En Çok İşlem Gören Hisseler – 13.02.2018

13 Şubat 2018 Salı, 20:37
En Çok İşlem Gören Hisseler – 13.02.2018

En Çok İşlem Gören Hisseler

13.02.2018 tarihinde en çok işlem gören ilk 100 hisse senedi:

 

HisseKapanışİş.Adediİş.Hacmi
THYAO16.9046,379,263796,793,558
GARAN11.9039,083,823469,031,664
KRDMD3.2289,714,210291,715,442
VAKKO4.5046,675,759213,918,943
ASELS30.506,500,569201,253,036
AKBNK10.3416,740,177175,408,643
EREGL9.9116,970,710166,426,744
GEREL5.1330,627,693161,704,243
ENJSA6.4823,546,683154,045,952
KARSN2.0372,249,039150,474,451
SASA11.5012,352,596145,788,468
ISCTR7.4718,945,489144,397,796
HALKB9.4515,201,148143,959,483
PETKM7.4718,014,268136,816,519
GLYHO4.0631,938,823135,288,696
YKBNK4.6026,847,547124,199,820
KOZAL33.443,248,327111,469,669
TUPRS112.00968,962108,082,082
ZOREN1.9752,083,916105,865,947
EKGYO2.4539,866,37598,293,467
MPARK18.754,842,49590,913,023
TCELL15.325,779,81788,384,703
BERA6.3211,500,31778,793,922
IHLGM1.8439,622,03675,548,931
TMSN8.918,115,68873,751,991
KOZAA5.1612,132,31564,058,034
SAHOL10.535,791,37560,907,939
AFYON7.647,565,15259,172,422
OTKAR123.60476,35457,225,552
BIMAS71.85745,79553,702,286
IPEKE5.049,688,94549,134,317
DENIZ7.466,427,27749,075,791
PGSUS34.081,315,81045,938,976
VAKBN6.916,247,31343,420,431
VESTL9.894,251,35942,940,879
KCHOL17.542,434,08542,873,543
ADNAC1.1734,789,56642,327,358
VAKFN2.2116,869,56238,002,369
ARCLK18.661,905,59735,829,089
TOASO30.681,152,30835,531,021
SKBNK1.6520,889,30135,029,892
CEMAS2.6512,575,24233,477,804
TTKOM6.055,037,38530,847,942
VKFYO1.6218,089,34230,499,473
HURGZ1.1126,911,55430,058,965
TAVHL21.641,319,45728,575,449
ERBOS88.65307,64227,870,635
KIPA3.617,455,91127,775,758
BANVT20.161,259,49526,442,854
POLHO11.952,002,29124,337,233
NTHOL2.2110,684,51824,008,408
FMIZP18.381,351,40023,780,219
SISE4.744,571,25322,206,823
CCOLA32.12647,03321,066,629
ALBRK1.5412,940,18220,242,030
QNBFB6.183,087,59320,104,967
FLAP17.171,144,09019,937,158
AYEN10.011,985,87119,712,049
TATGD5.303,609,71219,629,181
VESBE10.201,738,89818,249,965
GSRAY6.262,857,82418,229,548
ECILC4.154,326,69218,177,458
GOZDE5.243,377,87218,148,307
VKGYO2.566,835,92717,971,325
ICBCT4.224,148,44317,877,891
MNDRS0.9317,833,47316,797,824
TKFEN16.48921,16215,282,788
DOHOL0.7919,071,68515,269,294
ALGYO50.70288,34914,882,000
CEMTS4.513,066,69813,894,153
ULKER23.02593,35413,548,628
AKGUV5.902,266,67113,127,710
PARSN14.10939,09613,048,289
EGSER4.372,982,19512,983,737
DZGYO3.363,686,54612,809,766
TIRE1.916,506,82112,553,563
ASUZU13.32918,80812,387,225
HDFGS2.484,925,55212,159,994
ULUSE18.89636,73112,007,058
ADESE2.015,823,53911,790,062
DGATE14.95772,92111,757,425
FROTO57.45202,28211,744,354
KAREL7.761,433,83611,442,815
ASLAN39.56278,61311,331,030
MGROS23.88465,14111,221,809
TSKB1.626,683,78510,955,505
TLMAN14.89716,16310,954,243
AVOD1.277,735,73510,279,827
PRKME3.642,693,92410,033,201
AKGRT4.012,431,8359,891,261
DENGE16.35599,5149,830,702
ATEKS12.20745,5589,662,125
RYSAS1.247,506,4949,586,036
GOODY4.012,327,5769,420,198
AVGYO1.476,191,5949,260,100
ALARK6.991,308,6449,176,499
BJKAS3.772,366,1879,056,972
BRSAN13.15664,3958,964,499
GLRYH1.964,494,2548,810,704
GENTS1.735,010,4978,805,013

 

Diğer Konulara Göz Atın

Haftalık Hisse Senedi Öneri Listesi Haftalık Hisse Senedi Öneri Listesi Hisse Rapor
Haftalık Hisse Önerileri – 10.04.2017 Haftalık Hisse Önerileri - 14.04.2017 Haftalık hisse önerileri. Hangi hisse senedi alım için önerilmektedir? Hangi hisse için yüksek getiri beklenmek...
Endekste Düşüş Sürecek Mi? Endekste Düşüş Sürecek Mi? Borsa İstanbul 100  endeksinde düşüş sürecek mi? Aracı kurum tarafından yapılmış endeks teknik analizi. BİST 100 Endeks ...
Sektörlerine Göre Hisse Öneri Listesi Sektörlerine Göre Hisse Öneri Listesi Aracı kurumun yayınlamış olduğu bu rapor ile; Sektörlerine göre hisse öneri listesi.Hangi hisse senedi han...
Ankara Olaylarının Borsaya Etkisi Ankara Olaylarının Borsaya Etkisi Ankara’ daki terör saldırısının etkisiyle güne %0,22 düşüşle 79.203 puandan başlayan BIST 100 endeksinde geri çekil...
Bankalardan AL Sinyali Bankalardan AL Sinyali Kısa vadeli dip seviyesi 76.200 puanın altını gören BIST 100 endeksinde 75.500 seviyesi destek olarak görülebilir. Dolar/TL is...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süre Doldu. Sayfayı Yenileyin!

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz