En Çok Kazandıran Endeksler

10 Nisan 2017 Pazartesi, 21:57
Hisse Rapor - Borsa Ve Ekonomi Bilgi Paylaşım Ağı Endeks-Performansı En Çok Kazandıran Endeksler rapor hisse endeks borsa analiz

En Çok Kazandıran Endeksler

10.04.2017 tarihinde endeks seviyeleri değişim raporu. Hangi endeks hisseleri ne çok kazandırdı?

10.04.201707.04.2017Değişim
BIST 100XU10091240,453188497,32813,10%
BIST 30XU030112143,711108411,2193,44%
BIST 50XU05087476,710984663,75783,32%
BIST ADANAXSADA97101,031397305,9766-0,21%
BIST ANAXBANA104325,258103095,8671,19%
BIST ANKARAXSANK104522,258104010,0470,49%
BIST ANTALYAXSANT45693,859445598,35160,21%
BIST BALIKESIRXSBAL74075,960974192,2734-0,16%
BIST BANKAXBANK158466,438149681,4695,87%
BIST BILISIMXBLSM25600,480524975,17972,50%
BIST BURSAXSBUR178029,516172653,5943,11%
BIST DENIZLIXSDNZ72038,523471145,95311,25%
BIST ELEKTRIKXELKT2896,522881,760,51%
BIST FIN KIR FAKTORINGXFINK29120,599628620,11911,75%
BIST GAYRIMENKUL YOXGMYO43045,089842342,01951,66%
BIST GIDA ICECEKXGIDA113472,969112840,2030,56%
BIST HALKA ARZXHARZ145464,453144990,9690,33%
BIST HIZMETLERXUHIZ57413,609456840,12111,01%
BIST HOLDING VE YATIRIMXHOLD76041,281374074,65632,65%
BIST ILETISIMXILTM30279,710930104,41990,58%
BIST INSAATXINSA84272,992282825,63281,75%
BIST ISTANBULXSIST86990,132885212,04692,09%
BIST IZMIRXSIZM117769,188115986,4531,54%
BIST KAYSERIXSKAY241962,016236603,6722,26%
BIST KIMYA PETROL PLASTIKXKMYA83564,906382913,71880,79%
BIST KOBI SANAYIXKOBI51047,699250408,07811,27%
BIST KOCAELIXSKOC160178,469158658,2030,96%
BIST KONYAXSKON51640,851651138,23050,98%
BIST KURUMSAL YONETIMXKURY80572,023478320,45312,87%
BIST MADENCILIKXMADN26497,210926394,77930,39%
BIST MALIXUMAL121658,75116508,2194,42%
BIST MENKUL KIYM YOXYORT25769,269525497,57031,07%
BIST METAL ANAXMANA143279,625139973,4532,36%
BIST METAL ESYA MAKINAXMESY141927,625137452,9063,26%
BIST ORMAN KAGIT BASIMXKAGT46591,429746013,62111,26%
BIST SIGORTAXSGRT225189,266224125,2190,47%
BIST SINAIXUSIN95367,429793873,53911,59%
BIST SPORXSPOR64162,890663519,05861,01%
BIST SURDURULEBILIRLIKXUSRD117030,43112998,3673,57%
BIST TAS TOPRAKXTAST78241,429777363,93751,13%
BIST TEKIRDAGXSTKR160220,406157910,8131,46%
BIST TEKNOLOJIXUTEK85658,203184313,99221,59%
BIST TEKSTIL DERIXTEKS21960,179721803,71090,72%
BIST TEMETTUXTMTU97998,023494596,74223,60%
BIST TICARETXTCRT152384,063151339,8750,69%
BIST TUMXUTUM92411,796989814,72662,89%
BIST TUM-100XTUMY124504,477123678,8980,67%
BIST TURIZMXTRZM8811,92978783,28030,33%
BIST ULASTIRMAXULAS59836,699258349,91022,55%
BIST YILDIZXYLDZ91424,570388750,42193,01%

Diğer Konulara Göz Atın

Türkiye Ve Diğer Ülke Borsaları Karşılaştırması... Türkiye Ve Diğer Ülke Borsaları Karşılaştırması
Haftalık Piyasa Analizi Haftalık Piyasa Analizi Geçen hafta Ne Oldu?Şüphesiz geçtiğimiz haftanın en önemli olayı Avupa Merkez Bankası dan gelen açıklamalardır. AMB başka...
Enerji üreten doğa dostu çiftlik Enerji üreten doğa dostu çiftlik, haberini hisserapor.com farkı ile detaylı olarak sitemizde daha sonra bulabileceksiniz. isterseniz haberin detayları...
Hisseler Haftalık Ne Kazandırdı? Hisseler Haftalık Ne Kazandırdı? Hangi hisse senetleri yatırımcısına en çok kazandırdı? Hangi hisseler yatırımcısını üzdü? Haftalık hisse senetleri k...
Hisse Performansları Hisse Performansları Hisse senetlerine ait günlük, haftalık, aylık performans tablosu. Hangi hisse ne kazandırdı, ne kaybettirdi? Hi...
Bankacılık Sektörüne Genel Bakış Bankacılık Sektörüne Genel Bakış Bankacılık hisse senetlerine ait mali veri analizi. Rapor için tıklayınız.

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz