2
AKGUV3,02 TL0,0-1,01,7-8,2
AKFGY1,26 TL0,80,02,43,3
ATEKS9,25 TL0,30,90,2-0,5
AKSGY3,02 TL2,46,75,912,9
AKMGY23,42 TL-0,1-2,0-1,6-1,1
AKSA11,62 TL0,47,014,519,7
AKSEN3,13 TL0,34,35,74,3
AKSEL0,63 TL-3,1-4,5-4,5-10,0
AKGRT2,69 TL0,01,9-4,6-0,4
AKSUE13,18 TL2,1-0,25,36,8
AKPAZ0,37 TL2,812,115,615,6
ALCAR56,40 TL0,1-3,2-4,811,2
ALGYO43,14 TL-0,6-5,1-2,1-0,4
ALARK5,77 TL2,12,94,316,6
ALBRK1,22 TL0,81,72,50,8
ALCTL9,33 TL-0,74,23,4-6,2
ALKIM27,30 TL-0,1-2,01,915,2
ALKA4,13 TL-3,1-6,3-3,421,9
GLDGR140,12 TL-0,1-3,2-6,8-3,0
XAUUSD1227,970,0-3,2-4,4-1,3
ALYAG0,70 TL0,02,91,42,9
AYCES3,88 TL0,30,8-0,3-0,5
ANACM3,74 TL1,13,96,617,2
AEFES20,00 TL0,8-1,6-1,2-0,5
ANHYT5,40 TL0,7-0,9-0,97,9
ASUZU17,68 TL-1,20,3-0,81,0
ANSGR2,57 TL-0,4-0,85,88,5
ANELE2,50 TL0,82,54,29,2
ANELT0,48 TL0,0-2,06,7-7,7
ANSA1,20 TL0,00,01,70,8
ARCLK23,24 TL0,2-2,80,74,7
ARENA4,14 TL0,00,5-1,2-3,5
ARMDA5,87 TL-0,3-6,5-6,7-5,2
ARSAN1,52 TL-0,7-0,7-1,94,8
ARTI0,60 TL3,40,01,71,7
ASELS21,18 TL1,312,510,523,6
ASLAN39,74 TL-0,30,41,0-0,1
ATAGY4,18 TL-0,50,0-3,2-9,9
AGYO2,59 TL0,4-1,92,010,2
ATPET1,33 TL0,0-5,7-0,7-4,3
ATSYH0,79 TL1,31,39,716,2
ATLAS1,27 TL0,8-0,8-2,3-17,0
AVISA19,38 TL-1,3-1,3-1,52,1
AVOD1,14 TL2,71,84,61,8
AVGYO4,49 TL0,9-0,720,4-17,0
AVTUR7,62 TL-0,8-0,40,3-0,1
AVHOL1,77 TL0,0-3,3-8,8-45,9
AYEN4,14 TL0,05,62,0-13,4
AYES1,68 TL5,0-0,6-1,219,1
AYGAZ14,52 TL1,71,01,39,9
BAGFS11,06 TL0,92,44,07,0
BAKAB4,11 TL-1,00,50,55,1
BALAT0,53 TL1,90,01,9-5,4
BNTAS2,11 TL-0,5-6,2-10,6-64,4
BANVT10,97 TL0,63,81,53,3
BASCM2,90 TL1,80,0-2,713,7
BTCIM6,26 TL0,2-4,6-2,6-3,7
BSOKE2,10 TL1,9-6,3-2,8-0,9
BRKSN1,86 TL1,1-1,11,1-3,6
BJKAS4,70 TL-0,2-0,8-9,4-8,7
BEYAZ8,62 TL0,01,3-1,018,9
BLCYT1,46 TL1,423,723,727,0
BIMAS57,40 TL-0,3-0,33,31,5
BRKO0,53 TL-1,91,93,90,0
BRMEN1,71 TL-3,97,527,662,9
BISAS1,06 TL0,0-5,4-24,3-10,2
XU10093928,39061,0-0,42,14,6
XU030115501,57031,0-0,52,25,0
XU05090091,68751,0-0,52,14,9
XSADA104686,13280,01,33,421,6
XBANA108892,40630,31,32,74,6
XSANK115012,78130,52,34,19,6
XSANT46798,57810,51,10,12,2
XSBAL77235,65630,82,21,5-3,2
XBANK160616,20310,7-0,7-0,27,1
XBLSM25650,67971,10,4-0,56,8
XSBUR184152,42191,31,03,25,8
XSDNZ74848,8438-1,01,42,0-16,1
XELKT2986,21,12,83,41,9
XFINK31849,03912,14,08,49,7
XGMYO42942,32811,3-0,30,7-4,4
XGIDA115994,42190,1-1,80,20,7
XHARZ157777,70311,61,811,6-5,3
XUHIZ58088,85940,5-1,81,51,4
XHOLD78865,21881,1-0,13,35,4
XILTM29708,67971,4-5,8-2,6-2,0
XINSA82028,96880,9-1,20,7-2,4
XSIST88684,92970,8-1,41,52,8
XSIZM117585,10942,22,63,33,3
XSKAY242841,57811,4-1,2-1,66,7
XKMYA88620,753,73,37,04,4
XKOBI51030,12110,4-1,7-0,4-4,3
XSKOC169120,35943,32,55,93,4
XSKON54738,85940,92,84,36,3
XKURY83759,97661,10,02,45,3
XMADN25914,5508-0,4-3,3-7,7-4,3
XUMAL124021,85160,9-0,40,95,4
XYORT25021,1406-0,1-1,0-2,2-16,3
XMANA157069,0469-0,1-1,38,06,6
XMESY144903,96880,2-0,61,74,5
XKAGT49247,8906-0,10,40,05,8
XSGRT232672,5313-0,3-0,70,52,8
XUSIN99804,67191,10,34,03,8
XSPOR60422,85160,0-1,4-4,9-6,1
XUSRD120867,46881,1-0,52,25,5
XTAST78798,1563-0,6-0,11,0-0,2
XSTKR166255,4844-3,3-1,21,29,8
XUTEK96928,78131,27,45,916,4
XTEKS23276,91990,41,72,57,5
XTMTU100696,99220,5-0,51,84,7
XTCRT156152,9375-0,20,03,42,6
XUTUM95060,57810,9-0,32,04,4
XTUMY126987,85940,10,71,92,0
XTRZM8925,28030,0-0,30,1-1,5
XULAS65338,3906-0,11,58,211,6
XYLDZ94120,22660,9-0,42,14,9
BIZIM11,49 TL-0,3-1,4-2,2-3,0
BMEKS0,72 TL-1,4-1,45,95,9
BOLUC5,90 TL0,2-3,6-1,0-0,5
BMELK1,27 TL-2,310,432,3-7,3
BRSAN9,88 TL0,21,36,26,9
BRYAT39,44 TL0,1-1,2-1,3-4,7
BFREN143,80 TL0,20,5-0,5-1,2
BOSSA3,78 TL-0,312,58,620,4
BOYP46,56 TL0,0-4,5-8,2-13,5
BRISA6,85 TL-1,00,61,56,7
BURCE3,79 TL4,48,69,99,5
BURVA2,04 TL15,332,536,032,5
BUCIM5,78 TL0,5-1,45,51,9
CRFSA6,93 TL1,61,83,62,4
CLEBI22,90 TL0,51,9-0,84,4
CELHA3,41 TL-3,120,521,424,0
CEMTS3,54 TL-2,72,022,525,1
CMENT10,78 TL-3,8-5,81,6-2,7
CIMSA14,69 TL-2,0-2,7-1,7-3,8
CRDFA1,66 TL0,01,20,03,8
DAGI1,26 TL0,04,15,02,4
DAGHL1,39 TL0,00,70,71,5
DGATE5,43 TL-0,7-0,25,213,6
DENGE3,50 TL-4,13,26,737,3
DENZ3,55 TL-0,2-0,3-2,7-2,0
DENIZ3,76 TL1,64,44,76,5
DENCM11,52 TL0,9-2,0-6,40,0
DERIM7,27 TL0,00,30,30,6
DESA1,08 TL-0,9-0,93,85,9
DESPC4,13 TL0,72,0-0,5-5,9
DEVA4,12 TL-4,2-2,40,56,5
DIRIT1,55 TL-4,3-4,9-31,7-33,5
DITAS5,08 TL-6,616,517,925,4
DOCO246,50 TL0,04,36,98,4
DGZTE3,06 TL0,0-2,9-2,57,0
DOHOL0,73 TL1,4-2,70,01,4
DGKLB2,79 TL-2,1-5,15,732,2
DGGYO4,22 TL0,20,00,53,4
DOAS9,13 TL1,42,06,26,5
DURDO2,10 TL-0,93,43,43,4
ECILC4,29 TL1,74,48,919,5
ECBYO1,62 TL0,00,74,36,3
ECZYT10,71 TL1,44,55,29,7
EDIP0,94 TL1,14,42,21,1
EGEEN252,40 TL0,7-0,71,2-0,7
EGGUB22,56 TL1,22,42,54,4
EGPRO9,25 TL-10,04,56,45,1
EGSER3,78 TL0,83,35,613,5
EGCYO0,63 TL0,0-1,6-3,1-7,4
EGCYH0,16 TL0,06,76,76,7
EPLAS1,95 TL3,28,96,68,3
EKIZ0,45 TL4,72,32,30,0
EMKEL1,46 TL5,07,412,39,0
EMNIS4,46 TL0,2-0,40,70,0
EKGYO2,90 TL1,8-1,4-0,3-6,5
ENKAI5,40 TL0,9-1,6-0,3-2,2
ERBOS62,85 TL-0,20,0-0,43,8
EREGL6,32 TL0,0-1,99,014,0
ERSU0,88 TL-1,10,03,56,0
ESCOM1,24 TL1,6-0,8-0,8-3,9
ESEMS0,25 TL0,00,0-3,8-3,8
ETILR16,20 TL1,311,027,459,6
EUHOL0,74 TL0,0-2,6-5,1-6,3
EURTRY3,90 TL-0,20,7-0,2-0,1
EURUSD1,10 TL0,20,92,51,8
FENER34,54 TL0,1-1,80,7-0,6
FFKRL4,75 TL5,3-0,66,715,9
BNKTRF16,80 TL0,7-0,50,69,6
FBIT3,55 TL-0,1-0,3-2,7-2,1
FINBN5,31 TL1,1-0,9-7,22,5
FROTO38,96 TL-1,01,24,210,1
GSRAY24,02 TL-0,2-1,1-1,2-6,5
GSDHO0,64 TL3,26,76,74,9
GUBRF5,07 TL1,05,02,69,0
GUSGR1,28 TL-0,8-3,82,44,9
HALKS2,74 TL0,00,71,51,1
HEKTS4,32 TL0,77,27,217,7
HURGZ0,76 TL0,0-3,8-3,87,0
IHEVA0,46 TL-2,1-2,1-2,112,2
IHGZT0,72 TL1,40,0-2,72,9
IHLAS0,44 TL2,32,30,010,0
IHMAD0,94 TL-2,1-2,1-1,111,9
IHYAY0,45 TL2,34,74,712,5
INDES10,48 TL2,26,09,99,7
INFO1,55 TL3,3-5,5-1,332,5
IPEKE1,88 TL0,5-1,1-3,6-2,6
ISIST131.442,08 TL0,5-0,12,74,9
ISFIN1,17 TL0,00,97,39,3
ISGYO1,41 TL0,71,43,80,7
ISGSY1,63 TL0,0-1,2-1,2-3,0
ISMEN1,40 TL0,012,012,915,4
ISYAT0,83 TL0,00,0-1,2-5,1
ISBT3,55 TL-0,2-0,4-2,9-2,1
ISBIR110,10 TL-1,7-6,6-2,4-4,3
ISDMR2,43 TL0,8-4,01,3-1,7
ITTFH1,81 TL1,11,70,00,0
IZTAR1,86 TL-5,6-19,1-13,5-3,1
IZMDC3,25 TL0,03,56,97,3
IZOCM24,32 TL-0,1-1,90,1-2,6
JANTS24,64 TL0,52,12,32,0
KAPLM2,33 TL-3,7-8,3-6,0106,2
KRDMA1,50 TL-0,70,02,77,1
KRDMB1,53 TL0,70,71,37,0
KRDMD1,30 TL-0,81,66,614,0
KAREL3,42 TL4,322,625,324,4
KARSN1,16 TL0,00,00,0-1,7
KRTEK0,59 TL1,77,311,313,5
KARTN292,00 TL-0,60,3-2,60,4
KENT164,80 TL-0,83,33,17,0
KERVT48,70 TL0,13,23,31,5
KERVN0,48 TL20,071,4140,0152,6
KLGYO2,89 TL0,735,038,945,2
KLMSN8,58 TL3,2-1,67,88,1
KCHOL16,67 TL1,5-0,54,09,9
KOMHL1,65 TL1,97,17,15,8
KNFRT15,86 TL-2,91,34,53,7
KONYA289,90 TL0,50,32,90,9
KORDS8,41 TL-1,13,14,212,4
KRGYO1,83 TL1,72,82,80,5
KOZAL18,60 TL-0,8-6,3-10,0-7,4
KOZAA2,00 TL-0,5-1,0-9,9-1,0
KRONT13,90 TL5,85,8-1,633,3
KUTPO7,56 TL-0,95,65,615,2
LIDFA5,40 TL-1,6-2,4-1,8-2,4
LINK6,27 TL-1,30,21,31,3
LOGO57,60 TL1,1-2,4-4,57,9
LKMNH5,64 TL0,50,70,40,9
MRDIN4,63 TL-1,34,03,12,4
MRGYO0,48 TL2,1-2,00,0-2,0
MNDRS0,74 TL-1,34,25,7-28,8
MIPAZ1,11 TL0,0-4,3-4,3-5,1
MSGYO5,38 TL1,92,50,21,9
NTHOL2,47 TL-1,6-0,82,1-8,5
NTTUR1,81 TL0,0-1,10,0-4,2
NUHCM10,75 TL0,50,32,12,9
NUGYO4,64 TL-0,23,64,34,3
ORGE9,41 TL-0,65,216,127,2
ORMA0,95 TL0,02,21,1-1,0
OSMEN2,39 TL0,03,97,24,4
OSTIM2,29 TL1,30,9-0,4-8,4
OTKAR134,80 TL1,01,47,014,5
OYAYO1,00 TL2,0-1,0-2,016,3
OYLUM1,95 TL-2,0-4,9-3,5-7,1
OZKGY1,97 TL0,5-1,0-1,0-7,1
OZBAL1,66 TL1,8-1,816,116,1
OZGYO1,38 TL0,0-4,2-4,8-26,2
OZRDN3,02 TL6,05,613,517,1
PAGYO4,09 TL-0,2-0,7-0,7-1,0
PARSN9,20 TL0,80,09,510,2
PGSUS16,38 TL-0,52,13,013,5
PENGD1,77 TL0,0-3,80,0-4,8
PEGYO1,07 TL1,97,016,321,6
PETKM5,20 TL4,46,18,315,3
PKENT47,02 TL-4,0-2,0-0,2-1,9
PIMAS4,15 TL-1,9-14,41,718,2
PETUN10,20 TL-0,1-1,7-3,0-2,5
PINSU1,82 TL0,0-0,50,6-2,7
PNSUT15,09 TL-1,0-1,9-5,3-5,3
PKART2,69 TL-0,7-0,7-0,71,1
POLHO8,49 TL0,4-2,3-4,5-6,4
RAYSG1,04 TL1,0-21,2-16,1-8,8
RYGYO0,84 TL1,20,0-3,43,7
RYSAS1,07 TL2,95,911,528,9
SANKO4,20 TL0,06,19,115,4
SARKY3,78 TL-0,3-0,3-0,5-0,8
SEKFK1,76 TL0,0-1,15,48,6
SKBNK1,22 TL2,52,53,42,5
SEKUR9,03 TL0,30,30,42,3
SELEC3,61 TL0,60,02,66,2
SERVE0,54 TL-3,6-1,8-3,6-5,3
SODA6,42 TL1,40,53,42,9
HALKB11,61 TL1,0-1,6-2,13,8
GARAN9,45 TL0,9-0,21,911,7
ISATR14.500,00 TL0,00,0-3,34,3
ISCTR6,97 TL1,60,41,810,7
TSKB1,49 TL0,0-1,30,05,7
TCHOL3,63 TL0,01,4-1,413,4
TATGD7,00 TL1,72,90,0-9,4
TAVHL14,72 TL0,5-0,9-0,30,0
TKFEN9,64 TL5,21,96,913,8
TKNSA4,72 TL-0,29,015,733,0
TGSAS3,83 TL0,30,30,00,8
TSPOR2,61 TL0,8-3,0-1,9-7,8
TRKCM3,53 TL-0,61,43,513,9
TRNSK0,47 TL0,00,0-4,111,9
TUKAS1,53 TL-3,26,310,918,6
TRCAS2,02 TL1,0-1,90,55,8
KLNMA4,35 TL0,0-2,0-11,05,3
PRKAB2,19 TL0,92,30,01,5
TTKOM6,25 TL1,0-1,35,26,8
TTRAK78,00 TL-0,3-1,9-4,00,2
TBORG9,28 TL0,00,31,38,8
TCELL11,56 TL1,6-7,2-4,9-4,5
VAKBN5,98 TL-1,0-0,7-1,010,7
UTPYA2,55 TL0,82,42,49,9
UZERB0,83 TL0,00,02,51,2
VAKFN2,65 TL9,515,717,815,7
VKFYO1,66 TL-1,81,8-2,9-19,4
VBAX3,55 TL-0,1-0,3-2,6-2,0
VAKKO2,78 TL-2,53,39,97,3
VANGD2,23 TL-2,2-4,7-8,2-16,8
VERUS13,15 TL-0,3-1,40,0-4,8
VERTU2,74 TL-0,4-1,4-4,2-3,5
VESBE12,33 TL1,1-2,5-7,4-2,3
VESTL6,86 TL-0,6-5,8-7,33,8
VKING0,56 TL0,00,01,80,0
YAPI1,81 TL-49,2-50,4-50,4-50,8
YKBNK4,27 TL0,2-0,50,712,4
YAPRK2,44 TL-0,40,816,223,9
YATAS10,13 TL3,5-4,3-4,023,2
YAYLA2,35 TL1,30,00,02,2
YAZIC22,82 TL-1,1-2,23,213,9
YGGYO12,44 TL-0,1-0,9-1,9-6,4
YGYO0,81 TL3,83,8-5,81,3
YYAPI1,33 TL4,72,37,319,8
YESIL4,23 TL-5,623,388,8116,9
YBTAS1.939,60 TL-0,42,58,3-5,1
YONGA280,00 TL0,0-4,40,4-8,2
YUNSA3,35 TL-1,83,74,437,3
ZOREN1,20 TL3,44,35,32,6

Diğer Konulara Göz Atın

Temettü Veren Hisseler Temettü Veren Hisseler Hangi hisse senedi ne kadar temettü dağıtacak.Açıklanan verilerle temettü verimi.Şirketlerin açıklamış olduğu tarihler...
ACSEL – Hisse Senedi Detaylı Grafik Analiz ACSEL - Hisse Senedi Teknik Ve Temel Analiz, Hisse Senedi Öneri, Rapor, Borsa Şirketleri Detaylı Grafik İncelemeNot: JAVA Uygulamas...
Hisse Senetleri Piyasa Çarpanları Hisse Senetleri Piyasa Çarpanları Hisse senetlerine ait mali veriler.Hisse mali veri tablosuF/KPD/DDFD/ VAFÖKPD/SNet Borç
Ankara Olaylarının Borsaya Etkisi Ankara Olaylarının Borsaya Etkisi Ankara’ daki terör saldırısının etkisiyle güne %0,22 düşüşle 79.203 puandan başlayan BIST 100 endeksinde geri çekil...
2015 Yılında Hangi Hisse Çok Kazandırdı? 2015 Yılında Hangi Hisse Çok Kazandırdı Kaybettirdi?2015 yılını bitirdiğimiz ve 2016 yılına girdiğimiz bugünde borsada işlem gören hisse senetleri...
Şirketlerin 2. Çeyrek Kar Beklentileri Şirketlerin 2. Çeyrek Kar Beklentileri 2016 / 2. çeyrek şirketlerin ne kadar kar açıklaması beklenmektedir? Hangi şirket hangi sebeplerden karını yük...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz