DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT (Özel Durum Açıklaması (Genel))

01 Ekim 2016 Cumartesi, 20:23
DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT (Özel Durum Açıklaması (Genel))

[CONSOLIDATION_METHOD_TITLE][CONSOLIDATION_METHOD]
İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Türkçe

oda_MaterialEventDisclosureGeneralAbstract|
Özel Durum Açıklaması (Genel)
oda_UpdateAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)

oda_CorrectionAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)

oda_DateOfThePreviousNotificationAboutTheSameSubject|
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

oda_DelayedAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

oda_AnnouncementContentSection|
Bildirim İçeriği
oda_ExplanationSection|
Açıklamalar
oda_ExplanationTextBlock|

DO & CO AG, 30.09.2016 tarihi itibarıyla Dr. Haig Asenbauer ve Dr. Klaus Petermann’ın Yönetim Kurulundan ayrılacağını duyurmaktadır. DO & CO AG’nin yeniden yapılanma planına göre genişletilmiş bir Yönetim Kadrosu ile şirketi müştereken yönetecek Attila Doğudan ve Gottfried Neumeister’ın katılımıyla şirket bünyesinde iki Yönetim Kurulu Üyesi olacaktır.

Daha önce M&A etkinliklerinde de olduğu gibi Dr. Haig Asenbauer danışmanlık görevini sürdürüp, şirkete destek vermeye devam edecek ve geçiş sürecinden sonra (cooling off period) Denetleme Kuruluna adaylığını koyacaktır.

Dr. Petermann ise yeni görev tanımı uyarınca “Commercial Controlling & Efficiency Improvement” Bölümünün başına geçecektir. Böylece dünya çapındaki tüm DO & CO AG şubelerinin toplam gider maliyeti artık Dr. Petermann’ın kontrolünde olacaktır. Amacımız, verimliliği çoğaltmak ve yeni bir değerlendirme sistemi yardımıyla tüm bölümler arasındaki sinerjiyi teşvik ederek marjinleri arttırmaktır.

      

Bu sayede daha kapsamlı bir yapıya sahip olan ve “Commercial Controlling” ile “Şirketler Muhasebesi” alanlarına ayrılan yeni bir Finans Bölümü oluşturulacaktır.

Diğer Konulara Göz Atın

KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Pay Alım Satım Bildir... Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır ...
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Pay Alım Satım Bildir... Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır ...
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Test Bildirimi) İlgili ŞirketlerRelated Companies[]İlgili FonlarRelated Funds[]İngilizceEnglishTürkçeTurki...
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. (Değerleme R... İlgili ŞirketlerRelated Companiesİlgili FonlarRelated Funds[]TürkçeTurkishİngilizceEnglish...
TERA MENKUL DEĞERLER A.Ş. (Piyasa Yapıcılığı Kaps... İlgili ŞirketlerRelated Companiesİlgili FonlarRelated Funds[]TürkçeTurkishİngilizceEnglish...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz