DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. (Değerleme Raporu)

23 Eylül 2016 Cuma, 14:18
DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. (Değerleme Raporu)

[CONSOLIDATION_METHOD_TITLE][CONSOLIDATION_METHOD]
İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Türkçe

oda_ValuationReport|
Değerleme Raporu
oda_UpdateAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)

oda_CorrectionAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)

oda_DateOfThePreviousNotificationAboutTheSameSubject|
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
28.12.2015

oda_AnnouncementContentSection|
Bildirim İçeriği
oda_InstitutionPreparedTheValuationReport|
Değerlemeyi Yapan Kuruluş
Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

oda_ContentOfTheValuationReport|
Değerleme Raporunun İçeriği
2015 yıl sonu raporunun revize edilmesi.

oda_DateOfReport|
Rapor Tarihi
22.09.2016

oda_ExplanationSection|
Açıklamalar
oda_ExplanationTextBlock|

Sermaye Piyasası Kurulu’nun III-48.1 Tebliğ ve 20.07.2007 tarih – 27/781 sayılı Kurul İlke Kararı çerçevesinde yaptığı değerlendirme sonucu, Şirketimiz portföyünde yer alan ”İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi, Kemankeş Mah. 94 Ada 141 Parselde kayıtlı 5 adet bağımsız bölümden müteşekkil komple binaya” ilişkin Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2015 yıl sonu değerleme raporu , Kurul tarafından değerleme şirketine hitaben iletilen 24.08.2016 tarih ve 12233903-325.07-E.9152 sayılı yazı ile revize edilmesi talep edilmiştir.

Şirketimiz portföyünde yer alan İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi, Kemankeş Mah. 94 Ada 141 Parselde kayıtlı 5 adet bağımsız bölümden müteşekkil komple binaya ilişkin 28.12.2015 tarihinde KAP’ta ilan edilen değerleme raporunun, Kurul talebine istinaden Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından revize edilmiş hali ekte yer almaktadır.

Revize raporlarda gayrimenkullerin ekspertiz değerlerine ilişkin herhangi bir değer değişimi olmayıp, revizeler Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından ilgili mevzuata uyum çerçevesinde gerçekleştirilmiştir.

Diğer Konulara Göz Atın

HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. (Özel Dur... İlgili Şirketler Related Companies [] ...
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş. (Özel Durum A... İlgili ŞirketlerRelated Companies[]İlgili FonlarRelated Funds[]TürkçeTurkishİngilizceEngli...
KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU (Sermaye Piyasası Araç... Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır ...
GENTAŞ GENEL METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (Maddi D... İlgili ŞirketlerRelated Companies[]İlgili FonlarRelated Funds[]TürkçeTurkishİngilizceEngli...
İHLAS HOLDİNG A.Ş. (Şirket Genel Bilgi Formu) Yönetime İlişkin Bilgiler Yönetim Kurulu Üyeleri ...

Yasal Uyarı:

Sitemizdeki veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Sitemiz bu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti veremez. Hisse Rapor sitesinde yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Hazırlanan bu raporlar, raporu hazırlayanın kişisel fikirlerini yansıtmaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizlerin yatırımlarınızı yönlendirme gibi bir amacı yoktur. Sitemiz, raporlardaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

error: Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz